Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to tylko zabawa na kierownicy, bardzo przyjemna co jakiś czas sobie odpalę, nie dał bym rady grać dzień w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok do momentu aż jakiś frajer nie używa sobie Ciebie jako bandy w zakręcie. Chcesz czysto przejść, a jakiś brudas z Hiszpanii wbija się pod łokieć, pomimo że miejsca nie ma, potem ja wylatuje, jeszcze dostaję karę, a on sobie jedzie w najlepsze... Jak takie cyrki się dzieją w tych wyścigach FIA to musi być kosmos XD

Również gram na kole, jedynie w GT1 i GT2 grałem na padzie, z wiadomych względów Feeling jest super, ale koniec końców to nie jest prawdziwe GT jakie pamiętamy, przynajmniej w moim przypadku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O systemie kar to już chyba krążą legendy;)

@Patrickojakiej kiery używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie argumenty potwierdzają, że AI jest na pewno sztuczna ale nie inteligentna.
W prawdziwych sportach motorowych odwołania długo bywają analizowane przez zespół doświadczonych kierowców.
Nie ma co liczyć by w najbliższych kilku latach algorytmy w tej dziedzinie dorównały ekspertom.
Przy okazji naszej dyskusji dochodzę do wniosku, że przyjęty system punktowania odbierający punkty kierowcom z końca stawki i przekazujący je dla tych z przodu nie ma odpowiednika w realu i to ten system jest też przyczyną wielu frustracji.
Gdyby tak przyznawać punkty, jakieś niewielkie za sam udział, w następnej kolejności dodatkowe punkty za każdego wyprzedzonego kierowcę no i tradycyjnie im wyższa lokata tym więcej punktów - byłoby to odpowiadało temu co jest w prawdziwym motosporcie.
Jeśli nie z własnej winy wyleciałbym poza trasę nie zyskałbym oczekiwanych punktów ale też bym nie był degradowany.
Ilość posiadanych punktów pozwalałby brać udział w wyżej notowanych(punktowanych) ligach. 
PFP musiałby pozostać i być powiązany z ew. awansem do wyższej ligi. 
Upraszczam trochę algorytm, który zapewne aż taki prosty nie mógłby być, ale ile mniej żółci byłoby nam się ulewało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

O systemie kar to już chyba krążą legendy;)

@Patrickojakiej kiery używasz?

G29 + stojaczek WSP :) 

 

Czasami idealnie widać w zakręcie kto jedzie na padzie jak cały czas koryguje tor, masakrycznie tracą na tym. Ale oczywiście jak już zaczynam wyprzedzać to w 99% przypadkach dostaję strzała, bo go dupa boli, że ktoś go wyprzedza. Staram się przebić co najmniej do  rangi A, wolę jeździć w środku stawki, ale przynajmniej z kumatymi ludźmi, bo na B czy C wciąż jest tragedia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny zestaw, WSP jest super wygodny i do ustawiania i przechowywania, nie mogę sobie pozwolić aby kierownica była caly czas przed tv. Mam nadzieje ze ps5 będzie ją wspierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle hurr durr wielki symulator, a zakręty na każdym torze można tak ścianać bez kar, że szok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

jak dzisiaj wygląda GT. Czy dużo ludzi grywa, czy sporo samochodów/torów jest dostępnych ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc od premiery to sporo zawartości doszło, samochody, nowe tory, kampania dla pojedynczego gracza też już jest dobrze rozbudowana. Co do multi to tam jest różnie zdania są podzielone, głownie zależy od poziomu kultury innych kierowców.

 Gra nie kosztuję dużo było wiele promocji do tego darmowe aktualizację można spokojnie trzymać pudełko na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !
jak dzisiaj wygląda GT. Czy dużo ludzi grywa, czy sporo samochodów/torów jest dostępnych ?
Pozdrawiam
Chodzi Ci stricte online? Bo tutaj ludzie są, ale jeśli chodzi o tory to jest bieda w uj bo jakiś żółty debil wymyślił, że przez cały tydzień będziemy ścigać się tylko i wyłącznie na 3 torach. Po 3 dniu jeżdżenia po Fuji mam odruch wymiotny, a ludzi poznaje niczym sąsiadów przy kiosku.

W przypadku singla jest dużo lepiej niż było, "kampania" jako taka jest, ale zapomnij o takim rozwoju fury jak w poprzednich częściach. Tutaj masz tylko 3 poziomy rozwoju i tyle, żadnego kupowania części, itd.

Liczę, że na PS5 zrobią normalne GT jak Bóg przykazał, z pełnym singlem, a online obok tego, nic zamiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli się ścigać to tylko online. Może kampanie liznę jak nie będę miał co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie taki problem, że podczas wybieracie wyścig w trybie Sport, jest loading, lista graczy, po czym na końcu loadingu wraca do menu zamiast przenieść na wyścig. Dzieje mi się tak już któryś raz z kolei... Połączenie mam dobre... Jak ta gra jest zjebana to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Patricko napisał:

Macie taki problem, że podczas wybieracie wyścig w trybie Sport, jest loading, lista graczy, po czym na końcu loadingu wraca do menu zamiast przenieść na wyścig. Dzieje mi się tak już któryś raz z kolei... Połączenie mam dobre... Jak ta gra jest zjebana to nieporozumienie.

Tak pisali o tym na forum GT Planet ale podobno był patch który to poprawiał.Ja osobiście musiałem usunąć wszystkie malowania i projekty z garażu dopiero wtedy mogłem znowu spokojnie grać online-wcześniej miałem tak jak ty ale za każdym razem jak chciałem grać w tryb Sport wywalało mnie do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem tę grę na nowo kupując G29 z Shifterem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie zrobiłeś, cały ten zestaw dopełnia u mnie wheel stand pro;) Chociaż ostatnio mało czasu spędzam na kierownicy, za dużo ostatnio wychodzi dobrych gier :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słusznie zrobiłeś, cały ten zestaw dopełnia u mnie wheel stand pro Chociaż ostatnio mało czasu spędzam na kierownicy, za dużo ostatnio wychodzi dobrych gier
No właśnie nie nacieszyłem się kierownicą, a Sekiro wyszło.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sytuacja opanowana. Brakuje kilku rzeczy z wersji 6 ale da się przeżyć obecną edycje.

Edytowane przez Miro0412

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie padać ale spokojnie tylko na jednym trasie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle, że ta gra jest naprawdę dobra. Odstawiłem pudełko bodajże rok temu na półkę - miałem masę problemów z zapisem, naliczaniem statystyk czy zdobywaniem aut dziennych. Zrobiłem dwa tygodnie temu reinstalację i wszystko jest już ok, a gra daje masę funu. Kiedy tylko mogę odpalam GT SPORT, żeby chociaż zrobić 1-2 wyścigi online, albo jakiś krótki wyścig w trybie „kariery”. Dla singla już zrobili dosyć zawodów, a widzę ze lista stałe się powiększa, wiec Ci co kiedyś na to narzekali powinni być zadowoleni. Co do samochodów - tu też jest naprawde niezle. W porównaniu do tego co było na premierę - klasa

A co do deszczu. Ja jakoś fanem deszczowej pogody nigdy nie byłem w GT, więc szczególnie mi to różnicy nie robi, ale wierze, że w kolejnej łatce dodadzą nowe opcje deszczowej aury na innych torach.

P.S. Honda S2000 wygląda obłędnie w tej grze


Czekam na jakiś nowy tor - przyjąłbym np. Spa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pół godziny wybieram furę jaką muszę kupić na zawody fur przed '79 w karierze. Na razie prowadzi Shelby Cobra ale kosztuje 2 bańki a ja mam 3,3 :)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wrócił błąd z kamera jak się wybierze daleką to i tak wraca do bliskiej. Za każdym razem trzeba ustawiać :/

I szkoda że nie można usunąć pozycji innych zawodników bo zajmuje to pół ekranu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sobie pojeżdżę przed tv tak bardziej casualowo. Myślicie że GT sport będzie dobrym wyborem? Jak tak to jaka wersja? Pudło z PlayStation hits kosztuje ok 70zl folia. Wersja Spec II z dodatkami na ps store kosztuje chyba 124zl. Nie lubię pudełek ale nie wiem czy warto dopłacać do dodatków...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×