Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2016 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest już odrobinę kepiej, ale mam nadzieję, że się we wtorek ogarną.

Mam dwa pytania: co ile się zmieniają listy hire manager i czy macie jakieś porady co do ich wyboru?

A i przy okazji: przy rzutach karnych wpierw nadajemy kierunek a pozniej dopiero sile strzalu? Trzeba trzymac jeszcze jakis przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak że wam w myclub wszystko tak długo wczytuje. Ustawiam skład wychodzę i czekam minute jak nie więcej i tak z wszystkim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten darmowy myClub ma jakieś ograniczenia czy coś? Chętnie bym sprawdził, nigdy nie grałem tego trybu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś rady dla nooba pesa? W fife było ok ale Pes nie ogarniam a ściągnąłem sobie my club. Więc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal trójkąty na koksów i strzelaj z R2. Na obronie się w ogóle nie znam to wielka filozofia w tej grze. Na pewno nie wychodź nikim do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę, że pytacie się o podstawowe zagrania. To jest tak , że jeśli ktoś nie ogrywał się w temacie wcześniejszych wersji pesa to teraz tak ma, a którym drybling , cross , diagona na skrzydło, a jak mocno strzelać, a jak we dwoje wykonać rzut wolny z czego stojący przy piłce uderza z pod kolana... Panowie jaki problem, pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Ostatni mój produkt Konami to był jakiś ISS. Za to w fife mógłbym tu niejednego ustawić szybciutko do pionu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralbym w to jeszcze ale niestety nie stać mnie na scout slot...

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić nr na koszulce zawodnikowi w myclub ? Jakoś nie mogę tego znaleźć a od wczoraj zaczynam w to grać i denerwuje mnie jak Zlatan biega mi z 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić nr na koszulce zawodnikowi w myclub ? Jakoś nie mogę tego znaleźć a od wczoraj zaczynam w to grać i denerwuje mnie jak Zlatan biega mi z 3

Wchodzisz w SQUAD MANAGMENT wciskasz trójkąt i tak masz Edition Squad Number.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowię temat, Pany, mój dzieciak się w to wciągnął ( i za karę muszę z nim w to grać :D ), problem w tym że po kilku meczach nasi zawodnicy zaraz na początku meczu mają niecałą połowę paska (tego co maleje podczas biegania). A w zasadzie pod koniec pierwszej połowy nic już nie mają. Co zrobić aby on był cały? Jakieś treningi, gdzie to poprawić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dajesz piłkarzom odpocząć czyli co chwile dajesz rezerwowym pograć albo tam gdzie masz zawodników wciskasz na jakimś kwadrat i odnawiasz przez Stamina Recovery. Można też odnowić całą kadrę za 30 Coinsów i o to Konami chodzi. ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×