Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MagEllan napisał:

Cóż nie będę tutaj wojenek Forza vs GTS robił ale było mówione gra bez micro przejechali się na tym już w gt6 no ale widać siano się nie zgadza i trzeba dać graczom ”wybor"
Nieładnie

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Nie miałem zamiaru tutaj wojenek wywoływać.Niestety wszyscy szukaja dodatkowej kaski tak to już jest.........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie miałem zamiaru tutaj wojenek wywoływać.Niestety wszyscy szukaja dodatkowej kaski tak to już jest.........
Ja wiem że nie taki był Twój zamiar niemniej wiem jak też jak ludzie reagują na porównania.
Niby te płatności opcjonalne w gt6 też takie były ale zgadzamy się w tym że niesmak pozostaje

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziwne zachowanie z ich strony, widać teraz bardziej tendencje do wycofywania mikro z gier a tu taka niespodzianka, aż trudno to zrozumieć ja z tego nie skorzystam ale pewnie zaraz będą chwalić się wynikami z mikro:kaz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli przełoży się to na  wydawanie kolejnych comiesięcznych darmowych aktualizacji, to jestem za.  Poza tym, takie mikrotranzakcje nie mają  zupełnie wpływu na rozgrywkę czy wyniki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kurcze.. Wiem, że powinienem przewertować wszystkie strony tematu, ale po trzech miałem już dość, a w wyszukiwaniu fraz nic nie znalazłem. Pytając tu od razu na pewno znajdą się odpowiedzi na ten problem.

Chciałem spytać, czy ktoś coś wie na temat tej niemożności wystartowania w wyścigach online?

Z tego co zauważyłem, to nie tylko ja miewam z tym problem, bo czasem inni też stoją na starcie, kiedy inni już dawno wystartowali i pojechali w siną dal.

A nawet światła nie mrugną. Jedyna opcja to wyjść z pokoju.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi