Skocz do zawartości
True67

Wycena PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest to najodpowiedniejsze miejsce, ale chciałem poprosić was o wycenę mojego PS3. Chcę go sprzedać ponieważ zarobione pieniądze chcę przeznaczyć na przedłużenie rehabilitacji taty - wiem, że dużo to nie pomoże, ale szukam wszelkich sposobów żeby ten czas wydłużyć. W związku z tym postanowiłem się pozbyć takiego oto PS3. 

PS3 Slim 160 GB, konsola w grudniu będzie miała 3 lata, gwarancja nieaktualna, z konsolą nigdy nie było problemów - nie musiałem oddawać jej ani razu do serwisu. Była dobrze użytkowana, nie nadmiernie, kiedy się grzała była wyłączana, czyszczona. Do zestawu dochodzi 1 pad niestety na pół sprawny - nie działają w nim diody informujące o jego przypisaniu oraz momentami L1 wciska się jakby automatycznie. Oprócz tego posiadam takie gry jak: Far Cry 3, Gran Turismo 6, WWE SvR 2011, FIFA 11, FIFA 14, Uncharted 2: Among Thieves, MotoGP 10/11, Gran Turismo 5, UFC Undisputed 2010, Killzone 2, Tekken 6, AC: Brotherhood, WWE '12, Borderlands, Red Dead Redemption. Sprzedaję konsole wraz z kontem, na którym dostępne są w edycji cyfrowej takie gry jak Dust 514 (z tego co pamiętam nabita masa kredytów więc można spokojnie kupić co się będzie chciało), GTA V, Jetpack Joyride (również dużo pieniędzy nabite). Na samym koncie wbite jest łącznie 621 trofków, 3 platyny, 13 złotych, 99 srebrnych i 506 brązowych. 

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×