Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie dla nich czas aby poprawić swój wizerunek i udobruchać graczy po ostatnich wpadkach.

Myślę że jak pokażą Diablo do tego nowy OW i już wszyscy będą spać spokojnie.

Nastawienie na PvE to świetna wiadomość, tego brakuję w grach multi, takiej odskoczni od ciągłej walki z innymi graczami, o ile OW nie jest grą która podnosi bardzo ciśnienie, cały ten system jest przyjemny, to pamiętam dobrze jak świetnie się bawiliśmy na różnych eventach PvE.

Kolejna świetna gra wyląduję na nową generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo silnym wzwodzie emocjonalnym po blizzconie jak mi krew wróciła do mózgu odpaliłem sobie overwatcha po długiej przerwie (ze 3 miechy nie odpalałem lekko, może więcej nawet). Zagrałem event (pve zawsze na propsie) i trochę klasyfikacyjnych rankedow i odziwo grało się przyjemnie. Fajne te nowe postacie (grałem głównie ashe i sigma, żeby ich sprawdzić), nowe mapy (rankedy niegrana wcześniej postacią na mapie, o której nawet nie wiedziałem że istnieje to jest to :p ). Na pewno nie wejdę tak grubo jak kiedyś, ale myślę że od czasu do czasu meczyk czy dwa pykne z radością.

Oczywiście w przerwach od zboka lewaka Kojimy i tęczowych pedalskich pokemonów :p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że już nikt nie gra? Ja się znowu wkręciłem. Zamiast zbierać wszystkie pokemony świata albo wciągać duchy odkurzaczem z zielonym mario to weekend upłynął przy ow. Polecam serdecznie jak ktoś porzucił. Wyrzućcie te kody i beefy przez okno i odpalcie coś porządnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? Przydałby się kompan do jakiegoś rankeda jednego z drugim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×