Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Włąsnie zapomniałem, że są jeszcze drogowe.
Chodziło mi o wyścigi GR.4 i takową wersję huracana.
Bardzo fajne auto gdyby nie ten uciekający tył, który gdy się zapomni, potrafi mocno popsuć wyścig.
W trakcie samego wyścigu nie było mozliwości ustawienia rozdziału mocy np na 50/50  i to w żadnym z aut 4x4 co jest dla mnie kolejnym idiotycznym limitem jaki wymusza Polyphony.
Jeździłem też Audi TT 16 cup i ten napęd na przód to dramat przy wyjściach z zakrętów, koła skręcone a to rwie w linii prostej o.O

EDIT

Trzeba być ładnie chorym po*ebem by Atenzą zrobić czas 7:00:0xx na Nurburgringu.
Mi najlepszy przejazd wyszedł 7:36:xxx :O
Aż się boje tego co się bedzie dziać w wyścigu i pierwszy raz mam nadzieje ze bede startować ostatni...

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tylko jeden przejazd na Nurburgringu , z karą i dwoma wyjazdami poza tor, co skończyło się na 7.29. 7.0 to jakiś kosmos, ale myślę że 10 sekund spokojnie mógłbym jeszcze zbić. Nie chciało mi się. Wolałem się pościgać. Niestety ciężko się dzisiaj jeździło. Najgorsze są pierwsze zakręty. Ludzie jadą nie zważając na tłum przed sobą, jakby sami byli na torze. Dwa tarany na mnie, dwa wyjścia z gry, z A spadłem na E i mam dosyć na dzisiaj :1_grinning:  Najgorsze jest to, że między A z E nie widziałem różnicy w zachowaniu graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem, walnąłem rage quit i straciłem przy tym mocno range ale pieprzyć to, nie będę się wkurwiać gdy już przed startem wyścigu mam wrzucone kary z dupy
Swoją drogą udało mi się zrobić 1080 z 720p i chyba wyszło całkiem nieźle ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, pora uderzać w pierwsze miejsce :thumbsup:


a92674d8cd347b57gen.jpg

Edytowane przez ShadowEX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ShadowEX gratki. Podziwiam ten upór i wytrwałość, mi brakuje 3 sekund na Tsukubie (i około 2 by dojść do top10) w BMW M3 ale to nie na moje nerwy :24_stuck_out_tongue: 
Swoją drogą trochę pojeździłem dzisiejszy Daily C w BMW M3 i nie rozumiem dlaczego Polyphony z takim uporem maniaków wciska wszędzie limit opon na twarde. 
90% aut na twardych oponach jeździ jak po lodzie, jest nerwowe i beznadziejne. Nie inaczej jest w przypadku tego BMW - nie dość, że RO podniesione do 300 koni to jeszcze twarde opony co w połączeniu daje jakieś dziwne uślizgi, gubienie przyczepności na wyjściach z zakrętów i inne nieprzewidziane zachowania.
Nie wiem czy te paździerzowate lenie z Polyphony nie potrafią zastosować odpowiedniego mnożnika zużycia dla innych opon czy o co w tym wszystkim chodzi? 
Swoją drogą, moderacja nie myslała o tym by otworzyć jakiś kącik zdjęć/powtórek z GTS czy innych wyścigów tak by trochę ożywić i przyciągnąć użytkowników? ;)

20180401140219-HDR.thumb.jpg.d67cf6c91f718a22d61f2389b0f554ee.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking S/S. Gdzie mi do tego :1_grinning:  Przeważnie jestem na C-B/A-S. Wkurzają mnie ludzie, którzy zaniżają sobie specjalnie pierwszą rangę by nabijać sobie zwycięstwa  z wolniejszymi graczami. Np wczoraj na Nurburgringu często byłem drugi na starcie, a przede mną gość z czasem z pierwszej dziesiątki lub jej okolic, o ok 15 sekund szybszy od pozostałych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tm-tz napisał:

Nie inaczej jest w przypadku tego BMW - nie dość, że RO podniesione do 300 koni to jeszcze twarde opony co w połączeniu daje jakieś dziwne uślizgi, gubienie przyczepności na wyjściach z zakrętów i inne nieprzewidziane zachowania.

 

Faktycznie auto jest dosyć... ciekawe w prowadzeniu. Trzeba bardzo szybko "prostować" kierownice i mocno uważać z pedałem gazu by nie polecieć. Mówię tutaj o jeździe bez asyst oczywiście.

 

17 minut temu, kristoffer1979 napisał:

Wkurzają mnie ludzie, którzy zaniżają sobie specjalnie pierwszą rangę by nabijać sobie zwycięstwa  z wolniejszymi graczami. Np wczoraj na Nurburgringu często byłem drugi na starcie, a przede mną gość z czasem z pierwszej dziesiątki lub jej okolic, o ok 15 sekund szybszy od pozostałych. 

 

Z tego co się orientuje to ludzie robią to głównie ze względu na trofea i statystyki. Tak czy tak, dla mnie jest to tylko oszukiwanie samego siebie.

 

Swoją drogą. Nie wiem czy słyszeliście a propos zmian w systemie FIA Top 24 gwiazdy. W pucharze krajów dostęp w regionie europejskim mają mieć maksymalnie po dwie osoby z danego państwa. Innymi słowy w wyścigu nie znajdziemy już więcej niż dwóch graczy tej samej narodowości. Z kolei w wyścigu producentów liczba marek ma zostać ograniczona do dwóch. Czyli przy 24 osobach daje to 12 różnych marek. Skończy się całe lobby zawalone BMW M6, Lexusami itd. W pewnym sensie jest to dobra zmiana - w końcu taka ma być idea FIA. Jednak niektórzy już zapowiedzieli, że będą stawiać konta - słupy na PS4 w słabszych krajach tylko po to by zostać dopuszczonym do wyścigu. Wiadomo, że jeżdżąc w państwie gdzie jest więcej szybszych graczy będziemy mieli większy problem by dostać się do wyścigu. W końcu trudniejsza konkurencja. Zaznaczam, że chodzi cały czas o Top 24, nie wiem czy zmiany dotyczą również normalnych zawodów FIA. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ShadowEX napisał:

Swoją drogą. Nie wiem czy słyszeliście a propos zmian w systemie FIA Top 24 gwiazdy. W pucharze krajów dostęp w regionie europejskim mają mieć maksymalnie po dwie osoby z danego państwa. Innymi słowy w wyścigu nie znajdziemy już więcej niż dwóch graczy tej samej narodowości. Z kolei w wyścigu producentów liczba marek ma zostać ograniczona do dwóch. Czyli przy 24 osobach daje to 12 różnych marek. Skończy się całe lobby zawalone BMW M6, Lexusami itd. W pewnym sensie jest to dobra zmiana - w końcu taka ma być idea FIA. Jednak niektórzy już zapowiedzieli, że będą stawiać konta - słupy na PS4 w słabszych krajach tylko po to by zostać dopuszczonym do wyścigu. Wiadomo, że jeżdżąc w państwie gdzie jest więcej szybszych graczy będziemy mieli większy problem by dostać się do wyścigu. W końcu trudniejsza konkurencja. Zaznaczam, że chodzi cały czas o Top 24, nie wiem czy zmiany dotyczą również normalnych zawodów FIA. 

Są dwie kwestie które ogólnie mnie drażnią w wyścigach top 24

  1.  Samo to, że dzieli się społeczność na lepszą i gorszą organizucjąc wyścig top24
  2. Zasady jakie tam panują.

Możesz jeżdzić bardzo dobrze ale tkwić w randze kierwocy B/S i nie dostawać się do premiowanych wyścigów a tym samym nie mieć absolutnie żadnych szans na na międzynarodowym polu, bo gracze z top 24 dostają solidnego boosta tym wyścigiem. Jak dobrze zauważyłem to jest to 2000 punktów + punktacja wynikająca z pozycji (czyli powiedzmy kolejne 1000 punktów) + mnoznik x3 czyli w takim wyścigu łapiesz np 9k punktów. 
Na krajowym podwórku za 3 wyścigi by byc w top 3 trzeba miec około 3k punktów a tu w jeden wyścik masz 9k. Bullshit. Powinni to kompletnie wypieprzyć.

EDIT
Właśnie o tym mówiłem 12k punktów za jeden wyścig (sprawdzone w podsumowaniu sezonu) bullshit.

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest dzień absurdów w GT Sport

  1. Pierwszy raz na 3 pierwszych okrążeniach dostałem karę 20 sekund - jak? CHGW. Każdy kontakt, każdego kierowcy, niezależnie z której strony bym dostał, był interpretowany jako moja wina. 
    Mało tego dwukrotnie byłem wzięty w "kleszcze" i to też system zinterpretował jako moją winę waląc mi kary o.O 
  2. Patrząc na to jak dobiera graczy do FIA i jak duże różnice sa w LVL`ach PK i PFP (do dwóch rang) dochodze do wniosku, że ten tytuł już umiera.
  3. BMW M3 Gr.4 na Interlagos - ci kretyni z Polyphony namieszali coś w konfigach tego auta a konkretniej w jego spalaniu co dobitnie było widać na Interlagos dzisiaj - 14 okrązeń i zawsze na tym torze na 7-8 okrążeniu można było robic PIT i dojechać do końca, masa ludzi sie zdziwiła gdy brakło im paliwa tuż przed 6 okrążeniem i ponownie gdy na 12/13 musieli zjeżdżać.  DEBILIZM ale czego oczekiwać po Polyphony?
    Mało tego - shortShifting w niczym nie pomagał a auto startuje z paliwem na 6 okrążeń (pod korek zalane) czyli chcąc jechać na full mocy auta musisz 2 razy tankować LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, tm-tz napisał:

Dzisiaj jest dzień absurdów w GT Sport

  1. Pierwszy raz na 3 pierwszych okrążeniach dostałem karę 20 sekund - jak? CHGW. Każdy kontakt, każdego kierowcy, niezależnie z której strony bym dostał, był interpretowany jako moja wina. 
    Mało tego dwukrotnie byłem wzięty w "kleszcze" i to też system zinterpretował jako moją winę waląc mi kary o.O 
  2. Patrząc na to jak dobiera graczy do FIA i jak duże różnice sa w LVL`ach PK i PFP (do dwóch rang) dochodze do wniosku, że ten tytuł już umiera.
  3. BMW M3 Gr.4 na Interlagos - ci kretyni z Polyphony namieszali coś w konfigach tego auta a konkretniej w jego spalaniu co dobitnie było widać na Interlagos dzisiaj - 14 okrązeń i zawsze na tym torze na 7-8 okrążeniu można było robic PIT i dojechać do końca, masa ludzi sie zdziwiła gdy brakło im paliwa tuż przed 6 okrążeniem i ponownie gdy na 12/13 musieli zjeżdżać.  DEBILIZM ale czego oczekiwać po Polyphony?
    Mało tego - shortShifting w niczym nie pomagał a auto startuje z paliwem na 6 okrążeń (pod korek zalane) czyli chcąc jechać na full mocy auta musisz 2 razy tankować LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Znowu dramatyzujesz i robisz burzę z niczego. W ostatniej aktualizacji zmienili balans niektórych samochodów i zużycie paliwa chyba wszystkich z grup 3 i 4. Wystarczy czytać aktualizację i nie byłbyś zaskoczony. Raz narzekasz, że nic nie robią z balansem i ciągle te same samochody są w czołówce, innym razem, że zmienili balans i namieszali. Bardzo dobrze zrobili. Przynajmniej nie ma stagnacji i gracze cały czas muszą zwracać uwagę na niektóre aspekty gry.  Kombinowanie z tym czy jechać na jeden czy dwa pit stopy to świetna rzecz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kristoffer1979 napisał:

Znowu dramatyzujesz i robisz burzę z niczego. W ostatniej aktualizacji zmienili balans niektórych samochodów i zużycie paliwa chyba wszystkich z grup 3 i 4. Wystarczy czytać aktualizację i nie byłbyś zaskoczony. Raz narzekasz, że nic nie robią z balansem i ciągle te same samochody są w czołówce, innym razem, że zmienili balans i namieszali. Bardzo dobrze zrobili. Przynajmniej nie ma stagnacji i gracze cały czas muszą zwracać uwagę na niektóre aspekty gry.  Kombinowanie z tym czy jechać na jeden czy dwa pit stopy to świetna rzecz. 

Masz świadomość, że M3 było konkurencją dla innych aut w tej grupie i nie wymagało poprawek?
To co powinno dostać nerfa to Corvette, 911 RSR ewentualnie Aston chociaż był mocno zależny od toru. 
Znerfili za to jedyne auto, które konkurowało z tamtymi. Vette i cała reszta bez problemu jadą na 1 pit, BMW na 2 - Balans po wuju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kristoffer1979 - masz kolejny brak dowodów, z dzisiaj, Dokładnie to co opisywałem wczoraj odnośnie systemu kar.
REGRES z każdym patchem. Ale wiadomo, czepiam się z niczego.

 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tm-tz nie, nie czepiasz się i przyznaję Ci rację...prawda jest taka, że tryb sport jest niegrywalny i już któryś patch temu taki się stał, a z każdym kolejnym jest co raz gorzej, a stwierdzam to po tym, że przestałem czerpać fun z tej gry...każdy wyścig kończy się irytacją, szkoda nerwów...poczekam może kiedyś jakoś to ogarną, na ten moment wolałbym żeby wywalili te wszystkie pseudo zmiany, które wprowadzili i dali pograć jak to było wcześniej...

 

PS. Dzisiaj w nocy patch, chyba strach się bać.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tm-tz   Nie wiem, czy w tej sytuacji ten francuz, który wjeżdżał od wewnętrznej nie miał overlapu. Gdybyśmy obejrzeli to z kamery z tyłu mielibyśmy pewność. Z tego widoku mam wątpliwości i dopuszczam, że to ty nie zostawiłeś mu miejsca.

 

Niezależnie od powyższego, to Twoje mszczenie się zepsuło kompletnie wyścig szwajcarowi z p2, który jechał sobie czysto. Słabo się to ogląda :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GrandeBombik napisał:

Niezależnie od powyższego, to Twoje mszczenie się zepsuło kompletnie wyścig szwajcarowi z p2, który jechał sobie czysto. Słabo się to ogląda :38_worried:

Clou całego filmiku nie jest pokazanie czystości przejazdu a absurdu w działaniu systemu kar.
Najpierw kara z czapy za nic, za to, że jadę własną linią i ktoś we mnie wjeżdża, to że koleś mógł mieć overlap nie daje mu prawa do rozpychania się czy wypychania kogoś z toru jazdy poprzez kontakt tylko po to by zyskać pozycję. Gdyby we mnie nie uderzył nie zmieściłby się w wewnętrznej części zakrętu, ja mam być za to karany? Bullshit. Z resztą ta gra nie rozpoznaje overlapu co już było analizowane setki razy nie tylko przeze mnie. 
Natomiast w sytuacji gdy kare powinienem otrzymać bo ewidentnie uderzyłem na pełnym gazie w gracza przede mną, mało tego, spowodowałem tym samym że inny gracz stracił pozycje, skutkowało BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK KARY - i temu ten filmik dowodzi a nie mojej czystej jazdy czy chęci pokazania się fair. Absurdów w systemie kar w ostatnich tygodniach tylko i wyłącznie przybywa.

Ubolewam tylko nad faktem, że nie mam nagranej sytuacji z tym jak będąc wziętym w kleszcze dostałem 3x karę 3 sekund z rzędu, jedna po drugiej, tylko dlatego, że jakieś jeb*ne tryhardy za wszelką cene próbują uzyskać pozycję.
Mało tego, ludzie wygrywają wyścigi na AUTODRIVE - wczoraj na tsukubie pewien hiszpan gdy tylko tracił pozycję wrzucał start/options i odrabiał stracone miejsce. 
Tak właśnie wygląda Fair Play w tej grze.

Nie rozumiem jakim cudem system kar potrafi nie ukarać kogoś za zrujnowanie wyścigu (patrz chociażby przykład Szwajcara) który prawdopodobnie spadł na P10+, ale potrafi wjebać 5 sekund kary za minimalne ścięcie zakrętu na Monzie albo wrzucić karę +3s za to, że wypadłeś z toru (ostatni zakręt na Monzie) tracąc przy tym pozycję, jadąc szeroko i wytracając sporo prędkości , jakbyś mało stracił. 
Wywalenie kogoś z wyścigu chociażby w taki sposób jak ja to zrobiłem, czy zniszczenie pozycji (sam nie raz z P3 spadałem na P16 przez sk%#yństwo innych graczy) powinno z automatu kończyć się czarną flagą.

EDIT
Dzisiejszy patch do GTS waży 24GB!!!!
Jestem ciekaw co spieprzyli zważywszy na fakt, że jest to patch "only contains fixes for issues" (głównie po patchu 1.15 w którym spieprzyli działanie kierownic) -  Tak doskonały był to tytuł, że łatka rozwiązująca problemy zajmuje 1/3 wagi gry po pół roku na rynku i kilku solidnych patchach.

Genialne xD
 

Cytuj

 PD had a fundamental problem with patching patches of patches of patches and just gone for the nuclear option;

 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, tm-tz napisał:

Masz świadomość, że M3 było konkurencją dla innych aut w tej grupie i nie wymagało poprawek?
To co powinno dostać nerfa to Corvette, 911 RSR ewentualnie Aston chociaż był mocno zależny od toru. 
Znerfili za to jedyne auto, które konkurowało z tamtymi. Vette i cała reszta bez problemu jadą na 1 pit, BMW na 2 - Balans po wuju ;)

 

I tak i nie. M3 generalnie było za mocne (mówię tu o wyścigach z zużyciem opon i paliwa), czego efektem było często zawalone lobby w 90% przez te auta. Natomiast PD zabrało się za nie od złej strony. W sumie, to chyba BMW zostało najbardziej pokrzywdzone po ostatnich zmianach.

Co do grupy 3, tutaj moim zdaniem jest bardziej wyrównanie niż w grupie 4. Dobre czasy można robić prawie, że każdym autem. Nie da się jednak nie zauważyć, że Lexusy i Chevrolety zdobyły ostatnio sporo na popularności.

 

57 minut temu, tm-tz napisał:

Najpierw kara z czapy za nic, za to, że jadę własną linią i ktoś we mnie wjeżdża, to że koleś mógł mieć overlap nie daje mu prawa do rozpychania się czy wypychania kogoś z toru jazdy poprzez kontakt tylko po to by zyskać pozycję. Gdyby we mnie nie uderzył nie zmieściłby się w wewnętrznej części zakrętu, ja mam być za to karany? Bullshit.

 

Patrząc na to jak w Ciebie wleciał, można odnieść wrażenie, że potraktował sobie Twoje auto jak barierkę. Oczywiście, do pełnej oceny wypadałoby pokazać filmik z innej kamery, ale nie o tym mowa. Faktycznie sam system kar działa nie najlepiej jeżeli mówimy o kontakcie między graczami. IMO trochę denerwuje fakt, że ktoś wlatujący mi w tyłek powoduje, iż z automatu dostaje karę 1s. Bo i z jakiej okazji ma cierpieć ktoś, kto jeździ bez większych błędów?

 

Godzinę temu, tm-tz napisał:

Mało tego, ludzie wygrywają wyścigi na AUTODRIVE - wczoraj na tsukubie pewien hiszpan gdy tylko tracił pozycję wrzucał start/options i odrabiał stracone miejsce. 
Tak właśnie wygląda Fair Play w tej grze.

 

Wśród czołówki i jej okolicach Autodrive nie przejdzie. Choć potrafię zrozumieć do czego zmierzasz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tm-tz napisał:

Clou całego filmiku nie jest pokazanie czystości przejazdu a absurdu w działaniu systemu kar.
Najpierw kara z czapy za nic, za to, że jadę własną linią i ktoś we mnie wjeżdża, to że koleś mógł mieć overlap nie daje mu prawa do rozpychania się czy wypychania kogoś z toru jazdy poprzez kontakt tylko po to by zyskać pozycję. Gdyby we mnie nie uderzył nie zmieściłby się w wewnętrznej części zakrętu, ja mam być za to karany? Bullshit. Z resztą ta gra nie rozpoznaje overlapu co już było analizowane setki razy nie tylko przeze mnie. 
Natomiast w sytuacji gdy kare powinienem otrzymać bo ewidentnie uderzyłem na pełnym gazie w gracza przede mną, mało tego, spowodowałem tym samym że inny gracz stracił pozycje, skutkowało BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK KARY - i temu ten filmik dowodzi a nie mojej czystej jazdy czy chęci pokazania się fair. Absurdów w systemie kar w ostatnich tygodniach tylko i wyłącznie przybywa.

Ubolewam tylko nad faktem, że nie mam nagranej sytuacji z tym jak będąc wziętym w kleszcze dostałem 3x karę 3 sekund z rzędu, jedna po drugiej, tylko dlatego, że jakieś jeb*ne tryhardy za wszelką cene próbują uzyskać pozycję.
Mało tego, ludzie wygrywają wyścigi na AUTODRIVE - wczoraj na tsukubie pewien hiszpan gdy tylko tracił pozycję wrzucał start/options i odrabiał stracone miejsce. 
Tak właśnie wygląda Fair Play w tej grze.

Nie rozumiem jakim cudem system kar potrafi nie ukarać kogoś za zrujnowanie wyścigu (patrz chociażby przykład Szwajcara) który prawdopodobnie spadł na P10+, ale potrafi wjebać 5 sekund kary za minimalne ścięcie zakrętu na Monzie albo wrzucić karę +3s za to, że wypadłeś z toru (ostatni zakręt na Monzie) tracąc przy tym pozycję, jadąc szeroko i wytracając sporo prędkości , jakbyś mało stracił. 
Wywalenie kogoś z wyścigu chociażby w taki sposób jak ja to zrobiłem, czy zniszczenie pozycji (sam nie raz z P3 spadałem na P16 przez sk%#yństwo innych graczy) powinno z automatu kończyć się czarną flagą.

EDIT
Dzisiejszy patch do GTS waży 24GB!!!!
Jestem ciekaw co spieprzyli zważywszy na fakt, że jest to patch "only contains fixes for issues" (głównie po patchu 1.15 w którym spieprzyli działanie kierownic) -  Tak doskonały był to tytuł, że łatka rozwiązująca problemy zajmuje 1/3 wagi gry po pół roku na rynku i kilku solidnych patchach.

Genialne xD
 

 

Szczerze to ja nie rozumiem dlaczego ty w to grasz? Wszystkie cię denerwuje, wszystko jest przeciwko tobie.  Serio nie rozumiem po co się tak denerwować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ShadowEX napisał:

I tak i nie. M3 generalnie było za mocne (mówię tu o wyścigach z zużyciem opon i paliwa), czego efektem było często zawalone lobby w 90% przez te auta. Natomiast PD zabrało się za nie od złej strony. W sumie, to chyba BMW zostało najbardziej pokrzywdzone po ostatnich zmianach.

Teraz BMW to wciry dostaje nawet od Meganek, czego dawno już nie było xD
Rozwiązania PD są czysto abstrakcyjne. Gra traktuje o sportowej rywalizacji, więc masterujesz dane auto ewentualnie cztery, po dwa na najbardziej oblegane grupy w FIA. Ogarniasz ich zachowanie, wyciskasz z nich max, twój wysiłek zaczyna owocować, pniesz się w rangach, dobijasz do czołówki i wtedy wpada Polyphony, zrywa ci opony z felg dając tym samym innym autom boosta i oczekuje, że będziesz zadowolony i klaskać z aprobatą. Od tego ryżu im sie już tak oczy zwężają, że przestają cokolwiek dostrzegać.
 

 

2 godziny temu, ShadowEX napisał:

IMO trochę denerwuje fakt, że ktoś wlatujący mi w tyłek powoduje, iż z automatu dostaje karę 1s. Bo i z jakiej okazji ma cierpieć ktoś, kto jeździ bez większych błędów?

Na moim kanale co kawałek pojawia sie filmik z absurdami w systemie kar, ostatnio linkowałem tutaj filmik, gdzie jade sobię normalnie a gośc celowo we wmnie wjeżdża od boku i tadam - kara xD
A dokładniej chodzi mi o ten materiał w którym te sytuajce są ujęte z różnych perspektyw. O cudach na Nurburgringu nie wspomnę xD
BTW na GTPlanet jest solidny topic o karach i idiotyzmach z nimi związnych.

 

2 godziny temu, ShadowEX napisał:

Wśród czołówki i jej okolicach Autodrive nie przejdzie. Choć potrafię zrozumieć do czego zmierzasz.

Owszem bo i czasy już nie te, natomiast w wielu niższych rangach ale i w B/S potrafi dobrać mega przeciętne lobby (w FIA ostatnio za 1 miejsce miałem ledwie 300 punktów) w którym autodrive daje wygraną.
Mało tego, długi czas top 10 czasów było robione na autodrive (jest nawet wątek na GTPlanet).

 

1 godzinę temu, mesutOzim napisał:

Szczerze to ja nie rozumiem dlaczego ty w to grasz? Wszystkie cię denerwuje, wszystko jest przeciwko tobie.  Serio nie rozumiem po co się tak denerwować

Ja za to szczerze nie rozumiem ludzi, których jedynym argumentem jest brak argumentu i pisanie rzeczy pokroju "sprzedaj grę" czy innych trywializmów.

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tm-tz napisał:

Ja za to szczerze nie rozumiem ludzi, których jedynym argumentem jest brak argumentu i pisanie rzeczy pokroju "sprzedaj grę" czy innych trywializmów.

 Już ci to też pisałem, "po co w to grasz" , skoro grasz,wku*rwiasz się,piszesz na forum jak cię to wk*rwia,znowu grasz i tak w kółko.Jakiego ty argumentu potrzebujesz jeszcze , jeśli ktoś cię pyta po co w to grasz? To jest proste pytanie które samo się nasuwa każdemu kto czyta to forum i twoje wypociny.Marnujesz czas grając w ten shit,następnie marnujesz czas pisząc o tym shicie.Nie masz naprawdę nic innego do roboty?

Jak można samemu, bez przymusu fizycznego brnąć w coś co tylko pogłębia z każdym dniem twoją frustrację?

Nie mam naprawdę nic do ciebie osobiście, tylko jako gracz jestem bardzo ciekawy, jak inny gracz może katować się grą która za ch*ja mu nie pasuje.

Pytanie do innych forumowiczów.CZY TO JEST NORMALNE?

Edytowane przez Lewy69
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest. Na rynku jest kilka dobrych produkcji w tym stylu i nie widzę powodu zeby się tak maltretować. Ale są różne zaburzenia i może gość to lubi po prostu. Kary są i faktycznie bywają złe nałożone ale z drugiej strony hamują przynajmniej częściowo zapędy niektórych do wjeżdżania komuś w kuper. 

Moze dla @tm-tz dobra alternatywa byłoby DiRT Rally. Wiem ze to rajdy a nie wyścigi ale nie ma przypadkowych ludzi nabijajacych mu kary, a pod względem emocji z jazdy to GT:S przy DR jest jak grzybobranie przy rodeo.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, CePeeN napisał:

Na rynku jest kilka dobrych produkcji w tym stylu i nie widzę powodu zeby się tak maltretować.

Na PS4? Śmiem wątpić.
Że AC? Powtarzam, że w wersji z PC to na konsoli wyszedł tragiczny paździerz. 
Project Cars2? Daje to samo co GTS więc gdzie jest alternatywa?
 

 

30 minut temu, CePeeN napisał:

Moze dla @tm-tz dobra alternatywa byłoby DiRT Rally.

Dawno wbita platyna ale fakt, mało tego, to jedyny tytuł z porządną fizyką jeśli chodzi o rajdy i nie ma alternatywy dla tego tytułu na PS4 ;)

@GrandeBombik - masz coś co lepiej się ogląda ;) 
Jak mówiłem, czysta jazda z mojej strony nie jest problemem, w tym filmiku przykładowo ukończyłem wyścig z premiami + najszybsze okrążenie + 9 pozycji zyskanych.
Jak zrenderuje sie wersja powtórki z kamery "lotnej" to nie omieszkam wrzucić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem karę dostałeś zasłużoną. Wyjechałeś za szeroko, on wszedł do wewnętrznej. Chciałeś z powrotem ściąć do wewnętrznej, a tam już był drugi kierowca.  Przy takim widoku trudno cokolwiek dostrzec na około, ale miałeś przyciemnioną lewą stronę, czyli informacja, że masz tam kogoś. Dlatego przeważnie gram zza samochodu. Po prostu dużo więcej widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tm-tz napisał:

EDIT
Dzisiejszy patch do GTS waży 24GB!!!!

U mnie patch waży 107,5 mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kristoffer1979 napisał:

Moim zdaniem karę dostałeś zasłużoną. Wyjechałeś za szeroko, on wszedł do wewnętrznej. Chciałeś z powrotem ściąć do wewnętrznej, a tam już był drugi kierowca.  Przy takim widoku trudno cokolwiek dostrzec na około, ale miałeś przyciemnioną lewą stronę, czyli informacja, że masz tam kogoś. Dlatego przeważnie gram zza samochodu. Po prostu dużo więcej widać. 

Przecież, zapewne nie jeździ na tej kamerze.To jest powtórka z ustawioną kamerą z wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dilerus napisał:

U mnie patch waży 107,5 mb.

https://www.gtplanet.net/gt-sport-update-1-16-arrives-and-its-absolutely-massive/
24 giga pobierało u mnie.
Widocznie PD nawet nie potrafiło poprawnie patcha wgrać na serwery i ściągało wszystkie co wynika z edycji newsa.

 

18 minut temu, Lewy69 napisał:

Przecież, zapewne nie jeździ na tej kamerze.To jest powtórka z ustawioną kamerą z wewnątrz.

Kompletnie nie potrafię jeździć na kamerze z zewnątrz auta. Używam 3 kamer
90% czasu - kamera jak na filmiku "na żywo" czyli ze zderzaka
5% czasu - kamera na masce zwłaszcza na węższych torach  jak Mount Panorama
5% czasu - kamera z kokpitu - głównie dla fun`u bo bezsens Polyphony sprawia, że kamerę trzeba ustawiać za każdym razem gdy się odpala gre a do tego FOV jest mocno ograniczony i zbyt ciasny. Szkoda, że nie ma tu takiej możliwości ustawienia kamery jak chociażby w AC czy PC.

Tak jak mówiłem, wyrenderował się filmik z kamery TV więc zapodaje.
Podkreślam przy tym, że na jednym z okrążeń jest kontakt, który nie wynika z mojego błędu a wyścig był z premią za czysty przejazd. 
Aczkolwiek ci, którzy twierdzą, że system jest super, to w tym przypadku pewnie będą tłuc, że system jest do bani bo mnie nie ukarał xD

 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×