Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm... Nie zwróciłem uwagi na to, ale przyjrzę się temu dziś. Pewny nie jestem, ale za każdym razem nie zaliczał wszystkich punktów. Nie mniej do sprawdzenia, ale i tak coś mi tu nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowalem ISa ... Ale ten czołg ma potworny stock syndrom. Tym podstawowym działem się przecież grać nie da , z taką penetracja i celnoscia to sobie można najwyżej w domki postrzelac , bo każdy czołg na VII erze z łatwością odbije wszystko...

Ten czołg w środkowej wersji mogę chyba porównać tylko do BF-109 G-6 z konkurencyjnego War Thundera który jest totalnym nielotem bez ulepszeń .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, medmaxx napisał:

Próbowałem wczoraj przemóc się do 152mm w SU 152, kilka bitew i słabo mi się tym grało. Jednak wolę porządną penetrację ponad wysoki damage. Zresztą, działko 122mm ma lepszy DPM jak te 152... ;)

Ja lubię się przyczaić w krzaku i dobrze przywalić. Oczywiście standardowe 152mm szału nie robiło, ale i tak jakoś wolałem trolla. Teraz z BL-10 Motherland schodzi na 2 hity. Problem jest tylko z tym ze dostanie bułe za 800 i od razu się wycofuje, albo ktoś go jeszcze trafi i się zastanawiam czy dobijać te resztkę hp czy jednak nie marnować pocisku ;).

Co do samego Motherland, to jednak chyba nie dla mnie.. losuje to to na X tier i wtedy nic nie ugrasz, działo takie sobie, zarobki nie są jakieś rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BL-10 to co innego, co prawda nigdy z tego nie strzelałem (jeszcze ISU nie mam), ale dmg + pena są perfekcyjne. Sam pojazd z kolei jest dość papierowy, ale to nie przeszkadza ;)

Zostało mi mniej jak 1000exp do Motherlanda, cieszy fakt że można nim coś zarabiać ;) Nie mogę się również doczekać powrotu do swojego T-28 ;) Super maszynka, a jak jest na topce to bardzo łatwo o konkretne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motherland zarabia średnio 50k na premce, zadaje średnio 200-300 dmg, cudów nie ma, zwłaszcza kiedy wylosuje X tier. 

Tak jak piszą na forum WoTa - ISU wykryty ISU zniszczony. Pancerz nie istnieje, bardzo rzadko fartem uda się coś odbić od wyższego tieru.

Edytowane przez mariuszmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mariuszmar napisał:

Motherland zarabia średnio 50k na premce, zadaje średnio 200-300 dmg, cudów nie ma, zwłaszcza kiedy wylosuje X tier. 

Tak jak piszą na forum WoTa - ISU wykryty ISU zniszczony. Pancerz nie istnieje, bardzo rzadko fartem uda się coś odbić od wyższego tieru.

Powiem że 100mm działo w KV-85 spokojnie przebija pancerz Motherlanda od frontu , chyba że wystawi tylko wieżę :)

Jeszcze 40 tys ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele nim nie grałem więc załoga jest kiepska. VIII i IX tier da się przebic, choć ciężkie od frontu będzie trudno uszkodzić. Dodam że zagrałem może Z 5 bitew więc wyniki i zarobki u mnie nie są rewelacyjne, pewnie jak pogram więcej będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh chyba dzisiaj późno pójdę dość , zostało 25tys i fajnie było by to nabic do jutra do 14, żeby na spokojnie wystartować z Le Mans 24h :2_grimacing:

 

Ktoś wie które działo najpierw do ISa opracować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja zdobyłem swojego Motherlanda , pierwszy minus jaki zauważyłem .... Co tak mało amunicji?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20-24 CZERWCA można zdobyć 1 miejsce w garażu + chyba 1 dzień premki. Trzeba uzyskać po 5 kili ruskimi każdym rodzajem pojazdu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, medmaxx napisał:

20-24 CZERWCA można zdobyć 1 miejsce w garażu + chyba 1 dzień premki. Trzeba uzyskać po 5 kili ruskimi każdym rodzajem pojazdu ;)

5 w jednej bitwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, da się w to grać dla funu nie będąc zabijanym non stop?

Ogólnie czy zaczynając dopiero grę jest szansa nie wqrwić się na tych, co grają "od wieków" albo wydali już setki złotych na jakieś premium czy wspomagacze za kasę?

Jak z ilością graczy PS4 na serwerach obecnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się spokojnie. Tier jest skasowany więc nie grasz z koksami od razu. Sam grałem pierwszy raz i były bitwy gdzie kończylem z 6 zniszczonym tankami na koncie. Poznasz mechanikę nie będziesz jeździł na rudego i znając mapy będziesz miał masę funu. Gra na pewno sporo osób i o to nie musisz się martwić. Z mojej listy znajomych codziennie gra z 10 osób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tomi915 napisał:

Pytanko, da się w to grać dla funu nie będąc zabijanym non stop?

Ogólnie czy zaczynając dopiero grę jest szansa nie wqrwić się na tych, co grają "od wieków" albo wydali już setki złotych na jakieś premium czy wspomagacze za kasę?

Jak z ilością graczy PS4 na serwerach obecnie? 

Śmiało graj. Na konsoli jest lepiej pod względem oszustów i braku modów.  Premiumy czołgi najbardziej pomagają przy zarabianiu srebra a rozwala się je jak każde inne. Gra daje naprawdę mnóstwo frajdy. Graczy jest dużo i nie uświadczysz napewno braku ludzi podczas szukania meczu.

Fun jest i to w dużysz dawkach.

Polecam Magda Gessler.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się francuskie drzewko bo już jest premka do kupienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był dzisiaj jakiś update ~4GB. Zmienili tapetę przy logowaniu do wot, na której jest AMX CDC. Ciekawe czy też będą misje na niego podobnie jak było z T-54 Motherland. Chętnie bym bym robił linie lekkich aż do Bat-Chata 25t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę, znaczy trening i z 10 potyczek online. Najbardziej obawiałem się sterowania, ale dramatu nie ma :) Dramat się zaczął jak przyszło pobierać 55 GB przy "szybkości" wysyłania z PSN...Łącze 80, a pobieranie momentami 5, w nocy max 23, ale rano już pobrane.

Mam pytanie:

- Grałem tylko jednym czołgiem USA (bo resztę pobierało), dodałem gościa do załogi, dałem mu szkolenie naprawy ale w pasku postępu brak ruchu - rozumiem, że potrzeba duuużo więcej potyczek, żeby się "nauczył"?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sporo xp żeby pasek się poruszał. Żeby zauważyć ze pasek umiejętności się zwiększa z bitwy na bitwę trzeba osiągać wyniki ~2k xp na bitwę :) Dobrze jest szkolić sobie załogę od poczatku, wtedy na ostatnie tiery ma się dobrą załogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mariuszmar napisał:

Trzeba sporo xp żeby pasek się poruszał. Żeby zauważyć ze pasek umiejętności się zwiększa z bitwy na bitwę trzeba osiągać wyniki ~2k xp na bitwę :) Dobrze jest szkolić sobie załogę od poczatku, wtedy na ostatnie tiery ma się dobrą załogę.

Akurat moim zdaniem to załogę najpiej szkolić od V , na I-IV za mało bitew rozegrasz żeby cokolwiek rozwinąć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ja też załogę robiłem zawsze od IV/V ale i tak trzeba wywalić parę tysi żeby na nowej maszynie mieć tą załogę na 75% więc w sumie wychodzi na jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to się mija z celem do IV włącznie zawszie biore darmowa na 50 i kasuje załogę po zmianie czołgu . Dopiero od V biorę 75 i przenoszę na kolejne czołgi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×