Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, ze żyje . Przeciwnika z marszu szuka, jednak poziom na pewno wysoki , po takim czasie zacząć rywalizować to nie lada wyzwanie ;) Jabjuz odliczam do premiery UFC 3 , mam nadzieje ze poprawia cis w Ultimate coś w stylu robię zawodnika jakiego chce a nie jakie mi karty wypadną . Wtedy mikropłatności zaleją znowu cały tryb . Ciężko to widzę znając podejście EA ale trzeba mieć nadzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Baczek867 napisał:

mam nadzieje ze poprawia cis w Ultimate coś w stylu robię zawodnika jakiego chce a nie jakie mi karty wypadną . Wtedy mikropłatności zaleją znowu cały tryb . Ciężko to widzę znając podejście EA ale trzeba mieć nadzieje. 

To porzuć te nadzieje, UT we wszystkich grach od EA działa na tej samej zasadzie i tego nie zmienią. Mogą ewentualnie wprowadzić jakiś rynek transferowy kart od innych użytkowników coś jak w FIFIE ale wątpię.

 

W dniu 5.11.2017 o 18:56, piachu00 napisał:

Jest obecnie dobra cena z PS+ - czy online jeszcze żyje ?

Żyje, żyje i ma się bardzo dobrze, przynajmniej do premiery UFC 3. Bez tego to i tak warto za te pieniądze bo gra idealna do kanapowego grania ze znajomym.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AXA napisał:

To porzuć te nadzieje, UT we wszystkich grach od EA działa na tej samej zasadzie i tego nie zmienią. Mogą ewentualnie wprowadzić jakiś rynek transferowy kart od innych użytkowników coś jak w FIFIE ale wątpię.

 

Żyje, żyje i ma się bardzo dobrze, przynajmniej do premiery UFC 3. Bez tego to i tak warto za te pieniądze bo gra idealna do kanapowego grania ze znajomym.

No tez mi się tak wydaje :) Jednak trochę zle  się wyraziłem , bardziej chodzi mi o to , żeby nie dochodziło do sytuacji ze wiara robi zawodników z overallem 100 i wtedy można się położyć bo nawet jak masz skilla ale Twój zawodnik ma ov. 80-90 to nie masz żadnych szans . Niech sobie będą te karty , paczki itd. po prostu mogliby zrobić coś w stylu fight night , masz tyle i tyle do wpakowania w zawodnika i musisz kombinować czy idziesz bardziej w statystyki parterowe , stojkowe itd.... Niestety tego w 2 nie ma i cyborgów co wpakowali grube siano i maja 100 jest na pęczki :)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2017 o 18:56, piachu00 napisał:

Jest obecnie dobra cena z PS+ - czy online jeszcze żyje ?

 

Też kupiłem na dobrej promocji z PS+. Przeciwników wyszukuje bez problemu na mniej więcej takim samym poziomie jak nasz zawodnik +/- 2-3 poziomy powyżej/poniżej naszego (na ok. 10 rozegranych walk w multi)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Na wstępie dotyczy to ps4 myślę ze to jest to samo. A więc zakupiłem zawodników do ufc ze sklepu ps i nadal sa nie dostępni mimo zakupu na każdym trybie pomocy proszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich trybach konkretnie ? 

W Ultimate team na pewno ich nie będziesz miał. 

W zwykłych walkach rankingowych tylko będą dostępni lub offline. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×