Skocz do zawartości
pablos_83

Far Cry: Primal

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko to samo,tylko otoczka zmieniona.Kupię jak stanieje,tym bardziej że nie będzie multi

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić zobaczyłem pierwsze 50 minut i teraz wiem że zakup to byłby błędem, gra jest brzydka (to chyba wciąż silnik z far cry 2) i widać że będzie bardzo nudna, wolność wg Ubi to nie wolność, wszystko jak w grach UBI jest podane na tacy zero odkrywania, minimalistyczny system craftingu, bardzo słaby design broni (przynajmniej mogli by dać losowe kształty grot - dzidy czy strzały) a tutaj wszystko wygląda tak samo, przeciwnicy tacy sami, fajnie zrobiona zwierzyna z futrem, fajnie że można podpalać trawę i zwierzaki ... ale cały ten mechanizm tego świata jest taki uproszczony, wchodzimy do wody z pochodnią ogień gaśnie, wychodzimy z wody, odpalamy kamieniem i dalej mamy ogień ... tak jest tutaj ze wszystkim, brakuje strzał do łuku ? zbierz gałązki albo trawy, gość jest sam wystruga w sekundzie ... wszystko tutaj jest narzucone z góry, gluptowaty system skradania, sztuczna inteligencja nie widzi że zabijamy oponentów którzy stoją obok siebie, skanowanie otoczenia sową, albo rzucanie bomb przez ptaka z powietrza! Popatrzyłem jeszcze na filmik prezentujący WILD ... dla mnie zjada PRIMAL na śniadanie, oprawą, podejściem do gameplaya, mechanizmem świata i pozimiem artystycznym. Wydaje mi się ż UBI zaczyna zjadać swój ogon, Far Cry 3 był świetny, Far Cry 4 to było tylko rozwinięcie pewnych pomysłów nie był tak świeży ale dalej był mega miodny - była broń na amunicje, zierzęta, wielkie tereny, latanie, samochdy .. w PRIMAL jest łuk, dzida, prosty mechanizm łańcucha pokarmowego zwierzyny, i jeszcze prostszy przeciwników, ta gra przy poprzedniczkach będzie strasznie nudna, jakby miała bardzo dużo animacji walki, gdyby to było tak bardzo rozbudowane bo przeciez gramy myśliwym dzikusem, a zobaczcie jak on beznadziejnie dźga tą dzidą ... jakby pierwszy raz w ręce trzymał, jak to ma zachęcić? a drugi fakt skoro Rainbow 6 i AC Syndykat 2 miesiące po premierze w pudełkach kupowałem za 150, to znaczy że ta gra również zaliczy taki spadek w bardzo szybkim tempie ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast gra szalenie podoba. Może melee combat nie jest taki super jak w Dying Light,ale ogromnie cieszy mnie fakt posiadania tych wszystkich zwierzątek i polowanie u boku z nimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT gość przeszedł już kilka "chapterów w Becie na PS4. Mnie się podoba, ale jak czytam to już od miesiąca niektórzy tutaj wiedzą, że będzie nuda, słaba grafa itp. :D To jeszcze napiszcie jak na PS5 będzie GTA 6 wyglądało i gitara. Sorry za ironię, nie mogłem się powstrzymać...Każdy ma swój gust i tego się trzymajmy. Dla zainteresowanych tym tytułem polecam użytkownika Tertra Ninja na YT i jego 3 chaptery z PS4, grafa momentami d*pę urywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pewnie następna część jest w produkcji,pomimo wszystkiego złego lubię tą serię i napewno zagram ale w dniu premiery nie kupię poczekam na używke ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w żadnego FC. Czy da sie zmienić kamerę np. na taką jaka była w Wieśku?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak pojawią się jakieś fajne oferty cenowe w sklepach.

Na razie ceny dość wysokie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FC3 na PS3, potem FC4 było moją pierwszą grą na PS4 (która do teraz zachwyca mnie grafiką) i sprawiły mi mnóstwo frajdy. Po co zmieniać na siłę coś, co działa? :D

ale jak w codzie nie zmieniają to potem jest narzekanie mimo że "dziala" :p nie mowie o Tobie tylko ogólnie.. swoją drogą patrząc na gameplaye to bardziej się znudzilem niż gdybym rzeczywiście miał grać. Myślałem że zmienia coś w formule ale to jest FC 3/4 z dokładnie ta sama mechanika tylko bez karabinów(pomijam ze walka tymi dzidami wygląda slabiutko) a szkoda bo trochę byłem podjarany.. gdyby to było trochę bardziej podobne do TLoU i ogólnie survivalu to by było ciekawie no ale znowu gracz będzie tankiem tylko ze tym razem opanuje cala faunę i będzie na niedźwiedziu rzucał dzidami :p ale ufam że ludziom się spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni trailer był niezły nawet tylko jakoś nie lubię łuków ani dzid. Znowu będzie to samo jak FC3/4 tylko inny klimat. Fajne opcja z tym zwierzętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest fajny zwiastun gry

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, na pewno będzie zabawy na kilkadziesiąt godzin.

 

Mam nadzieję że nie wpakują tam żadnych kosmitów choć jak w każdym FC narkotyczne fazy są pewne jak w banku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w kazdym bo jedynie w 3/4 :)

komsici w 1 czesci robionej przez crytek.

jestem wielkim fane ale ta czesc sobie odpuszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na start patch lekko ponad 500 mb. Mój pierwszy unboxing  ;) 

Edytowane przez seba842005
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedna ta edycja strasznie... druga sprawa brakuje ci witaminy bodajże E lub A bo masz na paznokciach białe ślady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebol, daj cynka jak Ci się gra podoba, co denerwuje :) Pisałeś już chyba na FB, że podobna do poprzednich części serii, ale jakby ominąć ten aspekt podobieństw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tymi podświetlaniami zwierzyny mogli odpuścić, Cyk i już wszystko widać, w 4 chociaż trzeba było mixture wytworzyć.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sebol, daj cynka jak Ci się gra podoba, co denerwuje :) Pisałeś już chyba na FB, że podobna do poprzednich części serii, ale jakby ominąć ten aspekt podobieństw. 

Powiem tak: grałem może max 3h (w menu mam napisane, że ukończyłem 10%) i gra robi się identyczna jak fc4, tzn idź tam zabij tego, lub coś zrób i wróć przez pół mapy. Po drodze mordujesz masę zwierzyny żeby coś zebrać do wytwarzania. Trafiają się misje poboczne w stylu "uratuj kogoś", "pomóż w eskorcie". Instynkt przetrwania pokazuje wszytko co można zabić i wejść z tym w interakcję (oczywiście można tego nie używać). W nocy coś ala dying ligt jest trudniej, są groźniejsze zwierzęta, ale za to łupy lepsze itp. Podobnie z przejmowaniem określonych lokacji jak w fc4 żeby odblokować punkt szybkiej podróży, tylko w primal są to takie kamp ogniska gdzie znajduje się skrytka gracza i tam też można się przespać do rana jeśli w nocy nie chce nam się zmagać. Sama gra działa bez żadnych problemów i jak na razie nie uświadczyłem żadnych gliczy itp. Widać, że się ubi postarało w miarę skoro patch na premierę zajmuje lekko ponad 500 mb. Mam nadzieję, że coś się rozkręci, tylko co?  ;) Zasobów na mapie mnóstwo i na brak strzał do łuku nie można narzekać. Poza tym łuk jest jak snajperka....trafiając w głowę można ubić wszystko jedną strzałą co jest mniejszego "kalibru". 

 

Tutaj można zobaczyć jak to wygląda: 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.twitch.tv/graczdari_1991pl- zapraszam na stream, start o 22:00 :)

 

Bez komentarza (można do mnie pisać na twitch), bo i tak nie zniesiecie mojego głosu :P


Pograłem pierwsze 45 minut LIVE i kończę transmisje :-) Wiadomo.....nie jestem osobą, która przechodzi gry na żywo, kompletnie mnie to nie kręci.

 

Pierwsze wrażenia - mieszane. Gra na pewno ma fajny klimat, aczkolwiek czuć, że to kolejna gra UBISOFT Montreal. Ci ludzie muszą sobie tam wzajemnie ogladać monitory, bo to jest gra lecąca na tych samych schematach co wszystkie inne ich gry. Szczerze? Dla mnie póki co nuda, ale może się rozkręci. Zobaczymy przez weekend smile.png

 

Mam nadzieje, że się podobało (mimo iż bez komentarza). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować ale jak piszecie że to kalka FC4 to chyba poczekam trochę. Akurat gram w FC4 i strasznie zaczyna mnie nudzić to latanie od punktu do punktu. Po za tym ostatnio ogrywałem Mad Maxa gdzie tez było latanie od punktu do punktu więc 3 gry opartej na tym samym chyba nie zniosę :D w tak krótkim okresie. Choć nie lubię łuków to gra ma coś w sobie co mnie przyciąga, może ten świat a może to że mamy zwierzątko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drugi fakt skoro Rainbow 6 i AC Syndykat 2 miesiące po premierze w pudełkach kupowałem za 150, to znaczy że ta gra również zaliczy taki spadek w bardzo szybkim tempie ...

 

Gry od Ubi maja to do siebie ze pudelka potrafia ostro spasc z ceny, jak nie 2 m-ce po premierze to pol roku i widzialem ceny rzedu  100pln (Szwecja).

Jesli ktos nie ma cisnienia, poczekanie jest dobra opcja szczegolnie w grze grze jest glownie/tylko singiel.

 

Dajcie znać jak pojawią się jakieś fajne oferty cenowe w sklepach.

Na razie ceny dość wysokie. 

 

Masz watek o promocjach okazjach oraz co gdzie kupic i za ile.

 

:)

 

------

Far Cry 3 podszedl mi niesamowicie, bawilem sie przednio i nawet mimo iz pucharki mnie nie interesuja zbytnio zakonczylem zabawe z platynka.

A potem moj zapal do tej serii opadl. 

 

FC:P materialami typu prezentujemy rozgrywke, pierwsze 50 minut itd nie przekonal mnie do siebie.

 

Tym ktorym podoba sie lekko zmieniony klimat (bo formula jest podobna) i chca zakupic gre zycze milej zabawy.

Ja poki co mowie pass (podobnie jak spasowalem przy FC4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem tak: grałem może max 3h (w menu mam napisane, że ukończyłem 10%) i gra robi się identyczna jak fc4, tzn idź tam zabij tego, lub coś zrób i wróć przez pół mapy. Po drodze mordujesz masę zwierzyny żeby coś zebrać do wytwarzania. Trafiają się misje poboczne w stylu "uratuj kogoś", "pomóż w eskorcie". Instynkt przetrwania pokazuje wszytko co można zabić i wejść z tym w interakcję (oczywiście można tego nie używać). W nocy coś ala dying ligt jest trudniej, są groźniejsze zwierzęta, ale za to łupy lepsze itp. Podobnie z przejmowaniem określonych lokacji jak w fc4 żeby odblokować punkt szybkiej podróży, tylko w primal są to takie kamp ogniska gdzie znajduje się skrytka gracza i tam też można się przespać do rana jeśli w nocy nie chce nam się zmagać. Sama gra działa bez żadnych problemów i jak na razie nie uświadczyłem żadnych gliczy itp. Widać, że się ubi postarało w miarę skoro patch na premierę zajmuje lekko ponad 500 mb. Mam nadzieję, że coś się rozkręci, tylko co?  ;) Zasobów na mapie mnóstwo i na brak strzał do łuku nie można narzekać. Poza tym łuk jest jak snajperka....trafiając w głowę można ubić wszystko jedną strzałą co jest mniejszego "kalibru". 

 

Tutaj można zobaczyć jak to wygląda: 

powiedz mi czy są strażnice i fortece jak w poprzednich FC :biggrin:. Bo o ile w poprzednich seriach miały sens to tutaj trochę nie pasują, z drugiej strony to klasyka Far Crya ;)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gralem w poprzednie części, ale po opiniach widzę, że troszke nuda jak za coś co kosztuje ponad 2 banki. Z drugiej strony ciekawią mnie czasy pokazane w grze, ciekaw jestem czy podobnie jak w AC można wyciągnąć trochę faktów, ciekawostek itd. Chyba poczekam kilka tygodni aż będzie poniżej 200zł, bo poki co w sklepie znajomek mi mówił, że 219 trzeba liczyć w premiere :/

 

jodzio - fortec w tamtych czasach raczej nie znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejmujemy "STOSY" z których mamy "szybką podróż" :)

 

Jakby ktos chciał grę i jest ze śląska to może kupić w sklepie w którym pracuje (GLIWICE lub BIELSKO BIAŁA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×