Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, szuldi82 napisał:

Czy jest ktoś w stanie napisać czy w polskiej wersji językowej overwatcha można przestawić na angielski dubbing i opisy umiejętności?

Tylko zmieniając język konsoli.

Pograłem trochę na angielskiej (bo przez głupie destiny zmieniłem na ang, bo dostawałem padaczki) i stwierdziłem, że polski dubbing jest mega spoko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko zmieniając język konsoli.
Pograłem trochę na angielskiej (bo przez głupie destiny zmieniłem na ang, bo dostawałem padaczki) i stwierdziłem, że polski dubbing jest mega spoko 12_slight_smile.png
Dzięki bardzo

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam sobie fragmenty Overwatch League to mi się aż słabo momentami robi co ci goście wyczyniają...

Polecam serdecznie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni tam porobili z tymi skórkami związanymi z ligą, czytam że za gotówkę ,ładnie ich zwarło rozumiem jak się kibicuję swojej drużynie to można kupić koszulkę szalik kubek ale skiny, za gotówkę to mogę kupić przedmioty użytkowe z których coś będę więcej miał.

Jak bym nie musiał spać to bym oglądał na żywo, godziny spotkań nie pasują do mojego trybu życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, manoszek napisał:

Co oni tam porobili z tymi skórkami związanymi z ligą, czytam że za gotówkę ,ładnie ich zwarło rozumiem jak się kibicuję swojej drużynie to można kupić koszulkę szalik kubek ale skiny, za gotówkę to mogę kupić przedmioty użytkowe z których coś będę więcej miał.

Jak bym nie musiał spać to bym oglądał na żywo, godziny spotkań nie pasują do mojego trybu życia.

Ja oglądam powtórki i fragmenty na reddicie. Nie jestem fanem żadnej z drużyn, żeby śledzić mecze na żywo :) Oglądam tylko żeby być jeszcze bardziej zdołowanym, że jestem cienki :24_stuck_out_tongue:

Skórki związane z ligą jak dla mnie są spoko. Raz, że fajnie wyglądają, a dwa że mi nie wadzą w ogóle. Nie ma obowiązku zakupu, są w ogóle w osobnej kategorii. Kosztować kosztują, ale jak ktoś komuś kibicuje i jest nabrzmiały na myśl o jakimś konkretnym teamie, to te 5$ to tyle co nic. Jakby u nas były po 5zł też bym pewnie kilka dokupił, bo chociażby kolorystyka Houston Outlaws jest mistrzowska https://imgur.com/gallery/Xb81F i te skiny są ładniejsze niż większość normalnych, część epickich i niektóre legendarne, które są w grze. A skiny oczywiście grają :24_stuck_out_tongue:

Dopóki za piniondze są do kupienia tylko rzeczy kosmetyczne (a w overwatchu nie widzę za bardzo możliwości, żeby coś oprócz tego było płatne) to niech sobie będzie. Nikomu to nie powinno przeszkadzać, póki nie jest P2W.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o tych wszystkich dzieciach i ich rodzicach którzy będą musieli kupić im te skórki,:zygmunt:  Ale kubek to chyba sobie kupię jak wpadniesz to napijemy się herbaty

image.jpeg

image.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, manoszek napisał:

Pomyśl o tych wszystkich dzieciach i ich rodzicach którzy będą musieli kupić im te skórki,:zygmunt:  Ale kubek to chyba sobie kupię jak wpadniesz to napijemy się herbaty

image.jpeg

image.jpeg

To będę musiał przyjechać z moim :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień Blizzard World. Może być moc :)

No i pewnie też nowe skiny.

 

Jest potwierdzenie Jeffa

https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20760778623?page=3#post-51

Mapa leci razem ze skinami. Zmiany w balansie raczej nie.

No i najprawdopodobniej skiny pokazane na blizzconie to nie wszystkie nowe skiny, także jest na co czekać :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://playoverwatch.com/en-us/blog/21353116

Część z nowych rzeczy, które dodadzą. Mają codziennie ujawniać kolejne rzeczy, także spoko :)

Co dziwne, z nowych skinów najbardziej podoba mi się Wdowa jako Nova ze starcrafta... muszę zacząć grać Wdową :24_stuck_out_tongue:

 

Coraz lepsze te skiny robią, w sumie tego się należało spodziewać :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten skin dla żniwiarza jest tylko epicki, to ja nie mam więcej pytań...

Zenyatty też rewelacja. 

Umieją dziady zachęcić do powrotu do gry na dłużej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 lutego kolejny event - Rok Psa

Tylko jak to pogodzić z monster hunterem bez zwalniania się z roboty na razie pozostaje dla mnie tajemnicą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

#dobrazmiana dla trybu, który w sumie zawsze w grach lubiłem a tutaj bywał denerwujący. Tylko kiedy znaleźć czas między jednym potworem a drugim to nie wiem :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć wszystkiem znakom na niebie i ziemi, to dzisiaj wyjdzie nowa postać. Na samą myśl, że to może być Brigitte mam wzwód emocjonalny, oby to jednak nie był ten turek z pierwszego teasera XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest

Oj bedzie grane. Raz że bardzo ciekawa postać pod kątem umiejętności, a dwa że jest optycznie bardzo przyjemną cyfrową szprychą  :24_stuck_out_tongue:

Oby tylko jej polski głos nie był irytujący :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten głos tak ciut za stary, że się tak wyrażę.

Ale poza tym jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zalogowanie się między 6marca a 3 kwietnia dostaniemy skina dla wdowy z okazji 20urodzin StarCrafta

rewards-game-image-overwatch-f1481920180

Kerrigan <3 zawsze i wszędzie (oczywiście ta ludzka :p).

Aż mi się nie chce wierzyć, że SC ma 20 lat :/

No i jak dla mnie kwestia czasu jest pojawienie się kolejnych skinów z innych blizzowych gier w OW. Raynor dla żołnierza i tychus dla reinharda są aż nazbyt oczywiste, żeby ich nie było :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerny rudzielec wchodzi na serwery 20 marca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaranie się cyfrową laską zawsze na propsie :24_stuck_out_tongue:

Zagrałem wczoraj dosłownie 2 mecze. Cięzko coś mądrego powiedzieć, bo na 12 graczy w każdym było przynajmniej 8 Brigittek, ale tego się należało spodziewać w arcade :24_stuck_out_tongue: w QP pewnie wybranie jej graniczy z cudem.

Zdecydowanie postać z potencjałem. I w sumie jest dość inna niż te, które są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie odczekać jak już ludziom się znudzi i będzie można pograć, zawsze tak samo przy każdej nowej postaci:2_grimacing:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, manoszek napisał:

Trzeba będzie odczekać jak już ludziom się znudzi i będzie można pograć, zawsze tak samo przy każdej nowej postaci:2_grimacing:

No, tak trzeba będzie zrobić. Tyle że postać wydaje mi się na tyle dobra i uniwersalna, że pewnie nawet po czasie będzie bardzo często grana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to kurde piszę sam do siebie, dla pamięci chyba :24_stuck_out_tongue: Ale co tam :24_stuck_out_tongue:

10 kwietnia startuje kolejny event, powtóra z ubiegłego roku z bardzo przyjemnym trybem pve. Wszystkie znaki na niebie i ziemi (czyli miliard plotek, w tym dość grube) wskazują (co w sumie nie jest żadnym zaskoczeniem), że będzie nowa mapa, tym razem Wenecja i Blackwatch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czytam co tu wypisujesz :24_stuck_out_tongue:

Juz nie gram tyle w to co kiedys ale jak juz gram w cos online to wlasnie overwatch. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z nowego eventu wywołał u mnie silny wzwód emocjonalny. Będzie orane równo.

 

i polski dubbing

 

O ile w samej grze polskie głosy uważam za bardzo dobre, tak filmiki lepsze są raczej w oryginale :/

No i w końcu konkretny skin dla moiry (te standardowe legendy są okropnie gówniane).

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny ten nowy event. Chyba to jest coś najbliższego do left 4 dead od czasu left 4 dead 2 :24_stuck_out_tongue:

Jeszcze po wczorajszym fixie (który sprawia, że jak jakiś debil biega i nie wskakuje do statku i padnie, to reszta odlatuje i jest zwycięstwo) to już w ogóle przyjemnie się gra.

No i oby było wincyj takich wstawek z historią jak na wejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×