Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, CePeeN napisał:


No tak, multi to niestety masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam,ja gram w multi w oficjalnych ligach i jest naprawdę dużo lepiej niż na publiku.Oczywiście pojebów nigdzie nie brakuje i od czasu do czasu sie taki gośc trafi ale jest znacznie lepiej.

Polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam masochistów grających w GTS i dzisiejsze daily na Monzie w Fiacie 500.
Mało tego przeraża mnie, że siedzą i robią czasy rzedu 2;39 tym czymś...
Jak z*bane trzeba mieć życie, gdy zwykli gracze w stanie sa wykręcić czasy w okolic 2:50 tym paździerzem, by kroić -10 sekund :4_joy:
Pomijam fakt, że jazda tym fiacikiem trwa wieczność i odpuściłem po 2 kółkach kwalifikacji a tam w wyścigu jest chyba 3 albo 5 xD 
Przerażające...

Swoją drogą ponawiam pytanie, jest gdzieś jakiś tracker dla GTS gdzie można sprawdzić ilosć graczy online? Bo z tego co widzę po promocjach to nidługo GTS będzie w Happy Mealu dawany :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tm-tz

bez obrazy i potraktuj to pol serio ale sam tez chyba masz cos z masochisty, nie podoba sie event to chyba mozna go odpuscic.

Co do jazdy malolitrazowym wozem - to tez moze dawac fun, woz nie musi byc monstrum z 300koniami lub 600 jak gt-r nismo zeby dobrze sie bawic.

Pamietam swojego czasu chyba jeszcze w GT5 z paroma ziomkami z tego forum ustawilem sie na wycig "Ku pamieci micry poleglej w czolowym" w ktorym scigalismy sie nissanem micra '91 a fun byl przedni.

Fakt ze promocje sa bardzo ostre i zjazd z ceny kosmiczny w porownaniu do innych scigalek wydanych za czasow tej generacji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

nie podoba sie event to chyba mozna go odpuscic.

Problem w tym, że od prawie miesiąca nie ma żadnych sensownych wyścigów, Maggiore w przeciągu ostatniego tygodnia było "milion razy" wraz z NurbGP i znowu te same tory i klasy (o nie czekaj dorzucili Fiata i GR2 xD)
Nie mam nic do ścigania sie autami drogowymi czy nawet takimi pierdkami jak ten fiat, skupiłem sie po prostu na tym, z jak masochistycznym zacięciem trzeba ucinać 10 sekund na czasie tym konkretnym pojazdem, zważywszy na fakt, że praktycznie jadąc "idealnie" 90% graczy uzyska czas w przedziale 2:50 bo tym autem nie da się jechać szybciej (swoją drogą strzelam, że te 10 sekund jest głównie robione na cięciu zakrętów ale nie oglądałem powtórek więc moge być w błędzie). 
Serio nie dałem rady przejechać tym więcej jak 5 okrążeń łącznie, czasy porównywalne z pierwszym przejazdem a w topce takie cuda ;)

A co do bycia masochistą.. Cóż, gram w GTS więc coś w tym może być xD
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2018 o 18:27, tm-tz napisał:

Problem w tym, że od prawie miesiąca nie ma żadnych sensownych wyścigów, Maggiore w przeciągu ostatniego tygodnia było "milion razy" wraz z NurbGP i znowu te same tory i klasy (o nie czekaj dorzucili Fiata i GR2 xD)

Wbijam dziś do GTS i co widze w Daily?
Fiacik 500 (kolejny dzień), ponownie NurbGP ( chyba juz 4 dzień w tym tygodniu, zmieniają sie tylko grupy) :xzibit:
Brakuje słów... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień z fiatem 500 w GTS:xzibit:
Content po uju.
Liczyłem chociaż na Le Mans ale nie.. Ponownie Monza (3 dzień z rzedu tym razem Gr4, ponownie Suzuka [2 dzień] tym razem GR.2) RIP GTS.

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze dorzuca wyścigi w N200 które nie mają żadnej przyczepności i hamulców, do tego jeżdżą po asfalcie jak po lodzie a potem upchną tych ludzi w prawdziwe samochody żeby się pozabijali ku uciesze widzów xD
Swoją drogą wychodzi na to, że gówniane 3 wyścigi dziennie to max z contentu jaki będzie grywalny w GTS.
Oficjalnie mówię, że dla mnie seria umarła i GTS to ostatnie GT jakie kupiłem na tej i na przyszłych generacjach, gratuluję PD, skutecznie zarżnęli jednego z najlepszych jak nie najlepszego sima na konsolach.

FIA w pigułce
1638488153_2018-06-1822_16_57-GTSportMemes_Page12Opera.thumb.png.548cf999777fa27aaa5b9536ba0fb954.png

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

Dobrze że ja nie gram online:smile:

a jak z zawartoscia w singlu? 

Zakladam ze i tak bez PS+ nie ma co podchodzic do tej gry, bo wiekszosc rzeczy wymagala opcji sieciowych (nawet tryb foto). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

a jak z zawartoscia w singlu? 

Jakieś tam wyścigi są, w sumie niewiele w nie grałem, głównie tylko jeden dla farmienia kasy bo leci 350k w 12 minut xD
Oczywiście PD nie byłoby sobą i o ile dodali zawartość online to żeby zrobić save`a trzeba miec PS+ :xzibit:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tm-tz napisał:

Jakieś tam wyścigi są, w sumie niewiele w nie grałem, głównie tylko jeden dla farmienia kasy bo leci 350k w 12 minut xD
Oczywiście PD nie byłoby sobą i o ile dodali zawartość online to żeby zrobić save`a trzeba miec PS+ :xzibit:

 

No jesli do save potrzeba PS+ to przegiecie. 

Z zupelnie innej beczki The Crew jest tez always online - ale jakos bez plusa da sie gre odpalic owszem stosunkowo czesto pojawiaja sie pop-upy ze ta funkcja wymaga plusa ale save jednak nie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba i to całkiem dobra jesli chodzi o wyścigi, odchodzi od GTS xD
Objaśnia między innymi jak zjebane jest community i sama gra :)
Swoją droga koleś wydał ponad 700 dolców na kierownice do GTS`a (Wczesniej G29 terazT-GT bo) Fanatec nie śmigał i nie działa do dziś i odpuszcza ten syf, dobrze, że ja kupiłem tylko T150 xD


Między innymi porusza też temat Le Mans, które pisałem, że jest totalnie spierdzielone xD
Ciekawe co na to obrońcy GTS`a xD

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Zawartość w singlu dla mnie wystarczająca ale pewnie dla fanów serii to śmiech, od czasu do czasu podpinam kierownice i pogram 2-3 godzinki nie czuję zmęczenia grą i unikam online bo ciągle próbuję opanować jazdę.

Zaczynałem od podstaw masz serię treningów od ruszania po pokonywanie zakrętów, potem zacząłem wyzwania typu dotrzyj na metę startując z ostatniego miejsca itd, a jak chce się pościgać to odpalam wyścigi z botami chyba nazywa się to GT League, podzielone na kilka lig amatorska, profesjonalna, wyścigi wytrzymałościowe jak tam wejdziesz masz różne zawody wybranymi samochodami, trasy i tam się bawię próbując swoich sił, dla mnie wystarczy ale nie jestem bardzo wymagający, nie mam pojęcia czy oni będą rozwijać singla, czy skupią się tylko na multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tm-tz

T150 to przyzwoite kolko no i nie tylko GTS zyje czlowiek masz troche innych gier gdzie z kola mozesz korzystac. 

 

@manoszek dzieki za odpowiedz.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, MagEllan napisał:

@tm-tz

T150 to przyzwoite kolko no i nie tylko GTS zyje czlowiek masz troche innych gier gdzie z kola mozesz korzystac. 

 

 

Póki co nie widzę tytułu, który by mnie przyciągnął.
Dirt Rally ograny, F1 także, reszta demówek jakie próbowałem niestety nie ma najlepszej fizyki, najgorzej chyba wypada WRC7. Asseto w porównaniu do wersji z Pc jest fatalne więc ogrywam tylko na Pc.
Obecnie czekam na jakąś dobrą obniżkę dla Dirt 4 - gra jest tak niszowa (podobnie jak Dirt Rally), że używki nawet mocno trzymają cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tm-tz

No ale to w assetto na PC pogrywasz, ale dziwi mnie ze jest roznica bo jak pytalem w stosownym watku to ludzie pisali ze to to samo, tylko brakowalo czesci ustawien od FFB (ale to mieli chyba patchowac). 

Chodzilo mi o to ze ogolnie uzywasz kierownicy bo sa inne gry (niekoniecznie na PS). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odnieść do filmu wrzuconego przez @tm-tz i osoby Z28, rzuciłem okiem i mam wrażenie że nie poradził sobie z widzami i ich zachowaniem podczas streamów, chciał dobrze a efekt jaki osiągnął strasznie negatywnie go zaskoczył z tego co widzę GTS dla niego to zabawa, chodzi do pracy na siłownie i później siada przed konsolą, co automatycznie powoduję że brakuję mu czasu na życie prywatne, to wszystko zaważyło na decyzji jaką podjął. Samo GTS nie jest zbyt dobrą grą do streamów skupiony na wyścigu nie masz kontaktu z widzami z czatu jak to bywa w innych grach gdzie możesz się oderwać na kilka sekund i nic złego się nie stanie.Dodam tylko że był bardzo pozytywną osobą, mając czas oglądałem jego filmiki i staram się coś podpatrzeć, mam nadzieję że jak ogarnie trochę swoje życie to wróci. Przepraszam za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, manoszek napisał:

Chciałem się odnieść do filmu wrzuconego przez @tm-tz i osoby Z28, rzuciłem okiem i mam wrażenie że nie poradził sobie z widzami i ich zachowaniem podczas streamów,

Dlatego napisałem, że podjął decyzję także pod wpływem community i był to dodatkowy czynnik.
Osoby, które kyrytkowały Z28 są też powiązane z GTS (niektórzy na tyle głupi, że nawet mają te same nicki na yt co na konsoli czy forach powiązanych xD) a krytyka była zwykłym hejtem nasilającym się w sytuacjach gdy Z28 tłumaczył np, że coś jest nie tak z grą. Po prostu fanboye go cisnęły, miałem okazję oglądać kilka live`ów.|
Jeśli oglądałeś jego filmy to znasz zdanie Z28 na temat GTS`a i błędów z nim związanych. 
Szkoda bo miał fajną serię w której objaśniał tory i konkretne punkty odniesień np do hamowania co mocno później pomagało w nauce.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po nowym patchu i powrocie FIA?
Bo szczerze odpuściłem sobie jazdę mimo, że było Le Mans i łatwo można było ocenić czy cokolwiek zmienili w durnych karach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nikt nie udzielił mi odpowiedzi to udzieliłem jej sobie sam, przynajmniej częściowo.
Na Le Mans nadal są absurdalne kary na części szykan, na szczęście nie tak drastyczne jak były, mimo to nawet delikatny najazd na kerby skutkuje 1s kary.
Przejechałem tylko cztery wyścigi za to ostatni z nich dał mi sporo frajdy zwłaszcza, że od 6 minuty walczyłem z pewnym włochem o 4 lokatę aż do pit-stopów i po wyjeździe z nich. Gdyby nie popełnił dziwnego błędu w zakręcie wypadając z toru to kto wie czy walka nie trwałaby dwóch okrążeń, polecam zerknąć dla samej tej sytuacji, tym bardziej, że rzadko się spotyka tak czystą i przyjemną walkę ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączyłem kierownice, bo uznałem, że skoro ostatnio mi się fajnie jeździło na Le Mans na padzie i całkiem znośnie dzisiaj na Nurbie to na kierze może będzie ok i powiem krótko - NIE WARTO!!!!!!!
Ten FFB.. z reszta jaki FFB xD 
Na padzie człowiek w tej grze robi lepsze czasy niż na kierownicy, na Nurbie z pewnością, padem w stosunku do kiery i paździerzowatego sterowania różnica wynosi 20 sekund a autem na kierownicy rzuca bardziej niż ludzi z parkinsonem:xzibit:
Szkoda, że kierownice w tym plebejskim kraju to niszowy produkt i nie mogę swojej za 550- 600zł nigdzie opchnąć i to z roczną gwarancją jeszcze..
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mataman napisał:

Widać nie umiesz na kółku jeździć i tyle.

Z pewnością. Wszystkie wyścigi ograne/splatynowane na kierze, tylko w GTS problem - winny jestem ja xD 
Pewnie kolejny oderwany od rzeczywistości fan polskiej repki bo nic innego nie tłumaczy takiego toku rozumowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawaj do ligi pc2 i pokaż co potrafisz

 

Zawsze na kierze robi się lepsze czasy. Nawet w takim arcade jak GTS.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×