Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde pisałem wcześniej posta, ale przez update forum chyba poleciał.

 

Na chwilę obecną bardziej leży mi zakup Overwatcha niż przereklamowanego Divisiona, szkoda tylko że wracam dopiero w połowie lipca (najlepsza opcja...).

 

Moje obawy są jedynie takie, że gra bardzo szybko znudzi. Blizzard wprowadza nowe IP, ale jak zwykle oparte na tak oklepanych schematach, że bardziej się już nie da.

Zresztą do tego już Blizz przyzwyczaił, że wolą się trzymać sprawdzonych formuł. Do tego ta mega cukierkowa grafika, zobaczymy...

 

Na chwilę obecną najbardziej mnie rajcują: Soldier, Widowmaker, Tracer i Genji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne materiały z gry..

porównanie PC vs konsole:



Lucjo i Złomiarz  - tryb Przejęcie punktu

 

Porównanie versji PC i konsolowej side by side

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Uwaga dla wrażliwych! Jest kilka sekund gdzie widać tyłek Tracer... Nie wiem jak Blizz mógł do tego dopuścić, czuję się oburzony,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic Patryk. Blizz wie, że zrobił źle. Proces spłaszczania dupy jest ponoć w toku także możesz spać spokojnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępna analiza wydajności gry na PS 4 i Xbox one..

Jest bardzo dobrze :)

https://youtu.be/Phh66m_tT-k

I jeszcze nowy gameplay z psa internal beta event.

https://youtu.be/QufVwBuiNSI

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blizz to blizz jeszcze nigdy mnie nie zawiodl wiec moim jedynym zmartwieniem jest czy brac na pc czy na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blizz to blizz jeszcze nigdy mnie nie zawiodl wiec moim jedynym zmartwieniem jest czy brac na pc czy na ps4.

Mój pc tego nie dźwignie :) kupię na PS4

https://youtu.be/14YB28T4s1A

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLa PC only, aczkolwiek moze kogos zainteresuje. 

From Friday, April 15 through Saturday, April 16, we'll be hosting our second invitation-only Beta Test Weekend. For a limited time (36 hours to be exact), we'll be opening up the Overwatch beta test to a much larger number of players in the Americas, Europe, and Asia gameplay regions for another round of stress testing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla osób które mają preorder na grę. Kody na dostęp do bety (dwie sztuki na każde zamówienie) będą rozesłane po 24 kwietnia.

Czy ktoś będzie miał dostęp od 3 maja? Pytam bo fajnie było by zagrać z kimś poza losowymi bolkami :)

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę kod do bety jeżeli ktoś chciałby się podzielić :)

Mój dodatkowy kod jest już zaklepany.. Sorki :/

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić to co działało przy innych betach za preorder i powinno i tu zadziałać.

 

Usunąć dane karty i z zerowym kontem zamówić przedpremierowo,później ściągnąć betę pograć i anulować preorder przez www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić to co działało przy innych betach za preorder i powinno i tu zadziałać.

Usunąć dane karty i z zerowym kontem zamówić przedpremierowo,później ściągnąć betę pograć i anulować preorder przez www.

Tylko czy jest sens kombinować skoro 5 maja rusza otwarta beta dostępna dla wszystkich.

Rozumiem gdyby to była zamknięta beta.. Ale mi by się nie chciało kombinować dla dwóch dni dostępu... Ale ja leniwa buła jestem :)

Poza tym jestem trochę inny bo mój preorder złożyłem 11 grudnia 2015... Tak wiem nie ma ratunku... ;)

UPDATE: nie chciałem dublować wpisu więc macie poniżej pierwszą z 3 części dokumentu jak Projekt TYTAN dał początek pracom nad Overwatch  :)

https://www.youtube.com/watch?v=jq-HwvYjLLg

 

Oraz część 2-ga

Czyli powrót do korzeni shooterów z lat 90'

 

I ostatnia część - 21 herosów

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał wolny kod na betę na PS4 to chętnie przyjmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał wolny kod na betę na PS4 to chętnie przyjmę.

Mój kod już poszedł ale wejdź na reddit overwatch tam jest wątek wymiany kluczy..może Ci się uda.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Overwatch w wersji PS4 będzie w jakikolwiek sposób uboższe/gorsze od wersji pecetowej?

 

Mam tu na myśli głównie pamiętny przypadek z Diablo, gdzie wersja konsolowa nie była połączona z battle.net i nie zapisywała postępów na zewnętrznych serwerach. Że skończyło się to cheatami wszyscy wiemy.

 

2. Od kiedy można ściągać klienta do tej open bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nie było hackowania save'ów. Blizzard strzeliło sobie samo w stopę, bo dali możliwość przenoszenia saveów z PS3.

Wiec ludzie tam hackowali save, przenosili do PS4 i tak zrobił się syf. Z Bordernalds jest to samo obecnie, więc nie ma sensu grania z randomami.

Battle.net raczej Ci tu nie będzie potrzebny, bo i po co? Raczej wszystko będzie na konsoli umieszczone, ewentualnie na ich serwerach, ale bezpośredniego połączenia z Battle.netem na pewno nie będzie.

 

Wersja PS4 w żadnym wypadku nie będzie uboższa, a jak będzie się gra rozwijać to zobaczymy. Diablo na konsolach do dzisiaj nie zostało zapomniane, więc nie powinno być tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Czy Overwatch w wersji PS4 będzie w jakikolwiek sposób uboższe/gorsze od wersji pecetowej?

 

Mam tu na myśli głównie pamiętny przypadek z Diablo, gdzie wersja konsolowa nie była połączona z battle.net i nie zapisywała postępów na zewnętrznych serwerach. Że skończyło się to cheatami wszyscy wiemy.

 

2. Od kiedy można ściągać klienta do tej open bety?

 

1. mam już klienta Open bety dla osób z kluczem wczesnego dostępu... gra podczas uruchamiania łączy się z PSN i Battlenetem.. (grać jeszcze nie mogę ale gra próbuje się połączyć z serwerami Blizzard) nie będzie więc żadnych cięć w integracji z BTNetem -  ale mam tu namyśli kontrolę na grą od strony blizzard... między innymi tryb Ustawek Tygodniowych.

 

 

Gra działa w stałych 60 klatkach na sekundę i jej wygląd odpowiada temu co widać na PC w najwyższych ustawieniach (tak twierdza osoby które widziały grę na PC i na konsili... oczywiście trochę bardziej widać aliasing) w rodzielczości 1080p (gra korzysta z dynamicznego bufora ramki i w przypadku dużej zadymy obiżana jest rozdzielczość np efektów graficznych itp.)

2. klienta bety ja pobrałem już wczoraj.. (kod z sklepu DCP za preorder) ale open beta będzie dostępna od 5 maja dla wszystkich.

Start serwerów dla osób z preorderem.. dzisiaj o godzinie 24:00 lub 1:00 (w zależności czy będzie się dało podłączyć do serwerów w Londynie czy w Paryżu

WJ3IGVWLQ7FU1462132729473.png

 

dostęp dla wszystkich zostanie otwarty wg mapki poniżej :) 

2X3FYAURIYP51462132779156.png

 

Więcej szczegółów o grze na stronie blizzard http://us.battle.net/overwatch/en/blog/20100169/#schedule

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli możemy być pewni, że wszelkie łatki balansujące grę i dodające nowy content będą pojawiać się w tym samym czasie na wszystkich platformach? Jeśli tak to nic tylko brać. Gry Blizzarda mają to coś po dziś dzień. Do zobaczenia na serwerach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem. Czyli możemy być pewni, że wszelkie łatki balansujące grę i dodające nowy content będą pojawiać się w tym samym czasie na wszystkich platformach? Jeśli tak to nic tylko brać. Gry Blizzarda mają to coś po dziś dzień. Do zobaczenia na serwerach!

- bilansowanie dla konsol i PC jest robione osobno pod każdą platformę - dzięki temu każda wersja jest najlepiej dostosowana do schematu kontroli..

- Łatki będą te same ale na konsolach ze względu na akredytację.. pojawią się z kilkudniowym opóźnieniem

PS. potwierdzam sprawę Battlenet - gra po wciśnięciu X na ekranie głównym sprawdza serwery PSN oraz podejmuję próbę połączenia z Battle.net

dfd8ed394918f6c0926cd029873f803a.jpg

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś złożył preorder może grać w betę od dziś. Wracam z pracy i zabieram się za test. Tak się zastanawiam skoro wszystko mamy odblokowane na samym starcie to czy gra szybko się nie znudzi? Jest coś w ogóle do zdobywania, odblokowywania?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś złożył preorder może grać w betę od dziś. Wracam z pracy i zabieram się za test. Tak się zastanawiam skoro wszystko mamy odblokowane na samym starcie to czy gra szybko się nie znudzi? Jest coś w ogóle do zdobywania, odblokowywania?

planowałem zagrać godzinkę po otwarciu serwerów o 1 nad ranem... grałem do 3:40 :).. byłem tak zaspany pod koniec że skasowałem livea z grą..

dziś zagrałem 2 godziny i bawiłem się jeszcze lepiej niż wczoraj.. 

łącznie mam za sobą około 5h gry na PS4

- plus 1.. gra automatycznie tworzy chatroomy dla zaproszonych do teamu graczy

- plus 2.. płynna animacja - masełko.. 60fps

- grafika - bardzo stylizowana ... nie każdemu będzie odpowiadać - ja się przyzwyczaiłem i mi pasuje

- loadingi - akceptowanie szybkie

- tryby gry - niby tylko trzy ale na razie nie czuć monotonii bo niektóre są miksem 2 głównych

- mapy - genialnie zaprojektowane :)

- emocje... zobaczcie kilka minut z dzisiaj.. cały mecz przegrywaliśmy.. wroga ekipa dotarła gdzieś do 95% drogi.. i udało nam się ich odepchnąć.. 4 minuty 30 sekund walki o kilka metrów mapy :)_

- odblokowania - co poziom dostajemy loot crate i w niej 4 elementy (mówię o tym na początku streama..) dostajemy skórki - niektóre zajebiste , animacje, grafiti.. ikonki konta.. pozy zwycięskie.. każdy bohater ma prawie 100 elementów do odblokowania.

- minusy.. ekran wyboru postaci jest renderowany w niższej niż 1080p rozdzielczości prawdopodobnie aby przyspieszyć loadnig modeli bohaterów.

https://youtu.be/J4M5nCmIt2k?t=1h28m49s

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

- odblokowania - co poziom dostajemy loot crate i w niej 4 elementy (mówię o tym na początku streama..) dostajemy skórki - niektóre zajebiste , animacje, grafiti.. ikonki konta.. pozy zwycięskie.. każdy bohater ma prawie 100 elementów do odblokowania.

 

Kazdy bohater ma po 54 elementy do odblokowania, to nie jest prawie 100...;]  (skorki z preorderu, albo orgin edition - dodaja po 1 unlocku na bohatera, wiec  niektorzy maja po 55, aczkolwiek to i tak juz odblokowane na starcie).

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało zachęcające żeby odblokowywac jakieś pierdoly typu obrazki skórki :/. Szkoda ze nie ma odblokowywania bohaterów broni skilli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy bohater ma po 54 elementy do odblokowania, to nie jest prawie 100...;] (skorki z preorderu, albo orgin edition - daja dodatka skorke, wiec niektorzy maja po 55).

Nie do końca. Liczba pod ikoną postaci nie pokazuje wszystkich elementów. Jak wrócę do chaty zrobię fotkę i wrzucę.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×