Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po Świętach Zombie , ale już wróciłem do żywych....

nic nie mow! dzis dopiero doszedlem do siebie

zapraszaj do znajomych i cos ugramy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały easter egg wykonany, maski margwy zdobyte, słoiki Lil Arnie ulepszone, miny na pączki ulepszone. Można powiedzieć, że misja wykonana :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie program online w zombie mam passa wiec każda mapka. Psn DamKa09

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[black Ops 3] Pogram w tryb Zombie. Mam hs. Liczę na dobrą współpracę - dopiero zaczynam w zombie (3lvl),

 

Zapraszać. Gram teraz.

 

PSNID: Mr_Puma94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w koncu odpalic zombie i pograc troche ale chcialbym zaczac z jakas ekipia, zapraszam do wspolnego grania hs jest, psnid senzu90

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zamiar w koncu odpalic zombie i pograc troche ale chcialbym zaczac z jakas ekipia, zapraszam do wspolnego grania hs jest, psnid senzu90

Wyryto na telefonie

 

Będziesz dzisiaj gdzieś tak po 23-ej? Jeśli tak to możemy zagrać, wyślij tylko zapro :)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz dzisiaj gdzieś tak po 23-ej? Jeśli tak to możemy zagrać, wyślij tylko zapro :)

Do konca nie wiem czy o tej godzinie dam rade jeszcze pograc ale jezeli tak to dam znac

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie i jak ta nowa mapka ? Lepsza od Der Eisendrache ? Na youtube już filmik z zakończenia jest a tutaj tak cicho ? :D Bez zbędnych spoilerów, różnice względem Der Eisendrache itp itd. Dużo nowości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie DE > ZNS. IMO mapa całkiem ok, ale pierwszego DLC nie przebija :P Na plus zdecydowanie nowe bronie w boxie, nowe wonderweapons, pływanie też w jakiś tam sposób urozmaica rozgrywkę. :) Na minus niedoczytywanie się tekstur - często maszyny z perkami stają się niewidzialne, czasem jak wypadnie power up nie wiadomo czym on jest (widać samą zieloną poświatę), a nawet zdarzają się niewidzialne pająki, które zadają obrażenia i nigdzie ich nie widać... Mapa sama w sobie dużo cięższa i bardziej randomowa niż prościutkie DE. 

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie DE > ZSU. IMO mapa całkiem ok, ale pierwszego DLC nie przebija :P Na plus zdecydowanie nowe bronie w boxie, nowe wonderweapons, pływanie też w jakiś tam sposób urozmaica rozgrywkę. :) Na minus niedoczytywanie się tekstur - często maszyny z perkami stają się niewidzialne, czasem jak wypadnie power up nie wiadomo czym on jest (widać samą zieloną poświatę), a nawet zdarzają się niewidzialne pająki, które zadają obrażenia i nigdzie ich nie widać... Mapa sama w sobie dużo cięższa i bardziej randomowa niż prościutkie DE. 

Hehe te minusy mi akurat nie przeszkadzają bo gram na X1 i znam ten ból :P Z tymi power up jest podobnie. Ale to już od dłuższego czasu tak jest aż dziwię się ,że jeszcze tego nie spatchowali. Problem z pająki (nie wiem o jakie pająki chodzi i nie chcę wiedzieć) też powinien zniknąć w najbliższej łatce, przynajmniej tak mi się wydaje, nie powinien to być dla nich problem. Obym na X1 dostał DLC2 bez żadnych skaz. Dzięki za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpadłem na jakiś czas do świata DS3 ale ....

Coraz bardziej czuje że " Obowiązek Wzywa" :))!

Chetnie dla rozgrzewki pociąłbym w klimatyczne Zoooombiaki a potem pif paf w TDM :) 

Kurczę czy takie zeczy się zapomina czy jest jak z jazdą na rowerze ?::)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpadłem na jakiś czas do świata DS3 ale ....

Coraz bardziej czuje że " Obowiązek Wzywa" :))!

Chetnie dla rozgrzewki pociąłbym w klimatyczne Zoooombiaki a potem pif paf w TDM :) 

Kurczę czy takie zeczy się zapomina czy jest jak z jazdą na rowerze ?::)

Ja mogę zagrać na tej mapce co się na tym balkoniku stoi, a rundy lecą;)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×