Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2016 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Ja startuje pojutrze jak konsola wróci z naprawy ;)

Coś powinienem wiedzieć na start? :D

Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Módl się, abyś trafił Messiego z losowania TOTY :biggrin:

Tym pierwszym składem (śmieciami z overallem 50-60) raczej nie próbuj grać online, popykaj trochę offline i losuj piły (za każdy mecz dostajesz jedno losowanko) - może coś trafisz ;)

Mi z tych zwykłych agentów wypadł James R., Krychowiak i Pato ;)

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj grałem z typem, który miał 27 meczy i TS uwaga-95 no padłem jak to zobaczyłem, ale mecz zakończył się 2-2 mój TS60 w chwili grania tego meczu.Jak losujemy z tych agentów z gwiazdkami to Ci zawodnicy mają lvl1 i chyba obniżone staty czy mi się wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESie na szczęście liczy się skill, a nie rejting zawodników ;) Wiadomo z koksami zawsze jest łatwiej ;)

Grałem na typa co miał Messiego, Neymara i Aguero ( pomyślałem sobie WTF ???) i spokojnie wygrałem 3-1 :) Także już nawet nie patrzę kto kim gra, bo to nie ma sensu ;)

Co do losowanych zawodników to tak - mają obniżone staty i po każdym meczu rozwijają się :) imo duży + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na kolesia,który miał neymara, messiego, aguero, hazarda, thiago silve i TS 6.

Wygrałem z nim 9:3 gdzie jak bym nie odpuścił kocówki to skończyło by się pewnie 11:1.

Więc koksy nie grają same ale pewnie duży wpływ na ten wynik miał jego niski TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry gracz z TOTY to podstawa. Ja trafiłem Ronaldo i po paru meczach fajnie zaczęło mi się grać. Co do defensywy to na początku myślałem, że bramkarze to jakaś porażka, a potem trafiłem DDG, który broni bardzo dużo. Początkowym składem ciężko się gra online, ale już przy TS 58+ widać poprawę. Ogólnie jestem zaskoczony na plus. Nie sądziłem, że ten tryb mnie zatrzyma na dłużej jak UT. Jedynie mi brakuje rynku transferowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na kolesia,który miał neymara, messiego, aguero, hazarda, thiago silve i TS 6.

Wygrałem z nim 9:3 gdzie jak bym nie odpuścił kocówki to skończyło by się pewnie 11:1.

Więc koksy nie grają same ale pewnie duży wpływ na ten wynik miał jego niski TS

Chyba nawet na Ciebie ostatnio trafiłem grałeś Chelsea-Żywiec FC czy jakoś tak wynik 1-1 ;) ogólnie rzecz biorąc te losowania mogły by być jakieś inne by prawdopodobieństwo trafienia lepszych grajków było większe.Ja jak trafię na jakiego kasztana z losowań to przerabiam go na trenera.Szkoda, że po awansie do kolejnej dywizji nie ma np większej ilości GP za wygraną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś już zgłębił nowość w tym roku w myClub mianowicie Training, o co chodzi z przekształcaniem zawodników na trenerów i czy jest to niezbędne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja startuje pojutrze jak konsola wróci z naprawy  ;)
Coś powinienem wiedzieć na start?  :biggrin:
Jakieś rady?

 

Na początek oczywiście wylosuj sobie czarne piły, które dostaniesz :D Później radzę zainwestować w bramkarza, i obrońców. I tak jak haobao pisał, na początku najlepiej pograj kilka meczy z kompem, aby wzrósł Ci TS, bo od tego zależy jak Twoja drużyna będzie grała (jak miałem TS na poziomie 43 po zmianie trenera, to Messi nie mógł mi z 3 metrów do bramki trafić, i ogólnie cała drużyna zachowywała się jak dzieci we mgle. Dobrze to było widać w deszczu, gdzie każdy piłkarz co chwile mi się potykał :P). Od 60 TS wg mnie można już zacząć coś tam pykać online, ale jak trafisz na gościa co ma TS ponad 90, to możesz mieć ciężko. Ogólnie wg mnie Messi, Neymar, Ronaldo nie są jakoś bardzo ciężcy do zatrzymania w tej grze. Nawet tymi ogórkami z overallem po 60 pare. Za to osobiście mam problem z Ibrahimovicem :P

 

Chyba nawet na Ciebie ostatnio trafiłem grałeś Chelsea-Żywiec FC czy jakoś tak wynik 1-1 ;) ogólnie rzecz biorąc te losowania mogły by być jakieś inne by prawdopodobieństwo trafienia lepszych grajków było większe.Ja jak trafię na jakiego kasztana z losowań to przerabiam go na trenera.Szkoda, że po awansie do kolejnej dywizji nie ma np większej ilości GP za wygraną

 

Po awansie do wyższej ligi zwiększa się mnożnik punktów. Aktualnie jestem w 7 lidze i za wygrany mecz mam ponad 2200 GP.

Panowie a czy ktoś już zgłębił nowość w tym roku w myClub mianowicie Training, o co chodzi z przekształcaniem zawodników na trenerów i czy jest to niezbędne ???

 

Nie jest to niezbędne. Jeśli przekształcisz jakiegoś zawodnika na trenera i wybierzesz zawodnika, który ma być trenowany, to trener zostanie przekształcony na punkty doświadczenia dla danego zawodnika. Na początku się tym bawiłem, ale później jak piłkarze muszą mieć straszne dużo punktów, aby wskoczyć na wyższy level, to dałem sobie spokój, bo za tych słabiutkich piłkarzy (tylko takich przekształcaj, żebyś nie przekształcił sobie czasem jakiegoś koksa :biggrin:) wypadało 50-150 pkt :P

Panowie wczoraj grałem z typem, który miał 27 meczy i TS uwaga-95 no padłem jak to zobaczyłem, ale mecz zakończył się 2-2 mój TS60 w chwili grania tego meczu.Jak losujemy z tych agentów z gwiazdkami to Ci zawodnicy mają lvl1 i chyba obniżone staty czy mi się wydaje?

TS wzrasta też poprzez grę z kompem, i symulacje :) Co do tych lvl zawodników to nie zwróciłem uwagi. Wiem, że Messi miał u mnie 30 lvl, Luisao tak samo, ale za to już De Rossi miał lvl1.

Edytowane przez Kasza92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet na Ciebie ostatnio trafiłem grałeś Chelsea-Żywiec FC czy jakoś tak wynik 1-1 ;) ogólnie rzecz biorąc te losowania mogły by być jakieś inne by prawdopodobieństwo trafienia lepszych grajków było większe.Ja jak trafię na jakiego kasztana z losowań to przerabiam go na trenera.Szkoda, że po awansie do kolejnej dywizji nie ma np większej ilości GP za wygraną

tak dokładnie graliśmy na siebie. Przerobienie zawodnika na trenera warto było by zastosować jak ma ostatni mecz w kontrakcie i nie da się go przedłużyć.

Jak zdobyć asystenta trenera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trener ma jakieś wyzwania i jak się je wykona znaczy się zdobędzie punkty w Division z CPU oraz w DivSim to jakieś achievmenty się dostaje.Zrobił to już ktoś dla jakiegoś trenera?Dziś chyba za dużo nie pogram, bo ciekawe mecze lecą oczywiście najciekawszy to Real ;) żeby tak Nolity zagrał z Barką jak Lewy wczoraj z Wolfsburgiem to byłoby pięknie.Wiadomo coś kiedy ta aktualizacja składów i formy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież te wyzwania dotyczą opcji przedłużenia kontraktu... Jeśli je wykonamy (w przeciągu 25 meczów) to trener zgadza się przedłużyć kontrakt.

Nie ma tam żadnej wzmianki o asystencie trenera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież te wyzwania dotyczą opcji przedłużenia kontraktu... Jeśli je wykonamy (w przeciągu 25 meczów) to trener zgadza się przedłużyć kontrakt.

Nie ma tam żadnej wzmianki o asystencie trenera...

W osiągnięciach z tego co wiem jest. W myclubie masz zakładkę ile rzeczy zrobiłeś i tam jest wzmianka o asystencie. Pisze z głowy ale wiem że mnie to zaciekawiło co to może być z asystentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W osiągnięciach z tego co wiem jest. W myclubie masz zakładkę ile rzeczy zrobiłeś i tam jest wzmianka o asystencie. Pisze z głowy ale wiem że mnie to zaciekawiło co to może być z asystentem.

Dokładnie tak, aby zrobić to osiągnięcie należy przejść w ustawieniach formacji z głównej do defensywnej lub ofensywnej alternatywnej i tam można wybrać innego trenera który będzie traktowany jako asystent. Daje to tyle że możemy sobie przełączyć formację podczas meczu np. z głównego trenera 4-3-3 na np. 4-1-2-3 którą ma asystent. Piszę z głowy więc wybaczcie jak gdzieś się pomyliłem, ale ogólnie tak to wygląda. Jeszcze nie testowałem bo nie było czasu, tak tylko grzebałem żeby zobaczyć jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team spirit wzrósł do 99 i doszedłem do wniosku że taktyka w tym trybie w zasadzie nie ma znaczenia. piłkarze sami wychodzą na czyste pozycje, obrońcy sami się dobrze ustawiają, piłka chodzi jak po sznurku. kupiłem nowego trenera, ts spadł do 60 i katastrofa. messi nagle nie potrafi trafić z dwóch metrów, obrońcy rozbiegają się na boki przy każdej prostopadłej piłce, a środek pola nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiłem już że ten tryb jest słaby. W nim wszystko zależy od team spirit. Aha i losowanie z agentów jest całkowicie zepsute. Dałem agenta z ligi angielskiej że ma być zawodnik i body balance to wylosowało mi zawodnika z columbia cali. To zapewne jakiś klub latynoamerykański ciekawe a dałem agenta że wylosuje z angielskiej ligi. Następne losowanie to dałem "finishing" i "ball control" a wylosowało bramkarza :) A ostatnie to już kuriozum dałem agenta żeby losował z "goalkeeping skills" a wylosował prawego obrońcę :) kończę z tym trybem. Piłka chodzi jak po sznurku i jest fliper trafi 2 co ma team spirit powyżej 90 i jest okładanie się bez ładu i składu.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MLO 2013 najlepszy tryb :)

 

Ale :triangle: i Van Der Mirch skutecznie zabiły ten tryb :( Nie ma gier idealnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale :triangle: i Van Der Mirch skutecznie zabiły ten tryb :sad: Nie ma gier idealnych...

I na to był sposób. Przełączałeś się na ostatniego obrońce i pozamiatane. Tylko była większa przyjemność z budowania drużyny a tutaj jakbym chciał zrobić swoją drużynę to chyba bym musiał grać 10 lat żeby wylosować tych piłkarzy co chcę.... i nie chodzi wcale o koksów ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie same cięzkie mecze mam:) Moze dlatego ze po premierze grają sami wyjadacze :) Zauwazyliscie ze w tym roku stamina jest bardzo istotna ? Jezeli chodzi o online lepiej niz rok temu ale nie chodzi tak jak offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na to był sposób. Przełączałeś się na ostatniego obrońce i pozamiatane. Tylko była większa przyjemność z budowania drużyny a tutaj jakbym chciał zrobić swoją drużynę to chyba bym musiał grać 10 lat żeby wylosować tych piłkarzy co chcę.... i nie chodzi wcale o koksów ....

No niestety nie zawsze, bo jak dostałeś piłę przez całe boisko od obrońcy przeciwnika to praktycznie 100% brama ;) Takich goli straciłem dziesiątki ;)

Ponadto co do Van Der Mircha - miewał takie mecze, że Messi razem z Krystyną mogą się schować ;) Napastnik idealny nie do zatrzymania ;)

Zauwazyliscie ze w tym roku stamina jest bardzo istotna ?

Tak, 1-2 mecze i niestety potrzebna jest regeneracja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopiero zauważyłem w myclub (wcześniej nie łączyłem agentów otrzymywanych za wygrane) że po połączeniu 2-3 agentów i przejściu dalej jest procentowo ukazana szansa na "spełnienie wszystkich kryteriów negocjacyjnych" oraz "spełnienie jednego kryteria negocjacyjnego", po połączeniu 1 gwiazdkowego agenta z 2 gwiazdkowym było to kolejno 20% na wszystkie kryteria i 80% na jedno kryterium. Z tego wynika że losując pojedynczego agenta bez łączenia go z innym nie mamy 100% szansy na wylosowanie piłkarza z kryterium agenta, zapewne stąd bierze się to że losując piłkarza z atrybutem "bramkarza" potrafi wylosować zawodnika z pola o czym ktoś wspominał w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopiero zauważyłem w myclub (wcześniej nie łączyłem agentów otrzymywanych za wygrane) że po połączeniu 2-3 agentów i przejściu dalej jest procentowo ukazana szansa na "spełnienie wszystkich kryteriów negocjacyjnych" oraz "spełnienie jednego kryteria negocjacyjnego", po połączeniu 1 gwiazdkowego agenta z 2 gwiazdkowym było to kolejno 20% na wszystkie kryteria i 80% na jedno kryterium. Z tego wynika że losując pojedynczego agenta bez łączenia go z innym nie mamy 100% szansy na wylosowanie piłkarza z kryterium agenta, zapewne stąd bierze się to że losując piłkarza z atrybutem "bramkarza" potrafi wylosować zawodnika z pola o czym ktoś wspominał w temacie.

Jeśli tak jest to jeszcze bardziej zamulili ten tryb. Agent który  odpowiada za bramkarza ma wylosować bramkarza tym bardziej pojedynczy bez łączenia go z innym. Jeśli tak niema to spierdol... doszczętnie te losowania. Tryb ogólnie powinien trafić do kosza i powrócić stara poczciwa dobra MLO gdzie budowało się skład jaki się chciało. Tam granie miało sens za punkty zbieranie z grania zarabiało się na coraz lepszych piłkarzy. A tu musisz wygrać te 4-5 meczy żeby mieć na losowanie za chorą sumę 10000 I teraz np nie masz lewego obrońcy a masz w kadrze np 3 prawych i dajesz losowanie obrońcy i np znowu losuje ci prawego a lewa strona dalej dziurawa. i tym sposobem te granie 4-5 meczy idzie się jeb.. i po darmo je grałeś bo własnie wyjeb... 10000 do studni bez dna. Tryb całkowicie zrobiony do zarabiania pieniędzy także tez całkowicie zły przez to.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×