Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę jeszcze swoje trzy grosze w kwestii wykorzystywanych kamer. Teoretycznie najwięcej satysfakcji daje kamera z wewnątrz (przyjemność obcowania z dobrze odwzorowanym kokpitem), ale jak pisze Yog-Sothoth  bywają sytuacje kiedy mocno ogranicza widzenie. Dominującym widokiem w GT Academy jest jednak kamera ze zderzaka

i1foFU0hEShN0uB.jpg

Tak jak pisali przedmówcy z każdej kamery można osiągnąć mistrzostwo - również z kamery z tyłu samochodu i z kontrolera a nie z kierownicy.

Przykład: trzy pierwsze miejsca z ostatniej czasówki w GT6 mają Japończycy sterowaniem z kontrolera - da się ? da!

Tyle, że bardziej mnie się kojarzy to ze sterowaniem rakietą naprowadzaną - umiejętności bardzo przydatne w wojsku - jakby co.

Pozdrawiam.

 

 

 

Edytowane przez utracjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak przejechać na złoto misja nr 6 druga próba: Atenza GR.3 Interlagos (6) okrążeń?

Tyle już razy próbowałem i zawsze drugie, albo gorzej.

Po patchu musieli coś zmienić, bo nijak nie da się, tak jak na youtube znalazłem.

Niestety trzeba zajechać do pitstopu, inaczej paliwo się kończy. Dodatkowo przeciwnicy mają dużo szybsze auta.

 

Pozdrawiam 8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do tej misji, więc jedyne co mi przychodzi na myśl to jeśli brakuje paliwa na ostatnim okrążeniu może wchodzić w rachubę zmiana mieszanki na uboższą. Są to niestety tylko przypuszczenia i niekoniecznie muszą pomóc

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś pomysł jak przejechać na złoto misja nr 6 druga próba: Atenza GR.3 Interlagos (6) okrążeń?
Tyle już razy próbowałem i zawsze drugie, albo gorzej.
Po patchu musieli coś zmienić, bo nijak nie da się, tak jak na youtube znalazłem.
Niestety trzeba zajechać do pitstopu, inaczej paliwo się kończy. Dodatkowo przeciwnicy mają dużo szybsze auta.
 
Pozdrawiam 8:)
Ja zjechałem od razu do pit stopu, tankowanie na full i jechałem na tym do końca. Jedynie pod koniec trzeba się bronić przed Audi bo ostro ciśnie.

Tu są moje przejazdy:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, widzę, że nie tylko u mnie te Audi tak przegina. Hehe.

Nie sądzę, aby ułatwili. Widziałem przed patchem co ludzie robili

i nie sądzę, żeby to było ułatwienie. Ten przejazd można było zrobić

bez zjazdu do boksu oszczędzając paliwo. Albo jadąc na maksa

i tankując połowę potrzebnego paliwa. Także chyba jednak nie jest prościej.

 

Pozdrawiam 8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem GT Sport to nie ma się co zastanawiać. 

Tryb Sport po prostu miażdzy i zostawia daleko w tyle, co do tej pory było w serii GT online. 

Genialnie jest to rozwiązanie z tą jazdą Fair Play, a i zniknął problem z pustymi pokojami, gdzie ścigałeś się z jedną osobą. 

Teraz w każdym wyścigu, za każdym razem rywalizujemy z 20 graczami o podobnym poziomie umiejętności i powiem Wam, że nawet walka o 15-16 pozycję daje dużo radości. 

Masakra. Gram od kilku dni i nie mogę się oderwać. Wczoraj do 4:00 rano a już dzisiaj od 8:00 za kółkiem. Coś pięknego :)

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadziłeś z tymi pokojami po 20 graczy, ja na coś takiego jeszcze nie trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dilerus napisał:

Chyba przesadziłeś z tymi pokojami po 20 graczy, ja na coś takiego jeszcze nie trafiłem.

 

Kolega w swoim poście ma na myśli tryb SPORT, gdzie jeździsz na dedykowanych serwerach w (póki co) max. 20 graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2017 o 21:19, xenomorph napisał:

Ma ktoś pomysł jak przejechać na złoto misja nr 6 druga próba: Atenza GR.3 Interlagos (6) okrążeń?

Tyle już razy próbowałem i zawsze drugie, albo gorzej.

Po patchu musieli coś zmienić, bo nijak nie da się, tak jak na youtube znalazłem.

Niestety trzeba zajechać do pitstopu, inaczej paliwo się kończy. Dodatkowo przeciwnicy mają dużo szybsze auta.

 

Pozdrawiam 8:)

Jeśli jeszcze pytanie jest aktualne.

Wczoraj dotarłem do tej misji. Da się zrobić na złoto niezależnie od tego na którym okrążeniu tankujesz.

Ja robiłem to na trzecim  kiedy sygnalizuje konieczność zjazdu do pit stopu. W tym wypadku musisz jedynie kontrolować ograniczenie tankowania do 3 brakujących okrążeń - może to była przyczyna.

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już dawno nieaktualne. Już przeszedłem grę, także prawie wszystko na złoto jest, jedynie kilka praktyk na torze zostało.

 

Pozdrawiam 8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tysiącach przejechanych w grze, muszę stwierdzić, że jest to jedna z lepszych odsłon serii. Ustawione wyścigi o konkretnej godzinie w trybie sport to bardzo dobry pomysł, zawsze się ścigam w pełnej obstawie z ludźmi o zbliżonej prędkości. Wyścigi są pełne emocji do ostatniego okrążenia.

Uważam GT Sport za powiew świeżości po trochę wtórnym GT6.

 

Dzięki za dodanie mnie do grona znajomych przez dość duży kolektyw z forum. Fajnie jest poprawiać czasy w wyzwaniach i porównywać to ze znajomymi. Jak ktoś jeszcze mnie nie dodał to nie miejcie oporów ;).

 

Pozdro 660!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda gra na padzie sprawia frajdę? Można walczyć jak równy z równym i osiągać konkurencyjne czasy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje nawet ze na padzie sie łatwiej gra niz na kierownicy. Ktos wie jak sprawdzic w wyscigu online czy ludzie jechali na asystach czy bez?

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przekłada ilość samochód i tras nad grywalność , która jest fenomenalna, to ja dziękuje takim recenzentom i komentarzom. Jeśli, jesteś fanem serii GT i jeszcze nie kupiłeś gry to jesteś po prostu głupi. 
Wyścigi online to bajka. Codziennie inna trasa , na 10 okrążeń i za każdym razem 20 graczy w jednym wyścigu to coś pięknego. 
Tak samo jak rozwiązanie z tym rangami skilla i Fair Play, gdzie ścigasz się z graczami na Twoim poziomie. Dzięki temu każdy wyścig to super rywalizacja, a chęć zdobycia kolejnej rangi ogromna. Bywa, że między pierwszym a 15 miejscem jest sekunda różnicy w kwalifikacjach. Coś pięknego. 
A co do "tysięcy" samochód w GT6, to co z tego, że tyle było jak i tak każdy brał najlepszy w swojej klasie i wybór ograniczał się max do kilku samochód. 
Kariera dla singla ? Dajcie spokój, bo kto dzisiaj gra w singla ?
Dzisiaj tylko liczy się online i nic więcej, a dzięki codziennym pojedyńczym wyścigom i turniejom, nie można się oderwać od konsoli. Zwłaszcza jak ktoś ma kierownice. Dobra spadam grać. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak singiel w tej grze, miała być jakaś aktualizacja z tym związana. Ze względu na czas jaki mam na granie bardziej gram gry single. Myślę właśnie o jakichś wyścigach i chciałem zapytać czy singiel (kariera) w GT sport jest teraz na poziomie czy jednak odpuścić sobie?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, singiel w GTS nie istnieje. Skończcie z sugerowaniem, że w dzisiejszych czasach tylko multi, bo to bzdura rozpowszechniona chyba przez

pokolenie gimnazjalistów.

Myślę, że zdecydowana większość użytkowników Play Station, to ludzie, którzy posiadając rodziny nie mają czasu na granie. Także wolą singla,

na spokojnie w wolnej chwili. Na multi trzeba mieć skill, a to wymaga masę czasu i poświęcenia. Nie da się wejść do gry na chwilę, wpaść

na multi w tym czasie i coś tam zyskać. Czasem mi się zdarzy zagrać online i nawet zdobyć złoto, ale przedkładam grę singiel mimo wszystko.

Fakt, jest to bardzo miła zabawa i daje dużo frajdy, ale życie...

 

Pozdrawiam 8:)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak ja chodziłem do szkoły to jeszcze gimnazjum nie było , także odpuść sobie takie teksty. 

Jak wolisz jeździć za SI jak po sznurku to proszę bardzo.

Tyle ze online masz co 5 min wyścigi z żywymi graczami i ścigasz się z ludźmi ze swoim skillem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, szuldi82 napisał:

Właśnie jak singiel w tej grze, miała być jakaś aktualizacja z tym związana. Ze względu na czas jaki mam na granie bardziej gram gry single. Myślę właśnie o jakichś wyścigach i chciałem zapytać czy singiel (kariera) w GT sport jest teraz na poziomie czy jednak odpuścić sobie?

 

Aktualizacja ma być jeszcze w tym miesiącu, wraz z 12 nowymi (starymi, w sensie że były w GT5/6 jako Premiumy) furkami za free.

Mimo wszystko gra skierowana jest do grania multi, więc jeżeli nie masz ochoty jeździć w sieci, to celuj w coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem tryb kariery w GT5 i GT6 do końca. Gdyby nie tzw "próby czasowe" które dawały jakieś emocje i motywacje do poprawiania swych umiejętności zapomniałbym o nich. Problem w tym, że te próby dla GT6 były aktualizowane bardzo rzadko bo zespół pracował nad GTS.

Dzisiaj w GTS te emocje można przeżywać codziennie i to na dużo większym poziomie bo oprócz techniki jazdy solowej w próbach czasowych , trzeba uwzględniać współuczestników wyścigów całkiem inaczej zachowujących się niż SI. 

Pewną namiastką kariery jest w GTS tryb 'kampanii". Żeby ją skończyć trzeba poświęcić sporo godzin w zamian uzyskując większy poziom kierowcy.  Gdybym miał optować za jakimś rozwiązaniem to zamiast brakującego trybu kariery dodałbym próby czasowe w trybie online.

Jeśli komuś nie pasują wyścigi mógłby rywalizować ze znajomymi na tym poziomie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może i głupie ale pytam z ciekawości. Oglądałem ostatnio filmiki na yt jak jeżdżą w grze Kubica, Vettel czy Hamiltion (nie mówię tu o gran turismo ale w coś tam grali - tylko Hamiltion pokazywał GT). I każdy z nich jeździ tak że prawa noga na gazie a lewa na hamulcu. Daje to jakaś przewagę? Bo ja jeżdżę jak autem, czyli prawą operuje hamulcem i gazem. A u Was jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, arboos napisał:

Kolego jak ja chodziłem do szkoły to jeszcze gimnazjum nie było , także odpuść sobie takie teksty. 

Jak wolisz jeździć za SI jak po sznurku to proszę bardzo.

Tyle ze online masz co 5 min wyścigi z żywymi graczami i ścigasz się z ludźmi ze swoim skillem

Dobrze prawisz, tylko online, wciąga na maksa. Czekam jeszcze na rękawice od Sparco, bo nie mieli na stanie, oj będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Shatan napisał:

Mam pytanie, może i głupie ale pytam z ciekawości. Oglądałem ostatnio filmiki na yt jak jeżdżą w grze Kubica, Vettel czy Hamiltion (nie mówię tu o gran turismo ale w coś tam grali - tylko Hamiltion pokazywał GT). I każdy z nich jeździ tak że prawa noga na gazie a lewa na hamulcu. Daje to jakaś przewagę? Bo ja jeżdżę jak autem, czyli prawą operuje hamulcem i gazem. A u Was jak to wygląda?

Polecam dokładniej obejrzeć zdjęcie, które wrzuciłem na górze strony.  Tam wyłącznie jeżdżą z lewą nogą na hamulcu. W wyścigówkach nie ma czasu na przekładanie nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też jeździłem jedną nogą, ale teraz jeźdżę dwiema i jest to min sekunda na okrążeniu, a więc przepaść. 

Piekielnie dobra ta gra.. Szkoda tylko, że wszyscy jeżdzą Meganką i Scirocco w gr4. Muszą poprawić osiągi innych samochodów, bo te FF są poza zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×