Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie potrafię zrozumieć fenomenu tej gry.

Mam dziwne wrażenie, że gdyby to robił ktokolwiek inny niż Blizzard to gra przepadłaby w czeluściach internetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że Overwatch zadebiutuje na PS4. Na gameplayach wygląda zdecydowanie ciekawiej, aniżeli Battleborn. Grafika również jest milsza mojemu oku.

Kolejny plus za to, że są plany wydania gry w pudełku, pomimo że gra ma model rozgrywki F2P. Ciekawe ile Blizzard sobie zaśpiewa za takie fizycznie wydanie? 

W każdym razie - czekam na jakąś otwartą betę bo zapowiada się naprawdę dobrze :)

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się fantastycznie a i piękne jest to ze wyjdzie na naszą konsole , gra jak team fortess 2 + skilly i to 2 wyróżnia ta gre od tf2 . Oczywiście model f2p to wiadomość fantastyczna . Mam nadzieje ze niedługo będzie beta . Trzeba czekać na dalsze informacje .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie kosztować standardowo, 60$.

Na n4g był artykuł o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich w dekiel pizdło, za taką grę dawać 250zł... Cały Shitzzard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Troszkę szacunku, bo to jedna z niewielu firm, która nie zapomina o swoim produkcie 5 minut po premierze.

A cena jest jaka jest, wszystkie gry na tej generacji tyle kosztują (mimo wcześniejszych zapewnień, że ceny nie wzrosną)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla firmy ktorej sie placi haracz w WOW? no way

Edytowane przez KurtRolson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła przedsprzedaż - muszę przyznać, że wersja kolekcjonerska zapowiada się ciekawie.

 

 

bg-2560.4KlEA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyoo, gram do jutra rana. Jak ktos dostal sie do pc  strees testu to krzyczec na priva podam bn id.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich w dekiel pizdło, za taką grę dawać 250zł... Cały Shitzzard

 

Blizz już zapowiedział że wszystkie mapy i bohaterowie, którzy zostaną wydani po premierze będą darmowe i patchowane do gry w miarę jej cyklu życia.

Wolę zapłacić 250 złoty za grę od firmy która dba o swój produkt niż płacić ponad 200 zeta  za Destiny tylko po to żeby wyciągano ode mnie kolejne 400zł za gówniane dodatki które nie wnoszą nic do gry i powinny być darmowe. Innym przykładem będzie tu Battlefront 500zł za grę i zezon pass..

 

 

 

Szacunek dla firmy ktorej sie placi haracz w WOW? no way

 

Haracz to coś co jest wymuszane... nikt nie zmusza cię do grania w Wow.. 

 

Ruszyła przedsprzedaż - muszę przyznać, że wersja kolekcjonerska zapowiada się ciekawie.

 

 

bg-2560.4KlEA.jpg

 

Nie udało mi się jeszcze znaleźć potwierdzenia ale figurka Żołnieża 67 jest podobno wykonana z brązu... jeśli tak jest faktycznie to będzie niezły przycisk do papieru.

 

 

PS. Czy są osoby chętne do założenia w miarę poważnej ekipy do grania w ten tytuł? Nie musi być nas tylko pięciu.. w końcu nie zawsze każdy może grać.

Piszcie do mnie na forum.. lub przez PSN (PSN id: Kenet)

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Czy są osoby chętne do założenia w miarę poważnej ekipy do grania w ten tytuł?

 

Poważnej ekipy to ty szukaj na PC. Jeśli znowu nie będzie wsparcia BattleNetu na konsolach, to góra po tygodniu będziesz grał z cheaterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnej ekipy to ty szukaj na PC. Jeśli znowu nie będzie wsparcia BattleNetu na konsolach, to góra po tygodniu będziesz grał z cheaterami.

Sranie w banie.. Sorry... :) To inna gra z innymi zasadami. Gdzie widzisz tu miejsce na oszukiwanie?

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz czy poważnie piszesz czy nie. W każdej grze można cheatować. Cheatują w Codzie, cheatują w CSie, a tym bardziej w para normalnym shooterze jest właśnie mnóstwo miejsca na cheat.

 

Pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zrobią save na serwerze, a na konsoli nic nie będzie, tak jak w Destiny. Wtedy będzie czysto, ale kombinować będą z lagami, itd. Cheaterzy byli, są i będą w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz czy poważnie piszesz czy nie. W każdej grze można cheatować. Cheatują w Codzie, cheatują w CSie, a tym bardziej w para normalnym shooterze jest właśnie mnóstwo miejsca na cheat.

 

Pożyjemy, zobaczymy :)

 

Pisałem pół serio i z przekąsem ... sorry miałem kaca :/ 

To prawda w każdej grze są oszuści.. ale to nie przeszkadzało mi świetnie bawić się setki godzin w Bfa, Coda i Destiny... frajerzy, którzy tracą czas na oszukiwane są już częścią naszego krajobrazu...

Nadal nie wiadomo czy Overwatch będzie miał serwery dedykowane.. wiadomo na razie, że jest matchmaking. Wiem jedno, Blizzard nie porzuca swoich gier... a ta konkretna jest dla nich ważna bo to pierwsze świeże IP od chyba 20 lat (zgaduje, nie wiem na od jak dawna).

Ja jestem przekonany że niezależnie od oszustów znajdzie się sporo osób, które będą grały w tą grę na poważnie... w końcu o wiele łatwiej oszukiwać na PC niż na konsoli.

 

@Reku -  śledzę tą grę od pierwszego trailera :) fajnie, że nie tylko ja jestem tak nakręcony :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Reku -  śledzę tą grę od pierwszego trailera :) fajnie, że nie tylko ja jestem tak nakręcony :biggrin:

 

Nie Ty jeden, jest nas duzooooo:)

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się doczekać bo dostanę skrzydła do diablo z motywem overwatch..

A tak serio grałem w bete na PC po 1h przestałem by się nie uzależnić i z utęsknieniem czekam na PS4 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy zwiastun kinowy... https://youtu.be/IBIwGKDwnWY

Sądzę że budują klimat pod start mini serii animowanych opowiadających o pochodzeniu bohaterów. Maja też być komiksy...|

 

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się doczekać bo dostanę skrzydła do diablo z motywem overwatch..

A tak serio grałem w bete na PC po 1h przestałem by się nie uzależnić i z utęsknieniem czekam na PS4 :biggrin:

Na reddit'cie znalazłem potwierdzenie co do materiału z którego wykonana jest figurka z wersji kolekcjonerskiej.

To odlew z brązu :)

Na PSN założyłem społeczność Overwatch Polska - zapraszam :)

Update : 24.03.2016

kilka dni temu pojawił się pierwszy filmik z serii animacji wprowadzających nas do świata Overwatch. Pierwszy nazywa się Recall... i w mojej opinii jest świetny :)

Poznajemy w nim Winstona - jednego z bohaterów gry

https://www.youtube.com/watch?v=sB5zlHMsM7k

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam się interesować tą gierką. Martwi mnie tylko ta cukierkowa oprawa i że bardzo szybko się znudzi :/

Ktoś tutaj jest jakimś zapalonym fanem? Chodzi mi o ilość trybów rozgrywki i ogólnie jak to ma wszystko wyglądać.

Będzie tylko PVP czy jakiś coop vs AI też się szykuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam się interesować tą gierką. Martwi mnie tylko ta cukierkowa oprawa i że bardzo szybko się znudzi :/

Ktoś tutaj jest jakimś zapalonym fanem? Chodzi mi o ilość trybów rozgrywki i ogólnie jak to ma wszystko wyglądać.

Będzie tylko PVP czy jakiś coop vs AI też się szykuje?

 

Hej, szukasz fana gry która jeszcze nie wyszła??? Miałem pograć w paragon... ale trudno ;P

oto jestem :)

 

na początek i muszę to od raz podkreślić.

Wszystkie dodatki do gry zawierające mapy, bohaterów oraz tryby gry które zostaną wydane po premierze będą DARMOWE.

 

Gra jest TEAM-shooterem w którym dostępnych będzie 21 postaci, każda z unikatowymi umiejętnościami i funkcjami z 5 grupach. Już trwają testy kolejnych bohaterów których dostaniemy po premierze.

- Atak

- Obrona

- Wsparcie

- Tank

 

Sukces pojedynczego gracza w stylu COD, BF czy nawet R6:S jest tu niemożliwy. Tylko współpracująca drużyna ma szanse na zwycięstwo.

 

Gra stawia na współpracę po przez odpowiednie zróżnicowanie bohaterów i możliwość ich zmiany w trakcie trwania meczu.

Nie jest to walka gracz vs. gracz ale drużyna kontra drużyna.

Odpowiednie dobranie zespołu bohaterów zapewnia większą szansę sukcesu a możliwość zmiany bohatera pozwala skutecznie reagować na zmiany w drużynie przeciwnika lub na polu walki. Dobranie odpowiedniego bohatera do odpowiedniego etapu walki pomaga odniść sukces.. ale jeśli ktoś chce może grać ciągle jednym herosem :)

 

Mecze trwają średnio 15 minut.

 

Obecna ilość map:

12 - średnio 3-4 mapy na tryb

Wszystkie mapy umiejscowione są naszej planetce.

 

Ilość trybów: - na raze są 4 tryby gry (nie jest to ostateczna ilość - gra ciągle w fazie beta - kolejne tryby pojawią się przed premierą lub jako darmowe dodatki po )

- ŁADUNEK

drużyna musi eskortować ładunek z swojej bazy do punktu docelowego. Ładunek przesuwa się kiedy przynajmniej jeden heros jest w jego pobliżu. Jeśli nikogo nie ma przy ładunku zaczyna się on powoli cofać. Na drodze są punkty kontrolne po osiągnięciu których ładunek jest bezpieczny. Sam transportowiec powoli leczy zawodników i porusza się szybciej jeśli więcej postaci jest w jego pobliżu)

- PRZEJĘCIE PUNKTU

 Dwie drużyny walczą o kontrolę nad mapą: jedna atakuje, druga się broni. Zadaniem atakujących jest przejęcie celów strategicznych. Obrońcy muszą walczyć o zachowanie nad nimi kontroli dopóki nie upłynie czas gry.

- KONTROLA (nowy tryb nie opisany na oficjalnej stronie)

drużyny walczą o punkty na mapie na zasadzie "best o 3". Pierwszy punkt znajduje się na środku mapy jego przejęcie spycha przeciwną drużynę w kierunku jej bazy i kolejna runda rozgrywa się w zupełnie innej części mapy)

- HYBRYDA (niepotwierdzony - nowy tryb nie opisany na oficjalnej stronie) 

pierwsza faza meczu wymaga zdobycia punktu na mapie. Po jego zdobyciu aktywowany jest transport który trzeba eskortować do punktu docelowego. Drużyna która zdobyła punkt broni transportu. Ten tryb łączy przejęcie punktu i ładunek.

- USTAWKA (nowy tryb nie opisany na oficjalnej stronie - moje tłumaczenie oryginalnego Weekly Brawl) cotygodniowa rotacja trybów gry z określonymi zasadami - coś jak Karczemne Bójki w HeartStone

- Super Shimada Bros.: Welcome to Hanamura. Genji and Hanzo only. Faster abilities, slower ultimates.

- Mystery Heroes: On death you will respawn as a randomly selected hero.
- Justice Rains From Above: Pharah and Mercy take to the skies.
- Arcade: More health! Faster ability and ultimate cooldowns! Faster respawn!
- We're All Soldiers Now: Soldier: 76 takes command of the Control Maps.
- High Noon: It's high noon on Route 66. Headshots with McCree only.
- Show Your Support: All support heroes. Limited to two of the same per team.
- Tanks a Lot: All tank heroes. Limited to two of the same per team.
- Overly Defensive: All defense heroes. Limited to two of the same per team.
- Highly Offensive: All offense heroes. Limited to two of the same per team.
- Heads Up!: McCree, Genji, Hanzo, and Widowmaker. Headshots only.
- The Good, the Bad, and the Ugly: McCree, Reaper, and Roadhog duke it out.
- Moba-Watch: Unique heroes per team. No hero switching allowed.
- Girl Power: Female heroes only. Sorry, boys.

 

Przykład nowego trybu "USTAWKI"

 

Jesli chodzi o tryb fabularny Co-op -  na chwilę obecną nie wiadomo nic na ten temat ale twórcy nie wykluczają go. Jest za to opcja walki z botami.

 

System Progresji jak i sprzedawane po premierze przedmioty odnoszą się tylko do kosmetycznych elementów gry.

 

Pre-order daje dostęp do bety od 3 Maja...

 

Ale nawet nie zamawiając gry będziesz mógł ją przetestować (CAŁĄ GRĘ z wszystkimi, mapami, bohaterami i trybami) w otwartych beta testach które zaczną się 5 Maja tego roku :)

 

Jesli masz jeszcze jakieś pytania to pisz :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut rozgrywki prosto z PS4.

https://youtu.be/O161-WNZBP4

 

Świetny mecz w wykonaniu Wieprza :) prosto z PS4. -  Tylko dlaczego tak rozjaśnili obraz... wszystkie kolory takie wymyte - gra tak nie wygląda

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×