Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2016 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby chociaż mogłeś wybierać dokładna pozycje a tak jest tak jak piszesz.

Trzeba rotować składem po pół meczu,bo tak w 6 Division za wygrany 2300 a kontrakt dobrego grajka 2600 i tak naprawdę aby uzbierać na losowanie i w międzyczasie opłacić piłkarzy potrzeba z 6,7 wygranych meczy !

Powinny być jakieś bonusy za wygrany któryś mecz rzędu czy większa kasa za wygranie z przeciwnikiem z większym ratingiem a nie ma nic.

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy znowu z łączenia tych darmowych agentów można trafiać koksów jak w tamtym roku, Bale albo De Gea wpadał?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest to jeszcze bardziej zamulili ten tryb. Agent który  odpowiada za bramkarza ma wylosować bramkarza tym bardziej pojedynczy bez łączenia go z innym. Jeśli tak niema to spierdol... doszczętnie te losowania. Tryb ogólnie powinien trafić do kosza i powrócić stara poczciwa dobra MLO gdzie budowało się skład jaki się chciało. Tam granie miało sens za punkty zbieranie z grania zarabiało się na coraz lepszych piłkarzy. A tu musisz wygrać te 4-5 meczy żeby mieć na losowanie za chorą sumę 10000 I teraz np nie masz lewego obrońcy a masz w kadrze np 3 prawych i dajesz losowanie obrońcy i np znowu losuje ci prawego a lewa strona dalej dziurawa. i tym sposobem te granie 4-5 meczy idzie się jeb.. i po darmo je grałeś bo własnie wyjeb... 10000 do studni bez dna. Tryb całkowicie zrobiony do zarabiania pieniędzy także tez całkowicie zły przez to.

Dobra dziś popróbowałem łączyć agentów znowu i najwyraźniej źle to zinterpretowałem, teraz widzę że te procenty zawsze dają 100% razem, czyli jeśli mamy 20% do 80% to te 20?% to szansa na spełnienie wszystkich kryteriów wyszukiwana, a te 80% to szansa na spełnienie przynajmniej jednego z nich. Czyli jednak powinno być 100% na wyszukiwanie agentem z jednym kryterium. Nie wiem dlaczego losuje piłkarzy tak, a nie inaczej, widocznie Konami coś pokpiło, bo w 2015 z tego co pamiętam losując z atrybutem "goalkeeping" czy "saving" zawsze losowało bramkarzy. Teraz powinno być zrobione tak samo chyba że omyłkowo ustawiono zakres losowania od 40 czyli tej wartości którą ma wpisany każdy piłkarz z pola w "goalkeeping" czy "saving", nie wiem jak to inaczej wyjaśnić.

W każdym razie jest to wkurzające tym bardziej właśnie jak wspomnieliście że losowania kosztują chorą sumę i chcąc grać najsilniejszym składem nie uzbiera się jednocześnie na kontrakty i losowania, pozostaje farmienie coinsów, nudne i irytujące, kontra mikropłatności. Zgadzam się po całości tryb ewidentnie nastawiony na robienie hajsu.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem żółta z agentów OVR 67 na start,sprawdziłem w EDIT i ten zawodnik ma 76OVR.Sproboje go wytrenować i zobaczymy czy osiągnie taki poziom.

Warto tez ograć te turnieje vs COM,za 5 meczy jest nagroda 20 000 a póki co to lepiej to ogrywać bo za zwycięstwo z żywym przeciwnikiem to śmieszne pieniądze płaca.Jak wzmocnie skład to powalczę o 5Division chociaż juz nie jest tak cieżko jak sie ogarnie w miarę obronę to koksy juz nie są tak straszne jak na początku

Wydaje mi sie ze da sie uzbierać kase na losowania ale trzeba skakać po rożnych trybach i chyba lepiej mieć średni skład bo mając dużo z OVR powyżej 80 to wygrywając nie wystarczy na kontrakty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem żółta z agentów OVR 67 na start,sprawdziłem w EDIT i ten zawodnik ma 76OVR.Sproboje go wytrenować i zobaczymy czy osiągnie taki poziom.

Warto tez ograć te turnieje vs COM,za 5 meczy jest nagroda 20 000 a póki co to lepiej to ogrywać bo za zwycięstwo z żywym przeciwnikiem to śmieszne pieniądze płaca.Jak wzmocnie skład to powalczę o 5Division chociaż juz nie jest tak cieżko jak sie ogarnie w miarę obronę to koksy juz nie są tak straszne jak na początku

Wydaje mi sie ze da sie uzbierać kase na losowania ale trzeba skakać po rożnych trybach i chyba lepiej mieć średni skład bo mając dużo z OVR powyżej 80 to wygrywając nie wystarczy na kontrakty :biggrin:

rok temu tez myslalem ze kasy nie starczy ale okazało sie ze starczało i skład się wyklarował na koncowce sezonu:) Będą raz po raz bonusy jak rok temu i bedzie gitara:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeśli mam czas i ogarniam coś w między czasie na lapku to robię to samo co w edycji 2015 czyli stratuję najsłabszymi zawodnikami jakich mam w turnieju novice, zaczynam mecz, strzelam ze 2 bramki i podaje do swojego bramkarza obracając się tyłem do pola gry i czekam tak pierwszą i drugą połowę, potem taki sam myk w 2 meczu (czas mija szybciej bo nie jest pauzowany na stałe fragmenty, powtórki itd.), następnie wchodzę w inny turniej żeby anulowało postępy z tego (3 mecz jest już na regular i podawanie do bramkarza już nie działa bo obrońcy auto odbierają piłkę, ewentualnie jak ktoś nie robi akurat nic innego może rozegrać ten mecz samemu zawsze dostanie te 500pkt. dodatkowo za wygrany turniej), ponownie wchodzę w turniej novice i powtarzam myk. Tym sposobem robię sobie coś innego w między czasie, a tutaj farmią się punkty najsłabszymi zawodnikami, jest to strasznie nużące, ale jakieś 1750-2000pkt. za mecz zawsze wpadnie (zależnie od siły naszej drużyny, polecam dać silnych rezerwowych z ovrl. 80+ i tak nie wejdą na boisko ale zwiększą mnożnik). Dla mnie tylko takim sposobem daje się zarobić punkty i na losowania piłkarzy i na utrzymanie obecnego składu, bo granie podstawowym składem mając już kilku koksów nie da tyle pkt. żeby chociażby utrzymać ten skład, a co dopiero myśleć o losowaniach tym bardziej cenniejszych agentów z LM. Szkoda że trzeba się uciekać do takich psujących ogół zabawy trików, ale chcąc mieć silny skład nie ma innego wyjścia prócz ładowania relanej mamony w mikropłatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem ten turniej za 20tysi i potem za 5tys. Teraz mam inny sposób,zrobiłem tak ze mój skład ma lvl2,mam mocny skład a słabsza ławkę i np Ronaldo siedzi na ławce jak przegrywam to gra druga polowe i robi różnice a dzięki temu mam go na 20meczy na jednym kontrakcie.Wlasnie awansowałem do 5ligi zobaczymy jak pójdzie dalej a konto urosło do 43 000.Sproboje tak zbierać a wyjdą fajne bonusy z czarnych piłek i w tedy zacznę grac najmocniejszym składem.

Kolejna czarna z jedno gwiazdkowego agenta :) H.Cabral lewy obrońca

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 90 tysi nabiłem i dalej nabijam, bo Ci top agenci to farmazon straszny, czekam na tych 85 % szansy na czarną. Jest dobry TS to można sobie miło poszarpać i bez koksów. Tak jak napisał Darkvampire, trzeba grać trochę novice. Nie dość, że pierwszy skład się zregeneruje to jeszcze czysty chajs wpada. Żeby nie było tych scoutów po każdym meczu było by dopiero mega ciężko uzbierać GP. Trzeba póki co uzbroić się w cierpliwość i ciułać punkty.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym My Club można kupować , sprzedawać zawodników czy tylko otwiera się te piłki ? Rynek transferowy jest taki sam jak we fifie? czyli można w pesie kupić kontrakty , kondycje , stadiony , stroje , piłki itd. ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym My Club można kupować , sprzedawać zawodników czy tylko otwiera się te piłki ? Rynek transferowy jest taki sam jak we fifie? czyli można w pesie kupić kontrakty , kondycje , stadiony , stroje , piłki itd. ?  

Nie ma rynku transferowego - piłkarzy zdobywa się tylko wypożyczając (wybierając z puli aktualizowanej co 24h) lub losując z piłek, z których wypadają tylko zawodnicy, żadnych taktyk, piłek, stadionów itd. jak to ma miejsce w FUT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was z graniem online możecie grć bo mnie wywyala co macz od 4 dni ??? !!!

Wiadomo o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa bez zarzutu jeśli chodzi o wyrzucanie, prócz tego że czasem tak raz na 3-4 mecze średnio, lekko zetnie lub zdarzy się mecz lagiem kiedy zawodnicy mają opóźnione reakcje.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania . Piłki by trafić zawodników otwiera się wchodząc w CONTRACT potem w SIGN PLAYER: TOP AGENT ? I jeszcze jedno pytanie w tym otwieraniu piłek mam tylko 4 pozycje GK,DF,MF,FW a chciałbym trafić obrońce ja kto zrobić?

Edytowane przez depcik94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież DF to deffence (obrońca), wybierasz agenta od obrońców i losujesz

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań Panowie. Jak przedłużyć kontrakt menedżerowi? Jak zdobyć staminę dla gracza? I kiedy najlepiej losować czarne piłeczki? Z góry dzięki za odpowiedzi. Jak macie jeszcze jakieś rady dla początkującego chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt menedżerowi przedłuża się automatycznie po spełnieniu jednego z 3 warunków: 1) Uzyskania odpowiedniej ilości pkt w sezonach online, 2) Uzyskania odpowiedniej ilości pkt w meczach przeciwko komputerowi, 3) Uzyskania odpowiedniej ilości pkt w meczach symulacyjnych. Jeżeli nie spełnisz żadnego z tych wymagań to będziesz musiał przedłużyć mu kontrakt poprzez GP, lub monety. Jeśli nie będziesz miał wystarczającej ilości GP lub monet, żeby przedłużyć kontrakt, to menedżer odejdzie z klubu (dla mnie to jest idiotyczne). Także radzę uważać na ilość GP gdy kończy się trenerowi kontrakt :P Staminę dostajesz przeważnie po zakończeniu sezonu w ligach online, ale stamina w tej części leci bardzo szybko. Można też odnowić całej drużynie stamine, ale tylko za monety (cwaniaki, nie ?). Ja robię tak, że gram 2 mecze podstawowym składem w sezonach, później wpuszczam na jeden mecz skład zrobiony z zawodników z darmowych agentów i puszczam symulację. Po jednym meczu podstawowy skład ma staminę całkowicie odnowioną :) A co do czarnych piłek, to wydaje mi się, że najlepiej jest je losować wieczorem (trafiłem 4 czarne piłki z losowań, i wszystkie wieczorem :P). Ale to tylko moje przemyślenia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak się nie gra głównym składem, to spada TS? Mam dwie drużyny i na razie farmie keczapami. A w pierwszym spadł mi TS.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dwoma składami, bo to takie przyzwyczajenie z Fify. TS mi nie spada, wręcz przeciwnie rośnie, ale nie po każdym meczu. A jeśli chodzi o losowanie to jeszcze nigdy nie trafiłem czarnej piłki z losowania po meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku granie wszystkich trybów gry w PESie dodaje punkty do GP w myclub nie jak rok temu do tego bezużytecznego lvla. W związku z tym można bardzo łatwo nabić punkty na przykład w Master League 2 sposobami: albo sposobem normalnym czyli normalnym graniem tego trybu, albo pójść na łatwiznę jeśli ten tryb kogoś zupełnie nie interesuje. Wystarczy zrobić kopię pliku edit mode na pendrive, edytować drużynę najlepiej z brazylii która ma samych brazylijczyków w składzie i ustawić przynajmniej pierwszej "11" staty na 99. Następnie wchodzimy w Master league i robimy "skip match" na każdym meczu wygrywając każdy, za każdy puchar, ligę, kupienie zawodnika, wysłanie scouta, itd. są punkty GP, do tego po drodze bierzemy robotę selekcjonera w reprezentacji Brazylii (grają tam edytowani wcześniej gracze z klubu którym się zarządza) i tam też da się wygrać wszystko "skipując", najlepsze jest jednak dalej, po 3 latach zarządzania jednym klubem spełnia się wewnętrzne wyzwanie gry warte 25000GP. Jeśli ktoś potrzebuje kasy na losowania to samym tym trybem da radę nabić jakieś 60000GP w 2h, a nawet więcej, jak wspomniałem za wszystko dostaje się GP, nawet za ustawienie treningów dla drużyny jest bodaj 1250GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest ten tryb w tym pesie?

Bardzo lubiłem go w poprzedniej wersji,chociaż był nie sprawiedliwy.

Są lagi? Opóźnienia? Szybko szuka graczy do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zwolennikiem tego trybu do końca, chodź jedno co mi się podoba to losowanie np. leszczy nawet z białych piłek, którzy pasują do naszego składu chodź w 50 % i trenowanie ich indywidualnie i powiem wam, że moimi leszczami leje przepasieńców :) Akurat konami wpadło na dobry pomysł z rozwijaniem się zawodników bo z byle jakich grajków można zrobić fajną drużynę. Szkoda, że nie ma rynku transferowego bo by można było na nich zarabiać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku granie wszystkich trybów gry w PESie dodaje punkty do GP w myclub nie jak rok temu do tego bezużytecznego lvla. W związku z tym można bardzo łatwo nabić punkty na przykład w Master League 2 sposobami: albo sposobem normalnym czyli normalnym graniem tego trybu, albo pójść na łatwiznę jeśli ten tryb kogoś zupełnie nie interesuje. Wystarczy zrobić kopię pliku edit mode na pendrive, edytować drużynę najlepiej z brazylii która ma samych brazylijczyków w składzie i ustawić przynajmniej pierwszej "11" staty na 99. Następnie wchodzimy w Master league i robimy "skip match" na każdym meczu wygrywając każdy, za każdy puchar, ligę, kupienie zawodnika, wysłanie scouta, itd. są punkty GP, do tego po drodze bierzemy robotę selekcjonera w reprezentacji Brazylii (grają tam edytowani wcześniej gracze z klubu którym się zarządza) i tam też da się wygrać wszystko "skipując", najlepsze jest jednak dalej, po 3 latach zarządzania jednym klubem spełnia się wewnętrzne wyzwanie gry warte 25000GP. Jeśli ktoś potrzebuje kasy na losowania to samym tym trybem da radę nabić jakieś 60000GP w 2h, a nawet więcej, jak wspomniałem za wszystko dostaje się GP, nawet za ustawienie treningów dla drużyny jest bodaj 1250GP.

Sprawdzałeś to sam? Można by trochę podgonić temat, żeby tych przepasieńców podgonić w MyClub póki Konami się nie kapnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś to sam? Można by trochę podgonić temat, żeby tych przepasieńców podgonić w MyClub póki Konami się nie kapnie.

Sprawdziłem, zaczynałem z 70000GP, a po wszystkim miałem bodaj 140000GP więc dostałem nawet 70000GP ale przy okazji robiłem treningi na złoto (każde złoto to 750GP) więc na oko wpisałem te 60000GP wyżej. Zrobiłem to właśnie na lidze brazylijskiej i pas league (WE United), chcę zrobić platynę w tym PESie a nie chciało mi się grać Azjii czy Ameryki Płd. w ML, Europę przechodzę normalnie dla funu, a te wspomniane regiony pogoniłem edytując zespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to robić seryjnie, farmić w koło?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×