Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Kupilem ostatnio jakiegos Forda starego zeby jezdzac w kolko Blue Moon Bay wbijac hajs na inne autka, ale pozniej zmienilem zdanie. Problem w tym ze juz go zupgrade'owalem, a teraz nie moge znalezc sposobu zeby przywrocic go do domyslnego stanu, usunac ulepszenia, zresetowac tuning. Czy ktos wie jak to zrobic ?

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jedynie wrzucić większą wagę, albo zmniejszyć moc, żeby obniżyć punkty, ale nie przywrócisz go do stanu sprzed ulepszeń. Musisz kupić drugą sztukę.

Poza tym na Blue Moon nadaje się najlepiej KTM, na YouTubie są filmiki z odpowiednim tuningiem.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam problem z garazem w GT Sport. Niewidoczna jest wiekszosc miniaturek prezentujacych wyglad aut. Troche ciezko sie mi w nim polapac bez wizualnych przypominajek co jest czym. Szukalem rozwiazania w necie, ale nic nie dziala. W sumie jedyne ktore znalazlem mowilo o koniecznosci wylaczenia konsoli od pradu na pare minut. Nic nie dalo. Jesli ktos spotkal sie z podobnym problemem i wie jak sie z nim uporac, bede wdzieczny za pomoc.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyściłeś może te dane internetowe co tam są 2 opcjach? Czy jakoś tak się to nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc,

Mam problem z garazem w GT Sport. Niewidoczna jest wiekszosc miniaturek prezentujacych wyglad aut. Troche ciezko sie mi w nim polapac bez wizualnych przypominajek co jest czym. Szukalem rozwiazania w necie, ale nic nie dziala. W sumie jedyne ktore znalazlem mowilo o koniecznosci wylaczenia konsoli od pradu na pare minut. Nic nie dalo. Jesli ktos spotkal sie z podobnym problemem i wie jak sie z nim uporac, bede wdzieczny za pomoc.

:)
Też tak miałem, po jakimś czasie samo się naprawilo. Próbowałem jeszcze raz zainstalować ale nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zacząłem grać. Zrobiłem kilka pucharów, 50% licencji...fajnie to wygląda i fajnie się w to gra. Jedyne do czego mogę się przyczepić to moim zdaniem to, że mimo iż gra jest dobra i wszystko jest w porządku to wciąż uważam, że Forza Motorsport 6 (nie grałem w 7) jest wciąż lepsza. Nowe GT musi mieć to wszystko co teraz na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×