Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy okładkę :) Dobrze się stało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie, Gameplay ok., zresztą w poprzedniej wersji też nie narzekałem, oczywiście liczę na lepszą grafikę, nowe animację itd. Jednak w moim przypadku , jeżeli nie dodadzą nowych urozmaiconych trybów online, oprócz zwykłych walk gwiazdami, niestety ale gra nie zagości na półce, bo fun trwał zbyt krótko, zbyt jałowe tryby gry, walki non stop Jones, Gustaffson, Aldo itd. mnie nie bawią na dłuższą metę, dlatego na mnie ani na pre-order ani na premierę niech nie liczą :thanks:

 

 

Cieglo EA Access nie dotyczy graczy PS4. Po prostu na X1 przetestują grę przed premierą .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą zawsze dodać coś takiego jak było w FNC, OWC czyli nasz zawodnik i ranking - jakieś stroje, wejścia i inne pierdoły - takie trochę simsy. Nawet jak tego nie będzie to kupie, bo z jedynką bawiłem się dobrze i rozegrałem dużo ciekawych walk online :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą zawsze dodać coś takiego jak było w FNC, OWC czyli nasz zawodnik i ranking - jakieś stroje, wejścia i inne pierdoły - takie trochę simsy. Nawet jak tego nie będzie to kupie, bo z jedynką bawiłem się dobrze i rozegrałem dużo ciekawych walk online :)

 

Dokładnie, przy tym trybie bawiłem się świetnie, każda walka inna, bo nie wiedziałeś kto jaki cios ma dopakowany na maxxa !! (chyba,że ktoś walczył Harry Potterem albo Obamą, to robiłemexit przed walką)w zwykłych walkach wiadomo , który zawodnik jak walczy , jeden ma kopyto dobre drugi parter itd... dlatego monotonia się wkrada i spam, pamiętam te czasy żona z brzuchem siedziała a ja naparzałęm w FNC hehehe w każdej wadze swój zawodnik i jechana. Powinni tu zrobić coś w ten deseń tymbardziej że też EA jest producentem więc UFC brałem w ciemno, niestety zonka złapałem jak zauważyłem że brakuje tego trybu .....

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, że byłem w top 4 owc hw, gościa który był top 1 zgasilem flash ko w 1 rundzie :D ahhh to były czasy, naprawdę świetnie się bawilem w tym owc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelazny Majk potwierdzony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co Bruce Lee w EA UFC 1 i Pudzian.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike jest fanem UFC , pojawia się na galach.

 

A tak serio to psucie gry, jeżeli będą problemy z obaleniem w online będzie większość go wybierać waląc na lewo i prawo psując rozgrywkę.

Bokserzy w MMA już mieli "wielkie" występy na miarę Toneya, ale pewnie w EA UFC Mike będzie niepokonany a tym samym wszyscy będą nim grali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Brucem też tak było na początku po premierze, każdy go brał, potem się uspokoiło i każdy grał normalnymi zawodnikami, podjarka opadnie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike jest fanem UFC , pojawia się na galach.

 

A tak serio to psucie gry, jeżeli będą problemy z obaleniem w online będzie większość go wybierać waląc na lewo i prawo psując rozgrywkę.

Bokserzy w MMA już mieli "wielkie" występy na miarę Toneya, ale pewnie w EA UFC Mike będzie niepokonany a tym samym wszyscy będą nim grali

Temu akurat się udał:

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dodadza hulka Hogana i godzillę, jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodanie tysona to jakas kpina.

Gdy widze oczami wyobrazni jak tyson wali kopy z obrotu na leb, zaklada dzwignie i tarza sie w parterze, to odczuwam zażenowanie.

Niech zrobia nowego fight nighta bo tam jest jego miejsce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy mieli 250+ zawodnikow wiec kazdy znajdzie cos dla siebie Ea ponoc zmienilo polityke i zawodnicy ktorzy nie umieja kopac nie beda mieli tych animacji.28 stycznia jest beta dla amerykancow. Wiec cos na yt powinno byc.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy sytuacje na początku gdzie wystarczy dobić leżącego i nic. Albo gra licha w tym zakresie albo chłopaki klawiszy nie ogarniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Rampage zdecydowanie lepiej ogarnia tą gierkę w realu trzeba przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że system poddań zbliżony do ostatniego. Jakby nie mogli podkupić patentu od UFC Undisputed

 

Damy szanse 10h od EA Access się obada.

 

Dla mnie jedynka to było totalne nieporozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram do dzisiaj w jedynkę i mogę śmiało stwierdzić że to po wszystkich paczach jakie wyszły to najlepsze UFC jakie ujrzało światło dzienne, na najwyższym poziomie trudności nawet singiel z konsolą sprawia radość nie małą.

Natomiast zgodzę się że na początku wyglądało to kiepsko.

A system poddań to w zasadzie to samo co w ostatnim Undisputed, bo chyba nie mamy ma myśli tego poj***nego kręcenia gałką kto szybciej co było wcześniej ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kręcenie się podobało, tak jak cała gra od Yuke's . Dla mnie to był ideał gry o MMA

 

Gry od EA zarówno EA MMA jak i EA UFC zupełnie do mnie nie trafiają. Widocznie nie jestem targetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×