Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Oglądać w kolejności.

Michałek mi wybuchł...

BOB!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to potrafią przesunąć granice wytrzymałości michałka:banderas: Kowbojki są potrzebne jak nigdy, czuję że razem z Ashe pojeździmy na koniku :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój... Jeszcze ten Warcraft 3: reforged. Z Michałka to nie ma co zbierać. Trzeba się będzie z laptopem przeprosić i liczyć na to, że uciagnie i nie wtopi się w stolik.

 

Co do Ashe to w sumie wygląda jak połączenie wdowy, fary i mccree :p ale jest fajną cyfrową laseczką i ma boba, więc na pewno wypróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy major patch wymusi całkowitą reinstalację gry. Ma to niby na celu:

"Znaczące skrócenie czasów ładowania

Zmniejszenie wykorzystania dysku twardego na PS4

Optymalizacja wykorzystania pamięci

Poprawki w wielu mapach

Przystosowanie formatu i struktury plików pod przyszłe aktualizacje"

Jestem zaskoczon, bo w sumie overwatch jest jedną z szybciej odpalających mi się gier. Tym niemniej niech działają, raczej wiedzą co robią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj start zimowego eventu, o ile to kogoś interesuje bo kurde nawet mnie już powoli przestaje :/

Może odpalę kilka meczy arcade dla skrzynek i nara. Smutne, bo spędziłem w tej grze tyle czasu, ale chyba się już wypaliłem.

Czekam na jakiś grubszy tryb pve.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pasowało by więcej PVE+coop. już nie bardzo mam ochotę odpalać multi, ostatnio doktora złomka grało się super, fajnie jak by było więcej takich inicjatyw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papa Dżef rozdaje 5 zimowych skrzynek dla każdego. Prawdopodobnie do końca eventu, ale nie mam żadnego potwierdzenia. Lepiej odebrać przy najbliższej okazji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek wypaliłem się :/ pierwszy raz od wyjścia gry nie chce mi się robić rankedow :/

solo q to straszne dziadostwo, bez ekipy przynajmniej 3-4 osób to jest męka i loteria.

nawet eventu mi się nie bardzo chciało robić.

czekamy na pve :)

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz 76 zupełnie przypadkiem jest kolejnym przedstawicielem odmiennej orientacji seksualnej. Można tak jeszcze mówić czy to już jest obraza?

Już widzę oczyma wyobraźni te posty na forach, gdzie ludzie skarżą się na toksyczność i homofobię, bo grają żołnierzem i ktoś do nich strzela i teabaguje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczyna się chińskonoworoczny event. Jest troche skinów, ale tym razem nie są jakieś rewelacyjne.

Może zagram arcade dla skrzynek, może nie. Jakoś mi już entuzjazm opadł. Chińskie gierki dla dzieci ostatnio wygrywają ze wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój ulubiony jutuber ołwerłoczowy mówi o wpływie apexa na OW.

Mi się już w OW nie chce grać w ogóle, za to nie gram ostatnio w nic innego jak Apex, przy całej mojej pierwotnej niechęci do gatunku, jaki reprezentuje.

Wynika to z kilku rzeczy. Nie tyle apex jest tak cudowny, co OW raz że mi się znudził po 400h a dwa że mam wrażenie, że staje się jakiś taki zapomniany. Jasne, mnóstwo osób gra ciągle rankedy (do których mnie nigdy nie ciągnęło w żadnych grach, za bardzo się stresowałem). Ekipa w ov już nie gra, bez ekipy gra się lipnie, bo tutaj jeden debil brajanek jest w stanie zapieprzyć mecz, ale w sumie o tym BTC mówi. Miało być pve, to niby są jakieś eventowe tryby, ale ile można przechodzić w kółko tą samą planszę w 5 czy 10 minut :/

Za to apex jest dla mnie takim lite-OW BR. Są różne klasy, każda z unikatowymi zdolnościami, ale jednocześnie żadna nie jest konieczna do wygrania. Spokojnie można się obejść bez healera i tanka. Debil brajanek może uprzykrzać grę, ale jednocześnie samemu też można cośtam ugrać. 

I tyle...nie sądzę, żebym grał w to do końca życia, ale też czekam na tego całego battle passa co to wniesie do gry. Jeżeli będzie to jakaś ciekawa zawartość to jestem nawet w stanie wydać na to pare groszy, bo gra mi się zwyczajnie podoba. Oczywiście kwestia ceny, bo nie dam 200 zeta za zestaw skórek, bądźmy poważni. Zobaczymy co pokażą.

Tym niemniej, apexa polecam każdemu. Śmiało można konsumować, bo wchodzi gładziutko. Do Ciebie mówie @manoszek, nie bądź pierdołą i pograjcie z Markiem w coś normalnego a nie ciągle ten dziadowy blackout :P

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No Ty dziadu... wchodze na forum, otwieram wątek fps a tu aktualizacja z 'teraz' XD

No ale tak czy siak... najmniej ciekawie wyglądająca postać w tej grze (jako model). No ale zobaczymy, może będzie na tyle ciekawa pod względem umiejętności, że będzie mi się chciało wrócić do gry i ją sprawdzić.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam pudełko z grą, to jest jedna z nielicznych gier których nie oddaje się na bazarek ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, manoszek napisał:

Ciągle mam pudełko z grą, to jest jedna z nielicznych gier których nie oddaje się na bazarek ;)

Jasna sprawa, u mnie też stoi i stać będzie. Ciągle wierze, że dodadzą jakiś fajny tryb pve :) Nawet te eventowe króciuśkie mi się fajnie ogrywa jak tak włączyć na chwile 2-3 szybkie mecze.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie ma co, w sumie całkiem ciekawy pomysł. Umiejętności dość nowatorskie. Nie powiem, chętnie gościa sprawdzę. Nie sądzę, żeby podszedł mi bardziej niż Łaska czy moira, ale może to byc fajna postać.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo różnych mniejszych i większych zmian postaci.

Wypadałoby coś zagrać jak się mudżyn z leczącym granatnikiem pojawi :) Tylko po co mu dali kupokarabinek z trzystrzałowym burstem to nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To koniec pewnej epoki.

Skasowałem overwatcha, żeby zrobić miejsce na sekiro. Jakiś taki smuteczek gracza mnie ogarnął.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zainwestować w dodatkowy dysk;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, manoszek napisał:

Trzeba zainwestować w dodatkowy dysk;)

Żeby mieć zainstalowane więcej gier w które nie gram? Eeee po co :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy event się zaczął. Nawet nie wiem, czy mi się będzie chciało go odpalić. Może tak, ale musiałbym zrobić miejsce żeby OW w ogóle zainstalować...

Ale co by nie mówić, to umiejo chłopy w duperele jak nikt, rozwalające intro XD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem to gra dla dzieciaków, widziałem jak mój brat w to gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ten event, zagrałem kilka rundek. Generalnie robi gorsze wrażenie niż poprzednie z serii. Jest krótszy, przeciwnicy identyczni jak ostatnio, brak okolocznościowych skinów dla postac biorących udział w opowiadanej historii. Można zagrać, ale niestety nie przywróciło mi to chęci do powrotu na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odkurzyć nieruszony przez pół roku temat.

Overwatch 2 w zasadzie potwierdzone. Zgodnie z przeciekamia być nastawione bardziej na pve niż pvp. Mowa głównie o coopie w stylu eventowych misji. Rozbudowane pve to to, czego mi w pierwszej części najbardziej brakowało.

Blizzcon już w kolejny weekend, zapowiada się bardzo obiecująco.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×