Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.easports.com/ufc/news/2016/ea-sports-ufc-2-free-trial

 

From Thursday, August 18 @ 10AM PST to Monday August 22 @ 10AM PST you will have the chance to play EA SPORTS UFC 2 for FREE on Xbox One and PlaySation 4. Download the trial and experience 5 hours of the full game featuring all-new game modes like Knockout Mode, UFC Ultimate Team and Live Events now featuring the UFC 202 fight card.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza:)

Obecnie do jutra tez trwa trial.

Ściągałem sobie i powiem tyle ze walka w stójce jest genialna;) Aczkolwiek parter to porażka...przez gowniany parter przestałem grać w ufc 1.

Teraz mam deja vu, chciałem kupic ale parter ehh...pewnie to kwestia wyćwiczenia ale troche szkoda mi czasu ćwiczyć cos co mi nie podchodzi i wkurza niesamowicie na start.

Staty mam 7-5, 4 walki przegrane w prosty sposób - przewrócenie mnie na glebę a tam juz jestem bezradny. Próbuje załadować to kółko to zawsze ułamek sekundy przed końcem dostaje gonga w ryj i ładować trzeba od początku. Juz nie mowie ze bywalo po prostu tak ze początek walki, gość natychmiast mnie przewraca i okłada ciosami a mój zero gardy i jest po walce w 11 sekund

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni testuję UFC 2 i tak jak wspomniał @DeX, stójka to mistrzostwo świata, a parter jest średnio przyjazny, szczególnie dla takiego laika UFC jak ja. 

 

Póki co ogarniam grę i jedno mnie martwi. Gram póki co z CPU na poziomie Easy i raczej nie mam problemów z wygrywaniem walk, aczkolwiek zastanawia mnie dlaczego pomimo podobnej ilości wyprowadzonych ciosów i zdecydowanie większej liczbie celnych z mojej strony, mój zawodnik od 3-4 rundy ma dużo mniej staminy niż CPU? Nie powinno jej ubywać szybciej gdy co chwile przeciwnik zbiera lepy na twarz i to przeważnie te z LB/L1? 

 

Druga sprawa, gdy zostanę powalony do parteru to mój zawodnik bardzo szybko traci staminę, a rywal praktycznie wcale. Z czego to wynika? Gdy ja powalę CPU jest podobnie, kilka zmian pozycji i mój ma zadyszkę totalną i nawet jak uda mi się usiąść na gościu to hammerfisty nie mają w ogóle siły :siara:

 

Dzięki za porady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w ten tytuł dzien w dzien, w ULTIMATE team mam z 1000 walk nabite jak nic. Tak jak piszecie gra jest miodna, niestety w trybie ULTIMATE, multiplatnosci psują zabawę na maxa. Geble, liczy sie timing , do tego jak dużo zadajesz ciosów specjalnych bodajże z R1 to staminy leci na łeb, najlepiej robić czyste kombo bez żadnych L i R , dopiero jak masz pewność , ze cios siądzie to wtedy to używasz. Co do parteru to właśnie jest mega, w porównaniu do UFC 1 to jest mistrzostwo, wiadomo co jak robić a nie kręcenie gałka na pale :) mowię wam poważnie , jak sie ogarnie to jest super zabawa na glebie. Jednak uprzedzam, jezeli zdecydujecie sie na zakup tej gry, to bez włożenia siana tryb ULTIMATE jest niegrywalny. Zostaje wam zwykła walka rankingowa, wtedy sa równe szanse, tylko ze ile mozna walczyc ciagle np. Gustaffson vs Jones ?? :) Ja od czasu do czasu w odskoczni od fify odpalam sobie UFC , miałem ta grę od premiery wiec cos tam w tym ULTIMATE team zdążyłem uzbierać, jednak jak trafiam na koksow co maja ovr na 100 to mozna pada odkładać :) Macie dwie moje walki z ULTIMATE, możecie oblukac ;) jak cos byście potrzebowali yo pisać, chętnie pomogę :) 

 

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=JGu4g6BL77Y

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 16.12.2016 at 8:27 AM, Baczek867 said:

Grałem w ten tytuł dzien w dzien, w ULTIMATE team mam z 1000 walk nabite jak nic. Tak jak piszecie gra jest miodna, niestety w trybie ULTIMATE, multiplatnosci psują zabawę na maxa. Geble, liczy sie timing , do tego jak dużo zadajesz ciosów specjalnych bodajże z R1 to staminy leci na łeb, najlepiej robić czyste kombo bez żadnych L i R , dopiero jak masz pewność , ze cios siądzie to wtedy to używasz. Co do parteru to właśnie jest mega, w porównaniu do UFC 1 to jest mistrzostwo, wiadomo co jak robić a nie kręcenie gałka na pale :) mowię wam poważnie , jak sie ogarnie to jest super zabawa na glebie. Jednak uprzedzam, jezeli zdecydujecie sie na zakup tej gry, to bez włożenia siana tryb ULTIMATE jest niegrywalny. Zostaje wam zwykła walka rankingowa, wtedy sa równe szanse, tylko ze ile mozna walczyc ciagle np. Gustaffson vs Jones ?? :) Ja od czasu do czasu w odskoczni od fify odpalam sobie UFC , miałem ta grę od premiery wiec cos tam w tym ULTIMATE team zdążyłem uzbierać, jednak jak trafiam na koksow co maja ovr na 100 to mozna pada odkładać :) Macie dwie moje walki z ULTIMATE, możecie oblukac ;) jak cos byście potrzebowali yo pisać, chętnie pomogę :) 

 

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=JGu4g6BL77Y

 

 

 

Siema, ja właśnie zakupiłem UFC2. Gram tylko ULTIMATE i wydaje mi się, że MM jest spier... na maxa. Mam ooveral 69 i losuje mnie na typa z 80. Co z tego, że całą rundę go obiję, ze dwa razy nawet podłączę - jak nie mam staminy na wykończenie. Wchodzi druga runda i przeciwnik mnie gwałci.

Co polecasz na początek ? w jaki tryb się zagłębić, ew. jak zabrać się za ULTIMATE

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest bolączka tego trybu, ze jak nie grasz od premiery to jesteś bez szans, bo zanim uzbierasz jakies konkretne karty to wyjdzie UFC 3. Ja gram od premiery, nie wydałem ani złotówki na pointsy i nawet ovr nie wynosi 90, tymczasem koledzy z zachodu zainwestowali gotówkę i maja postaci na 100 zrobione. Nie ma najmniejszych szans w takich walkach, 1/10 wygrasz. Takze ten tryb raczej odpada, zostaje ranked, oryginalnymi zawodnikami. Tez sa dywizje itd... jednak frajda mija jak każda walka jest miedzy tymi samymi zawodnikami.  Ogolnie gra jest fajna, , ciekawe walki sa, gdyby nie multiplatnosci, to tryb ULTIMATE team , byłby jak OWC w FNC :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, Baczek867 said:

No właśnie to jest bolączka tego trybu, ze jak nie grasz od premiery to jesteś bez szans, bo zanim uzbierasz jakies konkretne karty to wyjdzie UFC 3. Ja gram od premiery, nie wydałem ani złotówki na pointsy i nawet ovr nie wynosi 90, tymczasem koledzy z zachodu zainwestowali gotówkę i maja postaci na 100 zrobione. Nie ma najmniejszych szans w takich walkach, 1/10 wygrasz. Takze ten tryb raczej odpada, zostaje ranked, oryginalnymi zawodnikami. Tez sa dywizje itd... jednak frajda mija jak każda walka jest miedzy tymi samymi zawodnikami.  Ogolnie gra jest fajna, , ciekawe walki sa, gdyby nie multiplatnosci, to tryb ULTIMATE team , byłby jak OWC w FNC :) 

 
 

Może by trzeba zrobić jakąs ligę/turniej to by wtedy inaczej to wyglądało.

Koszyk z zawodnikami, losowanie i było by grańsko.

Edytowane przez PPIIRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo pewnie zabawa by była, z tym, ze na tym forum to raczej w to juz nikt nie gra, albo tylko garstka osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczki, jest ktoś chętny na pykanie w UFC 2? Tyram tą gre już od miesiąca ale brakuje mi gry z kimś do kogo mogę otworzyć morde i ogarnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć,

 

obecnie jest promocja na UFC 2: 

EA SPORTS UFC 2 - 79 zł

EA SPORTS UFC 2 Deluxe Edition - 99 zł

 

Czym się różnią te wersje? Deluxe ma jakieś boostery do Ultimate i to wszystko? Z tego co czytałem wyżej to w Ultimate trzeba w to grać albo od premiery, albo inwestować hajs. Więc jak już to będę grał zwykłe rankingowe mecze.

 

Co radzicie?

Edytowane przez elfoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.02.2017 o 12:31, elfoc napisał:

Cześć,

 

obecnie jest promocja na UFC 2: 

EA SPORTS UFC 2 - 79 zł

EA SPORTS UFC 2 Deluxe Edition - 99 zł

 

Czym się różnią te wersje? Deluxe ma jakieś boostery do Ultimate i to wszystko? Z tego co czytałem wyżej to w Ultimate trzeba w to grać albo od premiery, albo inwestować hajs. Więc jak już to będę grał zwykłe rankingowe mecze.

 

Co radzicie?

Jeśli chodzi o ULTIMATE to na pewno, cieżko Ci bedzie pograć bez inwestowania kasy, wiara ma juz builda porobione wiec Cię będę niszczyć. Natomiast sama gra, za 79 opłaca sie , bierz śmiało. Chyba najlepsza bijatyka w jaka grałem.  Od jakiegoś czasu gram zwykle rankingi , oryginalnymi postaciami i bawię sie świetnie, myslalem ze mnie to znudzi. Jednak świadomość tego, ze przeciwnik nie gra zawodnikiem stworzonym za kupione karty i przegrana, nie denerwuje tak jak w trybie ULTIMATE, gdzie jesteś bezradny.  

 

O 10.01.2017 o 14:25, Pawesata napisał:

Ziomeczki, jest ktoś chętny na pykanie w UFC 2? Tyram tą gre już od miesiąca ale brakuje mi gry z kimś do kogo mogę otworzyć morde i ogarnia :)

 

Jak co to wyślij zapke ID takie same jak nick na forum, ogarniam, gram od premiery,moge pare wskazówek dac :)  Mordę bedzie do kogo odezwać heheh. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tryb ULTIMATE team ?? Będziesz miał kłódki, bo musisz kupować paczki, w których sa ciosy, dopiero jak trafisz dany cios to odblokujesz. Paczki kupujesz za zarobione coinsy , lub za realna gotówkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, musiałbym to zobaczyć bo nie bardzo rozumiem, zrob jakiegoś screena to Ci wytłumaczę co i jak. Moze dajesz cios nie do tej wagi co trafiłeś karte ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

daj nick na psn to sie odezwe i po pracy streama ci zrobie

Edytowane przez dmr91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID mam takie jak nick tutaj na forum, takze możesz wysłać zapke. Tylko, ze ja na konsoli będę ok. 19 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszajcie do znajomych albo wysyłajcie wiadomości jakby ktoś chciał pograć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dawac, dawac Panowie bo nie ma z kim grac :) 

 

Tak sie to robi z leszczami, 3 runda, 6 sekund do końca walka na styku, przeciwnik overall o 8 oczek wyższy od mojego :) . Jak co to jutro od 18-19 do bólu, moge pograć takze kielczan wbijaj ID Baczek867. Ta gra jest piękna, czekam na 3 cześć :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę stójka poprawiano i zajebista, ale werdykty sędziów po walca to dalej kpina. Klepie gościa cała walkę, on nic kompletnie praktycznie nie zrobił i wygrywa. Dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.05.2017 o 11:20, mikelsgrom1 napisał:

Widzę stójka poprawiano i zajebista, ale werdykty sędziów po walca to dalej kpina. Klepie gościa cała walkę, on nic kompletnie praktycznie nie zrobił i wygrywa. Dno.

Faktycznie zdarzają sie wyniki z dupy. Jednak zwróć uwagę na ilość ciosów sygnowanych, bo to w głównej mierze decyduje o wygranej. Możesz miec zadanych o 100 ciosów wiecej od przeciwnika, jednak on wyprowadzi 50 sygnowanych ty dajmy na to 15 , do tego obali Cię ze 2 razy i to w tej grze jest najwiecej punktowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,osiągnolem 60 poziom UT ale jakoś dalej jestem stosunkowo słaby,da sie zrobić zeby np zacząć od nowa ten poziom wbijac ale żeby mieć te karty które mam??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest obecnie dobra cena z PS+ - czy online jeszcze żyje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×