Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy też nie możecie ściągnąć gry z PSN? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy wam też czołg reaguje z opóźnieniem? Nie wiem, czy to lag, tak ma być czy mam coś nie tak z konsolą

Ciap Ciap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wy od czołgu oczekujecie natychmiastowej reakcji? To nie aventador. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też nie możecie ściągnąć gry z PSN? :sad:

 

Przepraszam, fałszywy alarm. Nie zauważyłem, że... mam za mało miejsca na dysku :D I dlatego się nie chciało ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktos pogracz w wota dluzej? widze zlote pucharki za 3 top tiery :) na PC dobilem max do 7 ale gralem sam wiec w plutonie moze byc ciekawiej, headsecik i te sprawy. Jesli ktos ma pluton z paroma juz osobami to z checia dolacze.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos na wspolne granie w wota pisac Padre_81_PL chernie pogram.z kims kto pomoze ogarnac i wpolnie postrzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do wspolnej gry obecnie gram na VI , V, jutro jedna VI w plutonie zawsze ciekawiej . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć zestaw naprawczy lub apteczkę w czasie walki ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Chyba X sie to zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże mikropłatności są w grze?

Nie wiem czy warto ściągać 30GB :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć zestaw naprawczy lub apteczkę w czasie walki ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Jak czolg lub zalogant oberwie to pojawi sie ikonka przy amunicji aby nacisnac :square:

 

 

zapraszam do wspolnej gry obecnie gram na VI , V, jutro jedna VI w plutonie zawsze ciekawiej . 

wysle zapa

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czolg lub zalogant oberwie to pojawi sie ikonka przy amunicji aby nacisnac :square:

 

 

wysle zapa

Pomylilem z  :square:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można importować konto z PC? Nie ma też serwerów łączonych?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta i serwery są osobne dla PS4

Po za tym są tylko trzy drzewka.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która nacja dla nooba, który chce sobie czasem postrzelać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie radzieckie - wolne, ale twarde zadające duże obrażenia.

Wysłane z X Tetki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od którego tieru zaczynają się ciężkie czołgi u Sowietów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Vgo masz dobry KV-1. Niestety droga od niego na VI prowadzi przez KV-1S V tieru. W ogóle powariowali z tymi drzewkami, bo widzę, że do ISa można iść jeszcze przez średni KV-13 VII tieru.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera szkoda że dopiero teraz ta gra wyszła :). na PC mi się nie chciało grać, za to Blitz mnie wessał i już za daleko zaszedłem w nim żeby zaczynać od nowa w "dużego" WOTa na PS4. a z doskoku niestety nie da się w to grać. albo się poświęci masę czasu albo nie ma sensu.

 

btw grałem wcześniej trochę na Xbonie i czasy ładowania na nim są tragiczne, wręcz odpychające. jak się szybko zginie (co na niskich tierach często nie zależy od nas nawet) to się wręcz nie ma ochoty czekać na kolejną bitwę. na PS4 tak nie jest, ładuje się w przyzwoitym czasie a nie kilka minut (chyba że coś się zmieniło od pół roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw grałem wcześniej trochę na Xbonie i czasy ładowania na nim są tragiczne, wręcz odpychające. jak się szybko zginie (co na niskich tierach często nie zależy od nas nawet) to się wręcz nie ma ochoty czekać na kolejną bitwę. na PS4 tak nie jest, ładuje się w przyzwoitym czasie a nie kilka minut (chyba że coś się zmieniło od pół roku).

 

Chodzi Ci o szukanie graczy przed bitwa? bo nie rozumiem. Szybko znajduje, kilka/kilkanascie sekund i gramy. Caly czas online pare tys ludzi wiec jest z kim grac.

Dla mnie wersja na telefony/tablety to jakas padaka jest zwlaszcza w sterowaniu, ogolnie ten autoaiming tak szalal ze po prostu slabo sie w to gralo. Bardzo podoba mi sie wersja na ps4 lecz grajac arta mogliby jakos inaczej wykombinowac jak szybko przeskakiwac po mapie podczas celowania (na pc wystarczylo kliknac w interesujacy nas kwadracik na mini mapie).

Akutalnie jest ciekawy event na niemiecki czolg premium V tieru a to juz moze byc cos :p bo z tych 3 ktore dali to tylko tym II tierem z pierwszej bety mozna cos ugrac, dobry pancerz jak na II no i magazynek.

Trudna platynka bo trzeba 3 dyszki wbic :D na pewno bedzie spore zainteresowanie gra wiec prawdopodobnie to tylko kwestia czasu aby dodali nowe nacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o szukanie graczy przed bitwa? bo nie rozumiem. Szybko znajduje, kilka/kilkanascie sekund i gramy. Caly czas online pare tys ludzi wiec jest z kim grac.

nie chodzi o szukanie graczy tylko loading mapy który trwał nawet kilka minut. loadingi w Wieśku to przy tym błyskawica. no i piszę o Xbox One na którym grałem w WoT w sierpniu.

Dla mnie wersja na telefony/tablety to jakas padaka jest zwlaszcza w sterowaniu, ogolnie ten autoaiming tak szalal ze po prostu slabo sie w to gralo.

na telefonach jest padaka bo są za małe. na tablecie jest bardzo dobrze, kwestia wprawy. ja się w Blitz o wiele wiele sprawniej poruszam i celuję niż na PS4. autoaiming się przełącza w zależności od sytuacji i czołgu jednym ruchem palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej becie były chyba wszystkie drzewka z PC wersji. 

 

Dla mnie ta gra w wersji na PS4 to mocno odświeżona wersja z PC. Na PC byłem na VI-VII tierach a teraz na PS4 w ogóle nie czuję znużenia w wbijaniu ich od nowa.

Lepsza szata graficzna oraz wszystkie czołgi w jakości HD. Szybszy start bitwy (15s. PS4 vs 30s. PC) no i to na co czekałem - brak modów. W końcu będzie się grało jak równy z równym.

 

Już się nie mogę doczekać kiedy znajdę dłuższą chwilę i przysiądę porządnie do WOTa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest map do grania ? bo jak na razie wyszukuje mi tylko 2 mapy a nie wiem czy tylko tyle jest czy będą może później dodawane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×