Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem trochę zawiedziony tym Ultimate Teamem. Uwielbiam w niego grać w fifę i jest to jedyny tryb w jaki gram.

Ale tutaj to źle wygląda po prostu. Cała frajda w UT moim zdaniem polega na tym ,że zaczynasz ze składem leszczy a poprzez grę zbierasz coinsy na Ronaldów i Messich, czego tutaj nie będzie bo nie ma zawodników w paczkach.

Moim zdaniem dużo lepszą opcją byłyby np. drogie paczki ( bo jest mało zawodników w porównaniu do fify) i wiadomo, że szansa na trafienie McGregorów czy Jonesów byłaby relatywnie mała.

Imo granie prawdziwym fighterem >>>granie stworzonym przez siebie fighterem zawsze i wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bedzie lig online mozemy tutaj jakas zorganizowac wiem ze na tamtym forum co podawalem beda tworzyc. Stworzylibysmy zasady albo prowadzic ufc universe np kazdy gracz mialby 5 zawodnikow z roznych dywizji , walki o pas walki o szanse o pas itp itd ... sa rozne opcje

Sama organizacja rozgrywek to może być frajda bo możliwości jest naprawdę sporo. Można robić mistrzostwa poszczególnych kategorii, budować swoją własną listę rankingową tutaj na forum i bawić się poniekąd w promotora. Wyobrażam sobie streamowanie walk ligowych, oglądanie tego przez ludzi, hypowanie graczy i dyskusje kto zasługuje na tajtl szota :) Przy takim założeniu można grać i graczami stworzonymi przez nas. Dodać to tego kogoś kto będzie skłonny robić hajlajty graczy i mamy coś nowatorskiego w skali świata ;) Trochę popłynąłem a tymczasem gra musi się najpierw obronić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już coś takiego przy jedynce tutaj, szybko jednak zapał opadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już coś takiego przy jedynce tutaj, szybko jednak zapał opadł.

Zobaczymy jak z zapalem u nas w tym roku

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ut w ufc brzmi spoko. Chyba sie skusze ;)

Mam nadzieje ze spamerzy nie zniszcza tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po filmikach widać że zmieniła się animacja. I jeżeli ktoś dostanie strzała to tarci równowagę, ma to wpływ na walkę. Widać postęp i mechanika "zbliża" się do fight nighta jeżeli chodzi o stójkę. Zobaczymy co z parterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stójka była już dobra "pod koniec" EA UFC, teraz widać że parterze jest sporo nowych pozycji, ogólnie większa szamotanina.

Dobrze to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stójka była już dobra "pod koniec" EA UFC, teraz widać że parterze jest sporo nowych pozycji, ogólnie większa szamotanina.

Dobrze to wygląda.

Jedyne do czego moge sie przyczepic to troche za mala sila ciosu np koles jest ogluszony i dostaje latajace kolano i dalej nie ma ko lub tko to dopiero beta wiec moze poprawia to

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że po prostu nie potrafią go skończyć, przynajmniej Rampage tak grał na swoim streamie.

Co do samej gry to wreszcie poszli po rozum do głowy i widać że jest naprawdę sporo nowej zawartości, UT wygląda naprawdę wporzo.

Trzeba przyznać że to czego właśnie najbardziej brakowało w jedynce to zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie mają , chciałem taki tryb i jak dla mnie strzał w 10, wczoraj ożeniłem UFC i czekam na 2, w takim układzie biorę na premierę, i już zapraszam na solóweczki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten stream Demetriusa. Faktycznie wygląda to dobrze ale są kwiatki, przykładowo ta skrętówka z 27:50 - sędzia kilometr dalej, noga urwana, koleś wstaje a drugi się zwija :) Ale to pozytywne, że mamy techniki na nogi, oby nie skończyło się na jednej. Scramble w parterze faktycznie imponujące, dzieje się, jest dynamicznie. Mogliby pomyśleć o przycisku do klepania, szczególnie w trybach gdzie konsekwencje stanu zawodnika po walce będą się przekładać na dalszą grę (nie wiem czy taki tryb będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten stream Demetriusa. Faktycznie wygląda to dobrze ale są kwiatki, przykładowo ta skrętówka z 27:50 - sędzia kilometr dalej, noga urwana, koleś wstaje a drugi się zwija :) Ale to pozytywne, że mamy techniki na nogi, oby nie skończyło się na jednej. Scramble w parterze faktycznie imponujące, dzieje się, jest dynamicznie. Mogliby pomyśleć o przycisku do klepania, szczególnie w trybach gdzie konsekwencje stanu zawodnika po walce będą się przekładać na dalszą grę (nie wiem czy taki tryb będzie).

Sedziowe sa ogolem do poprawy ale niech skupia sie tak jak powiedzial na streamie na usuwaniu cheesu i exploitow.

Edit

Podczas proby obalen brak mozliwosci oparcia przeciwnika o klatke.

Narazie nie widzialem zeby mozna bylo uzyc siatki do pomocy przy wstawaniu z parteru.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie trochę drewniane :( Koleś pada jak szmata, sędzia powinien wkroczyć a tymczasem recovery i niemrawe dobicie :) Może po prostu za wiele wymagam od gry.

 

A GSP wygląda jakby co najmniej w MW walczył :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie trochę drewniane :sad: Koleś pada jak szmata, sędzia powinien wkroczyć a tymczasem recovery i niemrawe dobicie :) Może po prostu za wiele wymagam od gry.

 

A GSP wygląda jakby co najmniej w MW walczył :) :biggrin:

Dobicie rzeczywiście jakieś wolne, ale upadek po strzale całkiem fajnie zaanimowany. Na kilku filmikach wygląda to różnie i to jest na plus. Nie to co w jedynce kilka animacji i koniec. A co do szybkości to wydaje mi się, że w miarę naturalnie. Grawitacji się nie da oszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przejścia w parterze z wykorzystaniem siatki, ale nowe sterowanie jakoś mi nie leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie trochę drewniane :( Koleś pada jak szmata, sędzia powinien wkroczyć a tymczasem recovery i niemrawe dobicie :) Może po prostu za wiele wymagam od gry.

A GSP wygląda jakby co najmniej w MW walczył :) :D

Juz to naprawili ale beta jest 6 tygodni wstecz.Super ze niema juz autoblocku teraz samemu wybierasz co blokujesz.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przejścia w parterze z wykorzystaniem siatki, ale nowe sterowanie jakoś mi nie leży

Sterowanie jak każde inne kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia. Wicie może skąd można kodzik do bety zdobyć. Chętnie bym przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma na to najmniejszych szans. Ale życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym jest autoblock? Automatyczne blokowanie strzałów? Seriously? :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×