Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis po paru dniach mialem znow nieprzyjemnosc zagrac w ultimate team. 1 walke. Cala walke gosciu mnie obalał. Okej rozumiem ze kazdy wykorzystuje swoja mocniejsza plaszczyzne ale czemu gosciu mnie obalil 17 razy podczas walki a moj zawodnik ani razu nie obronl obalenia mimo r2 i R w dol ?

Gosciu mial szczescie i/lub pointsy na paczki i rozwina parter a ja nie mialem farta i/lub nie wydalem kasy na pointsy i dlatego zadne z 17 obalen nie obronil moj fighter?

Dalej nie ma matchmakingu po ovr. Dalej trzeba wracac do online normalnego, tam jak naciskasz obrone to broni. A tu musisz miec farta i trafic karte, a jak nie masz karty a Twoj przeciwnik ma to na nic Twoje umiejetnosci po naciskasz przyciski na padzie ale ich funkcje nie dzialaja :D

Aa no i dodam jeszcze ze 2 walki przegrane po pozycji gdy gosc zza z boku mnie kuca i wali w leb. Blok r1 nie dziala przejscia nie aktywne. 2-3 wstecz wrzucalem filmiki z tym "bugiem" , dalej nic sie nie zmienilo. Gdy upadniecie w tej pozycji to wyjscia nie ma i po kilku ciosach koniec walki. Kazdy cios przerywa ladowanie przejscia wiec niemozliwe jest z tego uciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczino, też już miałęm takie zdanie na ten temat , jednak popatrz sobie na stream tego chłopaka co podałem stronę wcześniej, dzięki niemu zrozumiałem, że:

 

1.Po pierwsze, ten tryb jest czasochłonny, jeżeli nie chcesz wydawać kasy!! Jednak, Nie jest tak do końca jak piszesz, nie da się od razu wymaksować postaci bo , każdy ma jakiś limit na LVL, więc nieraz mając jakiś nowy złoty cios, najzwyczajniej go nie dodasz póki nie dojdziesz do kolejnego levelu.Owszem są ludzie co nakupili pointsów, jednak po 2 tygodniach grania, jesteś spokojnie w stanie ich dogonić.

 

2. Po 2, wszyscy byśmy chcieli być sup[er w każdej płaszczyźnie, tak się nic nie ugra nie ma bata !! Obczaj chociaż co on robi, jak gra Moksem gdzie ma styl bodajże jiu-jitsu, to nawet nie startuje w stójce, chyba, że jedynie na początku, żeby zmylić opponenta. Jednak za każdym razem podkreśla, jak trafi się konkretny bokser i trafi nas to klapa, nie pozbieramy się, gdyż zawodnik jiu-itsu wiadomo jaką ma szczęke, w przeciwieństwie do boksera i mimo, że większość walk wygrywa Moksem przez suba , lub w dosiadzie , w momencie gdy dostanie oklep w 30 sekundzie, nie rozpacza, bo zdaje sobie sprawe, że nie ma szans w tej płaszczyźnie. Często też męczy przeciwnika, jak widzi , że stamina mu leci to jak najszybciej do suba.

 

Jest to tak jak w realu, jak ktoś ma zajebisty parter i dopadnie przeciwnika to na 80% walkę skończy.

 

Ostatnia sprawa jest taka, żeby odpowiednio dobierać karty do naszego stylu, nie zawsze karta 5 -gwiazdkowa dopakuje nam zawodnika, wręcz przeciwnie, może go spierniczyć.

 

Poważnie, obczaj chociaż podejście tego gracza do gry, zobacz jego skilla może zmienisz zdanie, bo a po paru chwilach na kanale o 180% zmieniłem nastawienie do te gry. Jak sam wspomniał zajechał nie jednego pada na grach o tematyce MMA, również w Undisputted, jego zdaniem UFC 2 to nalepsza jaka do tej pory się ukazała.

 

Edit:  Zapomniałem dodać, jak byś miał zajebistą stójkę, i obczajone ciosy, to gwarantuję Ci, że nie pozwoliłbyś się "17" razy sprowadzić na glebę, tylko byś go wypunktował, z drugiej strony jak on by miał zajebisty parter, to by to skończył za max 3 podejściem, więc oboje, mieliście na moje podobne staty, wygrał ten co je lepiej wykorzystał, przy odrobinie szczęścia :D

 

Jak co dzisiaj, stremaer się lekko spóźni , wczoraj informował, także miał być między 17-18 ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świąt znowu jest czas pograć.Zaczynam nowego zawodnika w UT, tym razem zobacze co się stanie, gdy zrobię parterowca. Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zrobił sobie nowej postaci w edytorze. Przedstawiam Kwachosa!

dddee00986afd2e2.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od poczatku gram tylko w UT , nie wydalem ani zlotowki, na poczatku byla masakra ale grajac i kupujac packzi premium wpadlo sporo fajych kart, teraz postac sredniej wagi (moja glowna) ma juz 76 overala z 3 ligi juz nie spadam (na pocztku przez pierwsze 30 walk nie moglem wyjsc z 1 do 2) Gra sie super.

 

Jak dla mnie to ten tryb jest taki jak ma byc to w fifie jest lipa bo majac nawet najdrozszy sklad super karty itp i tak jest handicap i przegrywas ze slabiakami, tuta czujesz ze masz lepszego zawodnka przez to ze grales sporo i otwierales paczki,jak ktos kupuje za kase jego sprawa, ale nie wydajac kasy tez mozna fajnie sie bawic tym trybem

 

PS: nazywajac zawodnika Muslim Hunter moge dostac bana?:>

Edytowane przez Piotrekj66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboj a się przekonasz, masz swoje przekonania a boisz się bana? To słabo.

Zdecyduj się albo w coś wierzysz albo się tego boisz.

Przynajmniej będziemy madrzejsi o twoje "doświadczenia".

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac z Wysp trafia sie mase ciapatkow wiec mozna by zobaczyc:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio grałęm z ciapatym, miał nazwę: Allah Akbar, czy jak oni tam to piszą, nie powiem bo lunty dostałęm, może się tej nazwy wystraszyłem :biggrin:

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rasista nigdy nie bylem ale po roku mieszkania kolo nich, pracy z nimi itp juz jestem w stosunku do muslimow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywizja 6

Tutaj juz kazdy paruje ciosy albo klinczuje(i dobrze dla mnie ja sie czuje tam znakomicie lol) parowanie jest irytujace zamienia w stojke w filmy z jackie chanem....Duzo ludzi na to narzeka pozostaje czekac na patch.Gralem z nr 1 Dahudez totalna wojna wygral przez decyzje 48-47.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać w UT i nie powiem - miodne to. Początki zgodnie z oczekiwaniami trudne, bilans w okolicach 6-10 ale myślę, że będzie lepiej. Faktycznie miałem też wrażenie, że obrona przed sprowadzeniem nie działa ale to chyba jest po prostu tak, że margines na reakcję jest mniejszy przy tym poziomie umiejętności. Trzeba po prostu trafić w tempo, wyczuć podczas gdy w przypadku zawodników rzeczywistych po dłuższym trzymaniu nogi można jeszcze uciec. Irytujące jest jednak to, że już 2-3 razy przegrałem w sytuacji gdzie obijam kolesia regularnie, ten włoży od czasu do czasu mocniejsze uderzenie, po którym dochodzę do siebie, obali mnie kilka razy (bez totalnie żadnej akcji w parterze) i wygrywa na punkty. Wiem, nie zostawiaj tego w rękach sędziów... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywizja 6

Tutaj juz kazdy paruje ciosy albo klinczuje(i dobrze dla mnie ja sie czuje tam znakomicie lol) parowanie jest irytujace zamienia w stojke w filmy z jackie chanem....Duzo ludzi na to narzeka pozostaje czekac na patch.Gralem z nr 1 Dahudez totalna wojna wygral przez decyzje 48-47.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Jaki masz overall?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz overall?

6 dywizja w rankedzie normalnym

W ut dopiero zaczalem 3 dywizja 67 ovr

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na easy z CPU. Ja belfort i jakiś ogórek. Przegrałem na punkty. Chyba nie dla mnie ta gta skoro belfortem nie zadaje tyle ciosów co ogór na easy. Wziąłem trening, bez sensu jakieś kopania w worek. Wziąłem trening ze sparing partnerem - nie sądzę żebym zapamiętał wszystkie opcje przypadku wszystkich pozycjach. Trochę jestem zawiedziony bo myślałem że łatwiej mi przyjdzie opanowanie tej gry.

UT rozumiem że tworzymy własnego zawodnika i jedziemy online? I tu twierdzicie że jest najwięcej hecy?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na easy z CPU. Ja belfort i jakiś ogórek. Przegrałem na punkty. Chyba nie dla mnie ta gta skoro belfortem nie zadaje tyle ciosów co ogór na easy. Wziąłem trening, bez sensu jakieś kopania w worek. Wziąłem trening ze sparing partnerem - nie sądzę żebym zapamiętał wszystkie opcje przypadku wszystkich pozycjach. Trochę jestem zawiedziony bo myślałem że łatwiej mi przyjdzie opanowanie tej gry.

UT rozumiem że tworzymy własnego zawodnika i jedziemy online? I tu twierdzicie że jest najwięcej hecy?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Nie radze isc na ut sporo pracy przed toba jezeli cpu na easy nie nokautujesz w 2 min

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na początku w UT jest trudno. Duże znaczenie ma zasięg, do niedawna głowiłem się jak to możliwe, że każdy kolejny zawodnik ma tu przewagę o średnio 3 cale. Po zainstalowaniu jakiegoś power upa z kolei ja zyskałem 3 cale i gra się inaczej, wpadło mistrzostwo i 2 dywizja. Warto być cierpliwym. W 1 dywizji mało parterowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na początku w UT jest trudno. Duże znaczenie ma zasięg, do niedawna głowiłem się jak to możliwe, że każdy kolejny zawodnik ma tu przewagę o średnio 3 cale. Po zainstalowaniu jakiegoś power upa z kolei ja zyskałem 3 cale i gra się inaczej, wpadło mistrzostwo i 2 dywizja. Warto być cierpliwym. W 1 dywizji mało parterowców.

Jak chcesz miec wiekszy zasieg wystarczy wejsc w wyglad zawodnika potem sprawdzic ile ma i jak ci sie nie podoba powtarzasz czynnosc az do uzyskania optymalnego dla ciebie zasiegu...To wszystko jest randomowe.

 

Co do UT jestem po 45 walkach zadnych bugow nie uswiadczylem jak tu ktos pisal.Martwi mnie co innego zaraz bede w 5 dywizji a moj koles ma 58 ground i 63 clinch w tej dywizji moga mnie juz tam pocisnac (statystki na ziemi maja wielki wplyw nie da sie zablokowac przejsc jak posiadaja lepsze statystyki)

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widać różnicę klas między nami - ja też około 45 walk a walczę w nizinach 2 dywizji :) 

 

Co do zasięgu to chyba nie jest to możliwe już po rozpoczęciu kariery? Poza tym tutaj chyba nie ma optymalnego zasięgu - jeden słuszny to jak największy :) Krótkie łapy to zawsze pod górkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widać różnicę klas między nami - ja też około 45 walk a walczę w nizinach 2 dywizji :)

 

Co do zasięgu to chyba nie jest to możliwe już po rozpoczęciu kariery? Poza tym tutaj chyba nie ma optymalnego zasięgu - jeden słuszny to jak największy :) Krótkie łapy to zawsze pod górkę.

Nie gralem kariery ale  w UT tworzysz zawodnika i w fight now sprawdzasz jego reach pokazuje ci sie 68 wchodzisz w wyglad zawodnika nic nie robisz zapisuejsz sprawdzasz i juz bedzie inny i tak do usranej... :biggrin:

 

Polecam tego gracza na yt https://www.youtube.com/channel/UCZUP1gVjf3s70Wk3iO-9sTA/videos jeden z lepszych od undisputed 2009 (najlepsze jego filmiki to te z featured fighters i porady w klinczu oraz obrona i atak w parterze)

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość filmików jakie tam widzę to carrera i zwykłe rankingowe, więc dla mnie to słaby wskaźnik skilla :D chyba, że coś przeoczyłem, patrzałem tylko na filmiki na 1 -szej stronie. Prawdziwy skill widać w UT, ja po odpaleniu zwykłych ranked i wgraniu 6 cz 7 pod rząd wyłączyłem to .... Awannsować do 6 w UT to est wyczyn, w niektórych kategoriach, jest tam tylko kilku graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość filmików jakie tam widzę to carrera i zwykłe rankingowe, więc dla mnie to słaby wskaźnik skilla :biggrin: chyba, że coś przeoczyłem, patrzałem tylko na filmiki na 1 -szej stronie. Prawdziwy skill widać w UT, ja po odpaleniu zwykłych ranked i wgraniu 6 cz 7 pod rząd wyłączyłem to .... Awannsować do 6 w UT to est wyczyn, w niektórych kategoriach, jest tam tylko kilku graczy.

W rankingowych jest duzo lepszych graczy nie wiem o czym ty mowisz ja w 6 dywizji UT bede w ciagu 2-4 dni a przed wczoraj zaczalem(jak wiekszosc ludzi z rankedow).Ten koles jest dobry i mozna sie od niego duzo nauczyc.

 

Jak zagrales w rankedzie w 1 dywizji to trudno sie dziwic ze wygrales 6 walk pod rzad tak samo jest w UT.

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rankingowych jest duzo lepszych graczy nie wiem o czym ty mowisz ja w 6 dywizji UT bede w ciagu 2-4 dni a przed wczoraj zaczalem(jak wiekszosc ludzi z rankedow).Ten koles jest dobry i mozna sie od niego duzo nauczyc.

 

Jak zagrales w rankedzie w 1 dywizji to trudno sie dziwic ze wygrales 6 walk pod rzad tak samo jest w UT.

 

nie będę nawet tego komentował, poproszę po prostu po 4 dniach dowód , że jesteś w  6 dywizji UT. chyba grasz w inna grę kolego, albo chodź Ci pokaże miejsce w szeregu :biggrin:

 

wiara coinsy kupuje, kombinuje, a bohater wparował i w 4 dni 6 dywizja heheh masakra .... zejdź na ziemie , w 6 dywizji jest garstka osób z całego globu ..... co gra w ten tryb od premiery

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę nawet tego komentował, poproszę po prostu po 4 dniach dowód , że jesteś w  6 dywizji UT. chyba grasz w inna grę kolego, albo chodź Ci pokaże miejsce w szeregu :biggrin:

 

wiara coinsy kupuje, kombinuje, a bohater wparował i w 4 dni 6 dywizja heheh masakra .... zejdź na ziemie , w 6 dywizji jest garstka osób z całego globu ..... co gra w ten tryb od premiery

Nie zamierzam sie klocic moj post moze byl lekko uszczypliwy wiec sorry za to.

 

W tym momencie dzieli mnie ok 100 pkt do 5 dywizji to jest 10 walk(ok 1h 30min) z 5 dywizji do 6 potrzeba jakis 30 walk (ok 3-4h) w 2 dni spokojnie mozna tego dokonac.

 

Wczoraj zagralem rankeda i nie wiem czy jeszce wroce do Ut stoczylem tam super pojedynki na ktore w UT nie ma co liczyc(tam kazdy spamuje super ciosy i po 3 min jest zgazowany i KO dostaje) jak mowilem moj typek ma ground game 58 :biggrin: i zlapalem kilka porazek przez suba bo tam tez kazdy ma dowalone 5 gwiazdkowe flush submision to te z zielonym przejsciem moje statystki nie sa w stanie tego obronic :biggrin:(nie ma to nic wspolnego ze skillem).

 

 

Moja wczorajsza walka z wysokopoziomowym graczem z rankeda chyba moja najlepsza w tej edycji.

 

Koles ma bilans 280-65 i tam w rankedzie tylko tacy sa.

 

  jestem Mcdonaldem

 

a tak sie zalatwia clinch spammerow :D

 

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam sie klocic moj post moze byl lekko uszczypliwy wiec sorry za to.

 

W tym momencie dzieli mnie ok 100 pkt do 5 dywizji to jest 10 walk(ok 1h 30min) z 5 dywizji do 6 potrzeba jakis 30 walk (ok 3-4h) w 2 dni spokojnie mozna tego dokonac.

 

Wczoraj zagralem rankeda i nie wiem czy jeszce wroce do Ut stoczylem tam super pojedynki na ktore w UT nie ma co liczyc(tam kazdy spamuje super ciosy i po 3 min jest zgazowany i KO dostaje) jak mowilem moj typek ma ground game 58 :biggrin: i zlapalem kilka porazek przez suba bo tam tez kazdy ma dowalone 5 gwiazdkowe flush submision to te z zielonym przejsciem moje statystki nie sa w stanie tego obronic :biggrin:(nie ma to nic wspolnego ze skillem).

 

 

Moja wczorajsza walka z wysokopoziomowym graczem z rankeda chyba moja najlepsza w tej edycji.

 

Koles ma bilans 280-65 i tam w rankedzie tylko tacy sa.

 

https://www.youtube.com/watch?v=O5Nse8QX-Z0   jestem Mcdonaldem

 

a tak sie zalatwia clinch spammerow :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=l-wyOwslFO0

Daj screeny jak będziesz w tej 6 dywizji ut, bo po tej Twojej walce czarno Cię widzę nawet w 4. Sorry, ale takie mam zdanie po rozegranych ponad 600 walkach w ut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj screeny jak będziesz w tej 6 dywizji ut, bo po tej Twojej walce czarno Cię widzę nawet w 4. Sorry, ale takie mam zdanie po rozegranych ponad 600 walkach w ut.

Watpie zebym wrocil do UT zakonczylem na bilansie 12-1 w 4 dywizji UT tylko przegralem bo koles mial flying armbar w klinczu i mu wyszlo ohoho brawo....Wrocilem do Rankeda bede walczyl o top 10 duzo wiecej frajdy.

Nie wiem o czym mowisz odnosnie tej walki przeciwnik mnie nie spamowal i nie pressingowal cala walke mial dobre wyczucie dystansu ogarnial klincz ,parter i stamine czyli tak jak walki powinny wygladac.

W ut masz najwyzszego goscia co spamuje na zoladek i robi spinning shit i nokautujesz go w 3-5min.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się skorzystać z game face? Dodaję zdjęcia, ustawiam suwaki, fryzurę itd. a jak chcę zapisać to mieli w nieskończoność :(

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×