Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MagEllan napisał:

Cóż nie będę tutaj wojenek Forza vs GTS robił ale było mówione gra bez micro przejechali się na tym już w gt6 no ale widać siano się nie zgadza i trzeba dać graczom ”wybor"
Nieładnie


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

Nie miałem zamiaru tutaj wojenek wywoływać.Niestety wszyscy szukaja dodatkowej kaski tak to już jest.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem zamiaru tutaj wojenek wywoływać.Niestety wszyscy szukaja dodatkowej kaski tak to już jest.........
Ja wiem że nie taki był Twój zamiar niemniej wiem jak też jak ludzie reagują na porównania.
Niby te płatności opcjonalne w gt6 też takie były ale zgadzamy się w tym że niesmak pozostaje


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne zachowanie z ich strony, widać teraz bardziej tendencje do wycofywania mikro z gier a tu taka niespodzianka, aż trudno to zrozumieć ja z tego nie skorzystam ale pewnie zaraz będą chwalić się wynikami z mikro:kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przełoży się to na  wydawanie kolejnych comiesięcznych darmowych aktualizacji, to jestem za.  Poza tym, takie mikrotranzakcje nie mają  zupełnie wpływu na rozgrywkę czy wyniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. Wiem, że powinienem przewertować wszystkie strony tematu, ale po trzech miałem już dość, a w wyszukiwaniu fraz nic nie znalazłem. Pytając tu od razu na pewno znajdą się odpowiedzi na ten problem.

Chciałem spytać, czy ktoś coś wie na temat tej niemożności wystartowania w wyścigach online?

Z tego co zauważyłem, to nie tylko ja miewam z tym problem, bo czasem inni też stoją na starcie, kiedy inni już dawno wystartowali i pojechali w siną dal.

A nawet światła nie mrugną. Jedyna opcja to wyjść z pokoju.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt już nie gra, czy nie ma o czym pisać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wprowadzają nowości ale raczej nie ma o czym pisać, odpalam sobie grę co jakiś czas i tyle, uważam że to bardzo dobra gra ale ciągle gram offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak deszczu nie wprowadzili tak nie wprowadzają. Masakra, ciągle grać w słońcu bądź w pochmurne dni...
Zmiennej pogody również nie potrafią zrobić...
Ta gra jest fajna ale lekko zacofana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriveClubowi nigdy pod tym względem nie dorównają, więc pewnie nie chcą robić wiochy z jakimiś śmiesznymi kropkami na szybie :) GT nigdy nie potrafiło dobrze w deszcz i trend się utrzymuje. To co zrobiło studio Evo to majstersztyk, który do dzisiaj nie został pobity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie tylko że da się bez stresu grać na padzie i kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie tylko że da się bez stresu grać na padzie i kupuję.
Ta gra jest stworzona pod pada - na padzie gra się znakomicie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde wróciłem do gry po ponad 6 miesiącach i widzę, że jest teraz masa zawartości dla pojedynczego gracza. To mi się podoba:D Teraz można dalej pykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 tygodnie urlopu, obiecałem sobie, że po 4 miesiącach przerwy, rozłożę sobie fotel, kierę, dolby digital, jakieś piwerko i nadrobię zaległości a w dodatku zobaczę co tam dorzucili (update'y tylko z profilu GTPlanet na fejsie znam). No i z planu zostało tyle co z planu Wąskiego i Siary...

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu kolejna aktualizacja się zbliża, dobrze że gra cały czas się rozwija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do GT po jakimś czasie i widzę, że w trybie Sport nie zmieniło się dosłownie nic... Byłem pewien, że w końcu dadzą więcej wyścigów do wyboru, a nie tylko 3 i zmniejszą limity czekania... A tutaj nie dość, że bez zmian to "dzienny" wyścig trwa tydzień... Poszli w singla i chwała im za to, ale ewidentnie pogubili się przy rozwoju tej gry i teraz to prostują. Mam nadzieję, że przy następnej części da im do myślenia, że ta część wypadła najsłabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że koncepcja zawodów w trybie cotygodniowym jest wynikiem oczekiwań użytkowników.
Z technicznego punktu widzenia nie byłoby żadnego problemu ogłaszać je częściej. Mnie np. ta koncepcja odpowiada. 
Różnorodność w wyścigach można zaspokoić w poczekalni dołączając do już zorganizowanych zawodów lub stworzyć własne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tam wciąż pisze "Daily"... Zamiast zrobić kilka różnych wyścigów, tygodniowe, dziennie, itd. to nie zrobili dosłownie nic. A system kar jak był do kitu tak jest nadal. Nigdy nie pojme jak mogę dostawać karę za to że gość we mnie wjechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System kar przy drobnych ocierkach został od jakiegoś czasu mocno złagodzony. Kiedy ktoś wywala Ciebie z toru to nie ew. kara jest najbardziej dotkliwa.
System przyznawania punktów w rankingu odbywa się kosztem przegranych. Jak ten algorytm dokładnie działa nie wiem, ale kiedyś odczułem go boleśnie w takich właśnie sytuacjach. Jednego dnia z rangi B zleciałem do D.
Z większym szacunkiem dla przeciwnika i bez napinki (może w tym tkwi przyczyna) miewam okazję pojeździć w "poczekalni". Ostatnio w wyścigach codziennych poprzestawałem na próbach kwalifikacyjnych. Poprawianie pozycji w rankingu znajomych też jest motywujące i daje satysfakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tylko dobić 322 wyścigi do trofeum i żegnam ten śmieszny tryb Sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiekolwiek trofeum jest warte tego by uczestniczyć w czymś co określa się jako dno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×