Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

To było do przewidzenia. Wystarczy, ze się ludzie zorientują, że to demo z trybem online i nic poza tym na chwilę obecną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że nawet te 150zł, to wciąż za drogo jak na ten tytuł... A jak stanieje do 100, to z kolei na serwerach będzie już pewnie pusto i koło się zamyka :1_grinning: Nie ma chyba lepszego przykładu, jak zmarnować tyle lat developingu.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bartek_Red napisał:

Wychodzi na to, że nawet te 150zł, to wciąż za drogo jak na ten tytuł... A jak stanieje do 100, to z kolei na serwerach będzie już pewnie pusto i koło się zamyka :1_grinning: Nie ma chyba lepszego przykładu, jak zmarnować tyle lat developingu.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie boj GT6 jeszcze zyje, wiec pewnie za 3-4 miesiace oglosza ze zabijaja multika w GT6 co pewnie zmusi coponiektorych do przejscia na GTS.

Tak gra moim zdaniem ma spokojnie jeszcze troche zycia, a i moze ja rozwina....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień 2018 to oficjalny start mistrzostw pod patronatem FiA, na pewno przyciągnie to masę ludzi do tego tytułu. Nie inaczej było w przypadku GT Academy w poprzednich tytułach. Także o puste serwery zupełnie bym się nie martwił.

Kaz zapowiadał, że ten tytuł ma być jedyną częścią Gran Turismo na PS4, w związku z czym można spodziewać się rozbudowywania obecnej "bazy".

Póki co najbardziej odczuwalną bolączką gry jest mała ilość torów, ale do kwietnia 2018 powinno być to przynajmniej częściowo załatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej oczywiście mówią ci którzy nie mają gry ;) Pudełka sprzedają ci którzy nie umieli doczytać że nie jest to GT(x) tylko tytuł stricte nastawiony na online, o zawartości też przed premierą było wiadomo, także mogą mieć ewentualnie pretensje do siebie bo wiadomo było czym ta gra jest.

Oczywiście mogłoby być więcej torów na starcie, ale z drugiej strony wolę taką ilość którą na spokojnie doszlifuję niż nagle zawody co dzień na innym torze. Oglądałem ostatnio jakiś stream z singla F7 i kurcze jednak ściganie się online z ludźmi jest ciekawsze. Gra oszukuje, AI nagle dostaje przyspieszenia, lub też zwalnia jak wypadniesz z trasy.. jak się zrozumie prostą rzecz że singiel jest tak skonstruowany żeby gracz wygrał i miał satysfakcję to nagle przestaje to cieszyć. W GT z reguły startowało się z końca i wyprzedzało biedne AI po czym lądowało na 1-3 miejscu, schemat prosty i nudny jak flaki z olejem.

Grałem przedwczoraj w rundę testową pucharu producentów i mimo zakończenia na 14 miejscu miałem większy fun niż z wygrania z AI.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle staranowałeś lidera, wjazd po wewn. wypchnięcie. Koleś tak się zdenerwował, że na następnym zakręcie przestrzelił i wypadł w piach. 

 

O co chodzi z wynikiem wyścigu? Dojechałeś drugi, a w wynikach jesteś pierwszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a chwila potem ranga w górę :) Świetny ten system oceny jakości jazdy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieźle staranowałeś lidera, wjazd po wewn. wypchnięcie. Koleś tak się zdenerwował, że na następnym zakręcie przestrzelił i wypadł w piach. 
 
O co chodzi z wynikiem wyścigu? Dojechałeś drugi, a w wynikach jesteś pierwszy?
Zwycięzca miał karę czasową.


Ale żeś Yogi dive bomba strzelił. Nieładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, GrandeBombik napisał:

Nieźle staranowałeś lidera, wjazd po wewn. wypchnięcie. Koleś tak się zdenerwował, że na następnym zakręcie przestrzelił i wypadł w piach. 

 

O co chodzi z wynikiem wyścigu? Dojechałeś drugi, a w wynikach jesteś pierwszy?

 

Taran konkretny. Gość, który minął metę na P1 miał 14s kary, więc wywaliło go gdzieś tam do tyłu.

 

54 minuty temu, cieglo napisał:

Hehe, a chwila potem ranga w górę :) Świetny ten system oceny jakości jazdy :) 

 

Aleś się czepił tej gry, co i raz jej coś przytykasz ;) Nie od razu Rzym zbudowano. System rozdawania kar faktycznie tu i ówdzie kuleje, ale lepszy taki niż żaden. Jeżdżąc w wysokich rangach nie ma sensu się rozpychać, grozi to spadkiem z rangi co później się przekłada na mniej zdobywanych pkt. np. za wygranie wyścigu mistrzostw producentów. Poza tym, waląc w tył czyjegoś auta bardzo łatwo o to, aby wpadło nam 10s kary.

Powyższe video to powtórka z 19 października, czyli dzień po premierze gry. Obecnie jazda z randomami wygląda dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ciężko nie być uszczypliwym kiedy czekasz z niecierpliwością na ten tytuł, ba, nawet kupujesz pod niego kierownicę (true story), wierzysz do końca a potem dostajesz coś co nawet w obszarze, który miał być specjalnością gry nie jest dopracowane...Dodam, że oczekiwanie było długie co naiwnym kazało myśleć, że dostaniemy bombę a do tego dopracowaną. Ani to bomba ani dopracowane.

 

Jedyne co mnie urzeka (dosłownie!) w powyższym filmiku to grafika. Te fury są po prostu przepiękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt mój błąd był za co przeprosiłem go awaryjnymi, ale później karma wróciła i hiszpan mnie na zakręcie wybił :) Z drugiej strony byłem już praktycznie na jego wysokości jak zaczął skręcać więc mógł iść trochę większym łukiem.

 

System kar to tylko automat i nigdy nie będzie idealny, ale i z nim jest IMO lepiej w wyścigach bo po prostu ludzie się starają jechać porządnie. Z 3tyg temu pamiętam ze jadąc bok w bok gość ewidentnie mnie obijał w bok spychając z toru jazdy więc zapewne nie dostawał żadnych kar, czasami zdarzają się wjazdy w tyłek za które karana jest ofiara, czy też jak ostatnio na Lago Maggiore wyniosło mnie na piach gdzie straciłem paręnaście sekund na powrót bo łuk był na ponad 90stp więc to żaden skrót, a dostałem karę na 30sek :) Są błędy i będą ale myślę że spokojnie dopracują system.

 

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/

 

Nowe samochody w listopadzie i grudniu + tryb GT League(singiel) w grudniu. :good:

 

Gran Turismo Sport - GT League

 

Gran Turismo Sport - GT League

 

 

Darmowe samochody w listopadzie:

ISO Rivolta Zagato VGT

Audi R18 2016

Shelby Cobra

 

Darmowe samochody w grudniu:

  • Mazda — RX-7 Spirit R Type A (FD)
  • Nissan — Skyline GT-R V・spec II (R32)
  • Nissan — Skyline GT-R V・spec II Nür (R34)
  • Ford — F-150 SVT Raptor
  • Lamborghini — Countach LP400
  • Ferrari — F40
  • Ferrari — Enzo Ferrari
  • KTM — X-BOW R
  • Suzuki — Swift Sport
  • Volkswagen — Samba Bus Type 2 (T1)
  • Chris Holstrom Concepts — 1967 Chevy Nova
  • Chevrolet — Corvette Stingray Convertible (C3)

 

Do marca 2018 mają dodać łącznie około 50 samochodów. O nowych torach też jest wzmianka, ale nic konkretnego. 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to idealnie. Kupi się grę w marcu już za adekwatne pieniądze do oferowanej zawartości.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jest promocja w Euro AGD. Podstawowa wersja kosztuje 119zł, edycja specjalna 159zł.

Czy warto kupić grę? Dodam, że nie mam kierownicy. I czy gra na padzie ma jakiś sens czy nie ma frajdy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie warto za 119. Tym bardziej zważając na nadchodzący w grudniu dodatek do singla. Sam gram na padzie i czerpię masę frajdy z gry. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem i nie żałuje ani zlotowki. Jezu ta gra to cudo! Niech dodadzą kampanie i będzie miazga

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam seryjnych na T300 i jak dla mnie jest w sam raz.

Na padzie można grać i być bardzo konkurencyjnym, jak się odpowiednio ustawi i opanuje motion control ;) Sam czasem tak latam, jak mi się nie chce kiery rozstawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kierownicę T150 i Gran Turismo, to dla mnie poezja jeśli chodzi o model jazdy. Nie ma lepszych wyścigów. 

Idealne wyważenie między symulacją a arcade. 

Coś pięknego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać droższą wersję z PSN? Tam chyba jest tylko 12 dodatkowych aut.

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/22/2017 o 16:51, Grandy111 napisał:

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/

 

Nowe samochody w listopadzie i grudniu + tryb GT League(singiel) w grudniu. :good:

 

Gran Turismo Sport - GT League

 

Gran Turismo Sport - GT League

 

 

Darmowe samochody w listopadzie:

ISO Rivolta Zagato VGT

Audi R18 2016

Shelby Cobra

 

Darmowe samochody w grudniu:

  • Mazda — RX-7 Spirit R Type A (FD)
  • Nissan — Skyline GT-R V・spec II (R32)
  • Nissan — Skyline GT-R V・spec II Nür (R34)
  • Ford — F-150 SVT Raptor
  • Lamborghini — Countach LP400
  • Ferrari — F40
  • Ferrari — Enzo Ferrari
  • KTM — X-BOW R
  • Suzuki — Swift Sport
  • Volkswagen — Samba Bus Type 2 (T1)
  • Chris Holstrom Concepts — 1967 Chevy Nova
  • Chevrolet — Corvette Stingray Convertible (C3)

 

Do marca 2018 mają dodać łącznie około 50 samochodów. O nowych torach też jest wzmianka, ale nic konkretnego. 

 

Jak dobrze rozumiem, to te GT League w bliżej nieokreślonym grudniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xenomorph napisał:

Opłaca się brać droższą wersję z PSN? Tam chyba jest tylko 12 dodatkowych aut.

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam :)

Nie opłaca, wszystkie można zdobyć robiąc karierę/codzienny trening z losującej karuzeli  :smile:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, z jakiego widoku korzystasz najczęściej podczas jazdy? Wiem, że każdemu pasuje co innego, ale chciałem poznać zdanie osoby, która na Gran Turismo zjadła zęby :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×