Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już nawet ja gram w Overwatcha tylko podczas eventów, ale jednak będę dalej informował o wydarzeniach :P

22 maja event rocznicowy. Mają być dostępne dotychczasowe tryby (typu lucioball i złomenstein) oraz dotychczasowe przedmioty kosmetyczne. Mam nadzieje, że oprócz tych z ostatniego eventu, bo się wkurzę, jeśli wydałem na daremno ostatnie piniondze na skin dla Moiry :P

 

Do tego bardzo fajna akcja od Blizza w kwestii wspierania fundacji "szukającej" (nie wymyśliłem innego słowa na szybko) leku na raka piersi.

https://playoverwatch.com/pl-pl/blog/21758132 tutaj więcej, bez sensu żebym przeklejał fragmenty.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze ma płyte i czasami gra niech odpali sobie OW. Jest event rocznicowy i każdy na dzień dobry dostaje skrzynkę z gwarantowaną legendą, która nie jest duplikatem. W opisach wszędzie jest wpisane tylko tyle, ale kilka filmików które widziałem gdzie ludzie je otwierali, to dostawali jeden ze skinów z obecnego eventu. Mi wpadła skórka dla Brigitte, która jest jedyną którą chciałem, więc rewelacja :)

Poza tym w skrzynkach pojawiają się przedmioty ze wszystkich poprzednich eventów oraz przedmioty te są do kupienia za walutę w grze.

Do tego fajna nowa mapa do FFA, więc warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka zmian w kwestii "pozameczowej", ale dość konkretne sprawy.

Możliwość oceniania po meczy kilku osób jako np. dobry leader albo przyjazny gracz.

System lfg z opcją wyboru roli i innych parametrów (np z voice chatem albo bez).

Związana z powyższym uproszczenie postaci ataku i obrony do zadających obrażenia - tego jestem mniej pewien czy to #dobrazmiana, ale wyjdzie w praniu.

Zbliża się rework symmetry. Przejdzie z supportu do postaci zadających obrażenia.

Więcej zmian w kwestii pozameczowej jeszcze w tym roku.

 

Tutaj pokazuje gościu z ptr jak to wygląda, jest też przerobiona symmetra, więc można zobaczyć jak to wygląda.

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend z podwójnym xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard znowu zaczyna swoje gierki z wypuszczaniem czegoś nowego :)

Najlepsza i moim zdaniem trzymająca się kupy teoria to nowa postać w ofensywnym mechu, może mniej rozgarnięty kolega wilsona ze stacji horyzont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lfg już jest. Jutro sprawdzę jak działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

huncwoty blizzardowe xD

Chomik xD

Ale bede grał w grę xD

 

Zarąbiście to wygląda :D

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wyszukiwarka ekip to bardzo dobra rzecz. Zagrałem z nią kilka (może z 6-7) rankedów w ciągu kilku dni od wejścia i przegrałem tylko jeden i to po całkiem niezłej walce. Myślę, że to narzędzie bardzo tej grze pomoże, bo wiem po sobie, że można trafić na całkiem ogarniętych ludzi dzięki temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens inwestowania w ten tytuł tyle czasu po premierze jako gracz solowy czy już raczej próg wejścia jest za wysoki?
Na rankedy nie liczę ale pamiętam, że jakiś czas temu, gdy pożyczyłem grę od znajomego, ilość "ameb" na publikach była przerażająca, zaś Hanzo z WInstonem tak op, że się odechciewało, jak to teraz wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma progu wejścia, grasz z ludźmi na swoim poziomie przeważnie. Zawsze jest jakaś meta i niektóre postacie są trochę lepsze od innych. Moim zdaniem można śmiało grać, ale najlepiej własnie rankedy bo gra tam wygląda o niebo lepiej niż na zwykłych meczach. Teraz doszedł ten system szukania grupy więc trochę się to mogło poprawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja np nie lubiłem rankedów, bo bardzo nie lubię przegrywać przez granie z debilami. Trudno wygrać bez żadnego tanka, a ja grając 90% czasu (w rankedach to chyba nawet 100%) czasu healerem nie bardzo się mogę przełączyć. W tej chwili tak jak pisze Qba z systemem wyszukiwania grup jest nieporównywalnie lepiej.

Ilość, jak to mówisz, ameb jest wysoka tylko na darmowych weekendach, poza tym nie zauważam takich rzeczy. Wiadomo, często dobierze ludzi z jakimś niższym poziomem, ale stosunkowo rzadko trafiają się kompletni kretyni. Trolle czasami też występują, ale tego się nie da uniknąć w żaden sposób.

W kwestii przegiętych postaci to moim zdaniem żadna taka nie jest. Wystarczy odpowiednia kontra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Blizzard (jeszcze?) nie dał żadnej opcji sprawdzenia dokładnej ilości pochwał, to jest taka stronka zrobiona przez jakiegoś magika, gdzie można to sobie dokładnie zobaczyć.

https://owendorsement-au5ton.herokuapp.com/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skurwisyny ale to wymyślili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszły wtorek hammond i letni event.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cyk nowa postać, jak pięknie popatrzeć jak ta gra się rozwija:1_grinning: @xavris może w końcu zaprosisz mnie do gry, sam się wstydzę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, manoszek napisał:

I cyk nowa postać, jak pięknie popatrzeć jak ta gra się rozwija:1_grinning: @xavris może w końcu zaprosisz mnie do gry, sam się wstydzę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Człowieniu, ja teraz zabijam niemców otoczony koszmarem wojny, nie mam czasu na takie kolorowe gierki o chomikach XD

Ale jak skończę to trzeba zagrać, jeszcze jak :P Ja to jestem co wieczór praktycznie na meczyk albo dwa, tylko zapominam, że ciągle mam ustawione 'niewidoczny', żeby mnie jakieś przypadkowo poznane brajanusze z listy nie wkurzały jak oglądamy netflixa XD

Łaskę mi znerfili, jak żyć :/ Grać Moirą :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

W czwartek event, trzeba będzie przestać strzelać do niemców z okopów i wziąć się za poważną rozrywkę :P

W sumie wszystkie skiny dobre, ale d.va w stroju do surfowania niewątpliwie najlepsza :P 

Czekam na Łaskę w stroju ratowniczki ze słonecznego patrolu <3 nic innego mnie nie zadowoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo strzelanie niemcem i do Niemców sprawia mi dużo większa frajdę niz OW... 

Luciofutbol to najbardziej męczący i najsłabszy tryb eventowy... Ostatnio grałem tylko eventy właśnie, 9 zwycięstw arcade i nara. Teraz wymeczylem 3 i mam już serdecznie dość :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gurwa, krew mi z mózgu odpłynęła.

Takich filmików jak Blizzard to nikt nie robi, więc jest na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jest to najlepszy filmik, ale i tak dobry :)

waifu mocno <3

dobtego nowa mapa. Szkoda że nie więcej nowości, ale pewnie trzymają na blizzcon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zablokował możliwość kupowania lootboxow w Belgii. Tylko czekać aż nasze pojeby pod wezwaniem świętego prezesa się za to wezmą 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w OW mniej więcej od ostatniego postu tu.

No ale nie ma to tamto, jutro event się zaczyna, trzeba będzie trochę skinów pofarmić :)

 

 

 

Hammond mi się średnio podoba, ale skin jest absolutnie genialny :) Inne eventowe tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×