Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłem tydzień temu i mam mieszane uczucia. Pod względem oprawy, gameplay'u oraz pobocznej aktywności jest bardzo dobrze, ale najsłabszym ogniwem tej części jest fabuła, a przynajmniej fakt, że wlecze się niemiłosiernie. Brakuje mi jeszcze kawałek do końca i z całego serca liczę, że będę mógł choć częściowo odszczekać :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/58380/yakuza-wielkie-uderzenie-japonskiej-mafii-sega-zapowiada-remastery.html

 

W końcu nadszedł ten dzień, na który czekali wszyscy fani, Sega zapowiada Yakuzę 3, 4 oraz 5 na PS4, co oznacza, że na obecnej generacji będzie można ograć całą serię. Czy mógł być jakiś lepszy news? :wiesiekthug:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Bartek_Red napisał:

https://www.ppe.pl/news/58380/yakuza-wielkie-uderzenie-japonskiej-mafii-sega-zapowiada-remastery.html

 

W końcu nadszedł ten dzień, na który czekali wszyscy fani, Sega zapowiada Yakuzę 3, 4 oraz 5 na PS4, co oznacza, że na obecnej generacji będzie można ograć całą serię. Czy mógł być jakiś lepszy news? :wiesiekthug:

 

dobry news ale daty to chyba dla Japonii narazie zakladam ze word wide to bedzie pozniej.... sporo pozniej. 

 

Cytat

Harmonogram wydawniczy dla rynku japońskiego ujawniony przez Segę wygląda następująco:

Yakuza 3 Remaster – 9 sierpnia 2018

Yakuza 4 Remaster - Jesień 2018

Yakuza 5 Remaster – Wiosna 2019

 

Bo Kiwami 2 ma byc w EU dopiero 29 sierpnia z tego co mi wiadomo. 

 

Niemniej ja po ograniu zero jeszcze nie zabralem sie za kiwami 1. 

 

Ale to swietna wiadomosc. Jesli tylko remastery beda na poziomie kiwami1 (czy tego co prezentowala Y0 - w sumie to ten sam silnik, pobicie ale bardzo ladnie zrobione + 60fps) to ja jestem na tak. Ale kiwami podchodzilo pod remake, chyba?

Bo jesli zrobia leniwe remastery to no moge troszke byc byc zmieszany. 

Do tego te gry wychodzily chyba w cenach nizszych niz premierowki AAA co jest dodatkowa zacheta do szybkiego zakupu. 

 

Kurcze tyle gier.... no nic bede musial zabrac sie za kiwami niedlugo.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiwami 2 i Y3 na PS4. Więcej mi nie trzeba. Gorzej że są to gry na setki godzin a doba z gumy nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 3 i 4 były na innym silniku niż 5/0/Kiwami.

Troche kijowo, że to się zapowiada na zwykłe podbicie rozdziałki i fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, JankoPL napisał:

Yakuza 3 i 4 były na innym silniku niż 5/0/Kiwami.

Troche kijowo, że to się zapowiada na zwykłe podbicie rozdziałki i fpsów.

 

No i to wlasnie jest moja obawa. 

Bo silnik z 5ki jesli dobrze pamietam po modyfikacjach byl uzyty w 0/kiwami (i chyba kiwami 2 co wyjdzie pod koniec sierpnia). 

I mnie to pasowalo 60fps, grafa pasowala klimatem i byla OK (byl pop-up i inne rzeczy jak znikajacy NPCe ale mnie to nie przeszkadzalo a plynna rozgrywka to beczka miodu po prostu). 

Ale jesli zamiast Kiwami3, Kiwami4, Kiwami5 zrobia - pobijamy rozdzialke i puszczamy no to ciutek moze mnie to zniechecic. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwszy zwiastun Y3.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po zwiastunie jestem zmieszany graficznie jest ten zwiastun jest bardzo nierowny.

Coz spokojnie bez pospiechu. Kiwami czeka, Kiwami 2 pewnie wyjdzie zanim nie ogram Kiwami1.

Zero mnie zauroczylo, jesli kiwami tez siadzie i bede chcial poznac cala sage to pewnie przezyje nierowna grafike w czesci 3ciej.

(mam spora toleracje jesli chodzi o grafe jesli inne elementy gry w tym fabula nadrabiaja).

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.05.2018 o 20:36, MagEllan napisał:

po zwiastunie jestem zmieszany graficznie jest ten zwiastun jest bardzo nierowny.

Coz spokojnie bez pospiechu. Kiwami czeka, Kiwami 2 pewnie wyjdzie zanim nie ogram Kiwami1.

Zero mnie zauroczylo, jesli kiwami tez siadzie i bede chcial poznac cala sage to pewnie przezyje nierowna grafike w czesci 3ciej.

(mam spora toleracje jesli chodzi o grafe jesli inne elementy gry w tym fabula nadrabiaja).

 

 

Chodzi o to by dorwać Y3 w miarę rozsądnej cenie na PS4 bo oryginał kosztuje krocie na Allegro i eBay. No i remaster będzie chodził w 60 fps. Y 4-5 ogra się na PS3 z Plusa.

Tylko skąd wziąć na to czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

no czasu zawsze brak... ja po zero jeszcze nie usiadlem do kiwami.

Ale spokojnie zanim Y3 nie wyjdzie w europie troche czasu minie, wyjdzie sprawdzi sie porownania i jesli K1 i K2 pociagna to za to Y0 uznalem za rewelacje to siegnie sie po kolejne czesci.

Choc ja czesto mam tak ze ogram cos i pozniej serii nie kontynuuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bartek_Red napisał:

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109500

 

Wydania anglojęzyczne oficjalnie potwierdzone. Co równie ważne, gry trafią do nas w pełnej, nieokrojonej z niczego wersji, jak to miało miejsce za czasów PS3.

Gdyby jeszcze z tego jakiś tańszy bundle zrobili to by było dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co piękny news 6 ma wyjść na PC
Jeśli tylko jakość portu będzie jak w wypadku zero to tylko się cieszyć

Ogram kiwami na PS4 (bo już mam płytkę) ale po pozostałe części sięgnę na blaszaku.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×