Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi nerf wieżyczek Torbjorna o 30%, tylko na konsolach.

Nie wiem,czy to właściwe rozwiązanie. Lepszym moim zdaniem byłoby ograniczenie ilości talich samych postaci. No ale zobaczymy co z tego będzie.

Spodziewałem się różnego balansu na pc i konsolach, ale to dość drastyczna zmiana. Ciekawe co na to lud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rankingowych podobno będzie tak że tylko jedna postać w drużynie w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś ekipa grająca wieczorami do której można dołączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi zaproszenie. Ja gram kiedy moge, a jeśli internet w miarę pozwala to gram z Huragan_pl i jego ekipą.

Niestety ostatnio mnie "neostrada" trochę denerwuje i czasami mnie rozłącza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze, jaka niespodzianka na weekend. Wyszedł patch 1.04- tryb rankingowy, nerf mccree i wdowy (torbjorna jeszcze nie) i kilka innych poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wie, jak spierdolic grę, hehe, po co dawał opcje wspomaganie celowania :{

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rankedy gra się wyśmienicie. Jest dłużej ( szybka rozgrywka zdecydowanie trwa za krótko), a emocje sięgają zenitu. Nerf Torbjorna mocno go osłabił, nie wiem ale sporo ludzi zaczęło grać teraz Winstonem. System ratingowania wydaje się ok, lecz moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby po prostu rangi (a'la CS). Co do minusów zauważyłem że podczas grania rankedów zdarzają sie bugi po śmierci czarny obraz nie widać kill-cama. No i zaliczyłem raz zwięchę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli wprowadzić limit postaci w rankedach i doopa... :31_neutral_face: 
 

Dziś miałem bardzo fajny meczyk, co prawda przegrany, ale bardzo zacięty i wyrównany. Graliśmy chyba z 25min. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerfa Torbjorna jeszcze nie wprowadzili. Wczoraj wieczorem grałem 2 mecze z rzędu przeciwko 6 krasnalom. Na szczęście nie rankingowe, bo oba przewalone.

Również jestem roczarowany nie wprowadzeniem limitu postaci, ale w sumie nie kojarze, żeby blizz kiedykolwiek potwierdził, że to doda. Chętnie bym się z tym mylił, jeśli ktoś ma jakieś źródło to poproszę :)

Ogólnie jestem z rankedów zadowolony.Na razie mam równe 50% win ratio (5/10 klasyfikacyjnych i 2/4 później), ranka chyba 48. Ludzie mam wrażenie jakby bardziej ogarnięci (nie zawsze oczywiście). Najbardziej mi się podoba granie do 3 zwycięstw na mapach typu Nepal. 5 rund fajnej, zaciętej walki to jest to :)

Czekam tylko na wincyj i wincyj różnych dziwnych przedmiotów do odblokowania za sezony i nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się od kilku dni wkurzam, bo coś mi źle nalicza expa w rankedach. Za zwycięstwo dostaję dosłownie minimalną ilość na pasku (żeby awansować musiałbym wygrać z 10 meczy z rzędu, jak zaczynałem grać to tak nie było) , a za przegraną spada mi o całą rangę. Wygląda tak jakbym miał tą karę nałożoną chyba? Problem w tym, że nigdy nie wyszedłem z żadnego meczu. :/ Pytanie jak długo to trwa i czy można to gdzieś zgłosić?

Edytowane przez carlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to właśnie z samego rana na Twitterze i jakoś tak bardziej mi się chciało wstać do roboty :24_stuck_out_tongue:

Jako że najchętniej gram healerami, to czekam z niecierpliwością :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie może być fajnie.

Dodatkowo na ptr całkiem ciekawe patch notes https://playoverwatch.com/en-us/blog/20178523#patchnotes. Jestem bardzo zadowolony ze zmian dla D.vy (zwłaszcza, że są dość znaczące), Zenyatty i Mercy (moje trzy ulubione postacie), także czekam na pacza na ps4 :)

Zdecydowanie popieram zmianę w competitive - limit postaci. Przez zmiany z dogrywką pewnie kilka razy rzucę jakimś mało miłym słowem w stronę telewizora, ale ogólnie chyba dobra zmiana. 

Ułatwienie wbicia trofka Zenyatty też miłe :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

szukam jakiejś ekipy do pogrania. Jak coś proszę wysyłać śmiało zaproszenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pykam w wolnych chwilach, jak ktoś ma ochotę pograć to puszczajcie zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra od premiery i może uczciwie rzec czy warto brać grę na PS4? Czy gra nie jest zaniedbywana w stosunku do PC? Czy jest jakieś polskie community na konsoli i szansa na granie z konkretnymi ludźmi? Czy pykanie z randomami ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.07.2016 o 13:56, jimmyyy8 napisał:

Ktoś gra od premiery i może uczciwie rzec czy warto brać grę na PS4? Czy gra nie jest zaniedbywana w stosunku do PC? Czy jest jakieś polskie community na konsoli i szansa na granie z konkretnymi ludźmi? Czy pykanie z randomami ma sens?

Ja zacząłem grać niedługo po premierze i jak dla mnie to zdecydowanie warto. 

Gra nie jest zaniedbywana, jedyne co, to patche wychodzą ciut później niż na pc. Balans jest osobny na konsolach i na pc (do tej pory dotyczy to tylko wieżyczek Torbjorna).

Czy jest polskie community to powiem Ci szczerze, że nie wiem, ale pewnie tak. Gra w to całkiem sporo ludzi, więc nie powinno być problemu.

Ja przez to, że ostatnio mi coś wariował net gram głównie z randomami (nie chce swoim pieprzyć gry przez wypadnięcie ze składu) i jest spoko. Czasami przegrasz w 3 minuty, czasami wygrasz w 3 minuty, randomowo :) Ale można też trafić na ogarniętych ludzi i wtedy gra się na prawdę przyjemnie.

Moim zdaniem zdecydowanie warto dać grze szansę.

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie dołączę do kogoś gram od niedawna nie mam dużego doświadczenia ale liczę na fajną zabawę.

 

psn: manoszek

 

przeważnie jestem wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry... Wczoraj miałem zagrać z Manoszkiem 2 mecze a skończyłem na wbiciu poziomu (całego :24_stuck_out_tongue:). Ale dobrze było :) 

Przy okazji wbiłem w oszukańczy sposób trofika dla Wdowy, ale nie lubię nią grać, więc nie mam wyrzutów sumienia :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do wspólnej zabawy! Na weekend wyjeżdżam, ale później ostro pykam. ID: jimmyYy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł pierwszy z czterech trofików z kategorii "myślałem, że nigdy tego nie zrobie" - walnąć wściekłą małpą 6 wrogów. Okazało się, że internety miały rację i Torbjornowe wieżyczki się liczą do tego. A że wczoraj (w ostatnim meczu, który miałem zagrać, bo późno :24_stuck_out_tongue: ) wyszliśmy na przeciwko 6 krasnali na hanamurze. Okazało się, że poszło z nimi całkiem łatwo i ten nerf wieżyczek faktycznie sporo dał.

Wbił już ktoś z forum platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Po całkowitym zakończeniu grania w The Division nabyłem Overwatch do zabawy z multi, właśnie ściąga mi się patch, grę odpalę zapewne jutro i będę szukał ekipy do grania oczywiście headset :) część z was która podała nicki zaproszę do znajomych, a Ci którzy szukają graczy to zapraszajcie z dopiskiem overwatch abym wiedział o co kaman. Lepiej grać z kolegami PL niż randomami 

<-------- mój PS ID :)

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×