Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo 7 tez powstaje... ale to bedzie osobna gra wiec jest sens aby byly dwa tytuly.

Osobiscie licze ze bedzie dobrze... bo my jeszcze w gt6 cisniemy!! GTbN!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że to jest właśnie GT7, lecz zrezygnowali z cyferki w tytule. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy fragment tego trailera jest od dwudziestej do czterdziestej sekundy. Wcześniej napis "Over 100 years of motorsports history" później napis "Discover again the excitement of motorsports"... Znając PolyD. wcale nie będzie tak jak na filmikach i wsadzą głównie najnowsze "supersamochody" i koncepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim Poly piszesz bo to które znam ja z GT5 I GT6 ogromna wagę przykłada do histori motoryzacji i starych aut w tych grach jest mnóstwo:) Przed ostatni event jechaliśmy w autach drogowych z lat 60' i 70' i było MNÓSTWO furek do wyboru. Dla ciekawostki dodam ze objechał nas Jaski '''Samba Busem'' z 63 roku:)) Szczyt:) Dla mnie to zawsze była siła GT , ogromna ilośc przeróżnych aut do wyboru, z rożnych epok i o kompletnie rożnych charakterach . Myśle ze tak samo a nawet lepiej będzie w GTS, auta stare , nowe i te z ''powrotu do przyszlosci'' hehe.

Liczę ze do wiosny czas szybko zleci a jak dorwę betę w swoje ręce to koniec ze spaniem:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Poly znam od GT4 i widzę ile starych samochodów dają wraz z kolejnymi częściami, wiadomo, trzeba nowe dawać, ale tak dużo tego na rynku nie wychodzi żeby nie mieli czasu na danie starych samochodów. VW T1 to nic niezwykłego. Nie koniecznie muszą od razu dawać zwyczajne auta osobowe, wiem że ich jest pełno, a z Japonii to nawet kilkaset z różnymi wersjami (szczególnie z lat '90), a przeciętny nabywca nie chce jeździć w GT jakąś Ładą 2106 albo Wartburgiem 311. Ale jak na grę wyścigową, to źle byłoby zobaczyć takie samochody jak Wartburg 313-1 czy Moskwicza 404 lub późniejszą serię G?

Po tylu latach z serią wiem, że może mnie czakać kolejna porcja różnych japońskich aut, a tym już się przejadłem. Może dadzą jakąś amerykańską gwiazdę jak to zrobili z Hudsonem, ale pokazując te stare nagrania robią tylko smaka na coś "nowego" w tej serii.

 

Można rzec "poczekaj aż będzie premiera, wtedy zobaczymy i nie oceniaj gry przed premierom!1", gdyby jednak coś tam mieli, to by już pokazali w trailerze, a od 1:16 pokazują na co można liczyć.

Seria się zmienia, kiedyś z PS2 kojarzę głównie normalne auta, rajdówki czy sportowe modele, marki takie jak Toyota, Ford, Nissan, Subaru, VW, Plymouth, Mitsubishi, i mnóstwo spędzonych godzin z Ginettą G4 : ). Z PS3 zawody głównie z BMW, Bugatti, Mercedesa, Ferrari/Lambo i wersje na WTCC i nie WTCC, LeMans, Nismo, GTR'y, Maserati, GT, MX-Miata w stu różnych wersjach i przedewszystkim koncepty i koncepty, które wciąż się jeszcze pojawiają... Seria Gran Turismo robi się mniej różnorodne, a bardziej nastawione na wyścigi aut tworzonych tylko do wyścigów na torze. Taka TOCA Race Driver. :) Nie kupię nowych GT z powodu przywiązania do serii, zjeżdżają na inny tor i ja z nimi nie pojadę. To jest jak z NFS, kiedyś och i ach, jak fajnie się jeździ, jak przyjemnie się śmiga, później przyszedł Underground, Most Wanted, Carbon... I gdzie to wszystko pojechało.

Jeżeli GT Sport jest spin-offem, to czemu go robią jak GT7?

#czekamnahejty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT Sport to nie jest GT7.

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sport-is-not-gran-turismo-7-more-substantial-than-prologue-titles/

Trochę więcej zawartości niż w Proloque, ale nadal to tylko mała zajawka przed GT7. Można się rozejść

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , a Ty co Matta , nadworny rozganiacz??:))

My sie tu będziemy gromadzić ....i co nam zrobisz?;))

A tak serio to proloque nie proloque nie ma znaczenia , ważne ze wyjdzie :)) W zawartości będzie pewnie i tak bogatszy od PC;) Katując GTS czas szybko zleci do pełnej i zapewne ogromnej wersji GT 7:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katując GTS czas szybko zleci do pełnej i zapewne ogromnej wersji GT 7:))

 

Patrząc na formę polyfony to będzie to wtedy jak już PS5 będziemy kupować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy prologiem GT5, a pełną wersją była różnica 2 lat, więc może tutaj zejdą do roku, ale na pewno w najbliższym czasie można zapomnieć o jakichkolwiek informacjach o GT7, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie rozumiem. Kompletnie nic nie wiadomo o grze, z ŻADNEGO newsa nie wynika co nam zaoferują a tu już kilku płaczków :) Pewnym jest, że za poziom referencyjny Polyphony musi brać np. pCars. To co dobre z pCars + atuty GT i mamy killera, niezależnie od nazwy tego produktu.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie rozumiem. Kompletnie nic nie wiadomo o grze, z ŻADNEGO newsa nie wynika co nam zaoferują a tu już kilku płaczków :) Pewnym jest, że za poziom referencyjny Polyphony musi brać np. pCars. To co dobre z pCars + atuty GT i mamy killera, niezależnie od nazwy tego produktu.

 

Oj jedno wiadomo GTS to nie GT7. 

Wiec tutaj zasadne sa pytania czym tak naprawde ma byc GTS. Niemniej na te nie ma zadnych odpowiedzi. 

 

Zgodze sie ze tak naprawde poza marka GT niewiele o GTS wiadomo. Wiec ja poza tym ze wiem ze cos ma sie pojawic w 2016 nie mam innych oczekiwan, bedzie sie sledzilo kolejne doniesienia i komentowalo na biezaco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie rozumiem. Kompletnie nic nie wiadomo o grze, z ŻADNEGO newsa nie wynika co nam zaoferują a tu już kilku płaczków :)

No jak nie wiadomo. Będą trzy tryby rozgrywki, wszystko tylko online. Czyli nowe podejście do prologu ;)

Czyli znowu mamy podobną historie jak przed GT5. Właśnie mija dwa lata jak ps4 jest na rynku, a flagowa ścigałka jest w lesie. Tymczasem konkurencja zrobiła już dwie części Forzy.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś ogólną koncepcję gry. Nic więcej. Żadnych szczegółów. Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście 99% czasu w GT spędzam na ściganiu online i jeśli GTS ma być poświęcona właśnie temu trybowi to dla mnie jest to wszystko czego potrzebuje:)Oczywiście będę czekał z niecierpliwoscią na pełna wersje ale na razie cieszę sie z tego co jest:) Jeszcze pare dni temu nie było wiadomo nic , kompletna cisza a teraz wiadomo już coś:) We mnie ta informacja wzbudza radość :) ale rozumiem tez ze u kogoś innego moze to wzniecać zupełnie inne emocje;)

Ja wole sie uśmiechać niż płakać i w tym optymizmie zakładam tez ze cały proces od proloque do pełnej wersji potrwa dużo krócej niż poprzednie dwa lata...takie czasy:). Jeszcze sie zdziwicie ......obym miał racje;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D i będziemy w końcu wszyscy razem :D a nie część na ps3 w gt6 część w p carsach na ps4 :D ja się cieszę jak cholera :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja na oficjalnej stronie PD:

"Grafika, dźwięk i silnik fizyczny będą najbardziej realistyczne w symulacjach wyścigowych do tej pory, dzięki nowej 
platformie i technologii, ale samo to byłoby zbyt oczywistym ulepszeniem: sposób, w jaki gra się 
w gry wyścigowe, także przejdzie dużą zmianę w „Gran Turismo SPORT”. 
To sposób, w jaki dojdzie do odrodzenia sportów motorowych."

 

Czyżbyśmy się w końcu doczekali poprawy dźwięków silnika czy Kazunori Bałamuczi znowu bałamuci? Zobaczymy. Przyszly rok szykuje się mocarnie jeśli chodzi o symulatory, nie tylko GTS, ale także Asetto Corsa wychodzi!! Czas szykować kokpit na przyszły rok.

Edytowane przez cascader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyszly rok szykuje się mocarnie jeśli chodzi o symulatory, nie tylko GTS, ale także Asetto Corsa wychodzi!! Czas szykować kokpit na przyszły rok.

 

A jak ktos ma zaleglosi to jeszcze powinnien sobie 3 miesieczne L4 przyszykowac zeby bylo wiecej czasu na granie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: i będziemy w końcu wszyscy razem :biggrin: a nie część na ps3 w gt6 część w p carsach na ps4 :biggrin: ja się cieszę jak cholera :)

Znowu jedna wielka rodzina :D Tylko ze miejsca w pokoju bedzie brakowac i znowu beda ci oczekujacy w przedpokoju sie gniezdzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co z tego wyjdzie i jak to będzie śmigało w porównaniu z forzą. Mam nadzieję, że nie będzie podziału na premium cars i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTSport to bedzie zupełnie coś innego taki Prolog w kooperacji z FIA to nie bedzie pełna nowa cześć nad GT7 pracują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ciekawi czy w końcu wprowadzą więcej dynamiki przy wyższych prędkościach. Każda inna gra daje już super odczucia przy nawet 200 km/h, a w GT to mam wrażenie jakbym taczki prowadził. Jedynie ten Red Bull X, ale wtedy gra po prostu wygląda jak na przyspieszeniu.

Zobaczymy... Po trailerze znów widać sterylne otoczenie i auta błyszczące jak psu jajca, ale poczekamy na coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×