Skocz do zawartości
iwandominiik

Black Ops 3 Online

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś ogarniętego od grania w kill confirm. często spotyka się drużyny i samemu ciężko wygrać, bo ugrać coś tam się zawsze ugra

Psn: Michalowski

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią pogram, a przy okazji pogadam, z naciskiem na to drugie :) Średnio ogarniam fpsy na padzie. PSN ID: kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły zonk pojawił się dziś podczas grania na mojej twarzy.

 

Otóż dobiłem do magicznego 55 lvl. Odblokowałem wszystkich specjalistów, dodatki i atuty oraz wymasterowałem swoje ulubione pukawki. Przerzuciłem się na Prestiż. I tak oto mam 1 lvl Prestiżu. Nic w prawdzie dziwnego, ale wszystko to co zdobyłem poszło się, delikatnie mówiąc - kochać!? Gdzie są te bronie, zestawy, które zdobyłem? Muszę wszystko zaczynać od zera? Trochę dziwnie... ;/

 

BTW: Acha, miałem do wykorzystania żeton na stałe to go przeznaczyłem na Reapera. Dałem też opcje zwrotu wszystkich żetonów, ale patrze i mam dalej zero.

 

Gdzie się podział mój sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz odblokować od nowa z tym że dodatki do broni i ubiór specjalisty zostają, nie musisz ich na nowo zdobywać wystarczy że odblokujesz daną postać lub broń. Jak wbijesz prestiż broni to z kolei skasują się wszystkie dodatki do danej broni i trzeba zdobywać od nowa. W Cod już jest tak od dawna ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz odblokować od nowa z tym że dodatki do broni i ubiór specjalisty zostają, nie musisz ich na nowo zdobywać wystarczy że odblokujesz daną postać lub broń. Jak wbijesz prestiż broni to z kolei skasują się wszystkie dodatki do danej broni i trzeba zdobywać od nowa. W Cod już jest tak od dawna ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Dzięki za objaśnienie. Ale np. do Argusa odblokowałem masę kozackich kamuflaży to czy one też zostają, jak odblokuję tą broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zostają jak odblokujesz broń.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta formuła jest świetna bo dzięki niej co prestiż masz co robić :))

Dokładnie tak jak mówisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę na trzeciej pozycji. Było blisko. Parę błędów się znajdzie, ale mecz według mnie wyśmienity. Nadal biegam z Reaperem tylko przestawiłem się na Kosę ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz :)

No i zaczęło sie . Doszedłem do poziomu mistrza prestiżu lvl 91 . Wszystkie klasy, postacie, bronie, kamuflarze poodblokowywane na stałe. To na czym się mogę skupić to bronie specjalisty . Do tej pory zmaksowalem tylko moich ulubieńców : firebreaka i ruina . Trochę jednak jest roboty z wbiciem 100 zabójstw każda bronią specjalisty to jednak juz tak nie motywuje i na poważnie zastanawiam się nad resetem wszystkiego:) Jest taka opcja w ustawieniach prestiżu że można zacząć od zera;) Jak wbijałem pierwszy prestiż i zobaczyłem ta opcje to zastanawiałem sie po co komu ta opcja .....bez sensu ;) a teraz kusi mnie by wcisnąć czerwony guzik i zdetonować to wszystko w ...;)

Odpalam gierkę i wracam do starego dobrego wysłużonego KNa albo rozwijam inaczej niż za pierwszym razem....może od Kudy lub VMP:)

Kto to wie?:). Właśnie ktoś juz robił taki reset?:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się wkręcam. Jeden z najlepszych meczy w moim wykonaniu :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , właśnie pierdyknelem 100 killi Anihilatorem :) Świetna spluwa :) Długo się jej bałem ze względu na to że wymaga celności przy pierwszym strzale jednak kiedy się przemogłem....:) Miod malyna , polecam.

Teraz pora na Sparrowa:) Kurczę ten łuk wymaga jeszcze większej celności ale ...też jest fajny :) Potrafi niezłe namieszać w ciasnych pomieszczeniach :)

Do tej pory skupiałem sie na kolcach i miotaczu ognia a tutaj się okazuje że każda specjalność wymiata :)

Muszę przyznać że zajebiscie zbalansowana jest ta cześć CODa . Każda bronią można świetnie grać , każda specjalnością a bieganie po ścianach i skoki są proste a zarazem trudne i niebezpieczne ;) a dzięki temu fajnie wyważone :)

Kurczę łapie głęboki zielony wdech i zaraz wracam do strzelania ....świetna gierka:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ten zielony głęboki wdech mnie nurtuje :), po takim wdechu to wszystko wygląda na zbalansowane idealnie ;)

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zielonym jestem zrelaksowany, ale nie potrafię się skupić, bo każdą akcję/sytuacje czy zgon analizuję i rozkładam na czynniki pierwsze. Walę jakimiś monologami itp. Plus jest tego taki, że nie przejmuje się zgonami i tak dalej.

 

 

Hehe , właśnie pierdyknelem 100 killi Anihilatorem :) Świetna spluwa :) Długo się jej bałem ze względu na to że wymaga celności przy pierwszym strzale jednak kiedy się przemogłem.... :) Miod malyna , polecam.

 

Też ostatnio wbiłem. Do tej broni trzeba się przyzwyczaić. Na początku strasznie lamiłem kiedy pojawiał mi się anihilator, ale gdy nabrałem wprawę to fajnie się kosiło. Mój rekord to 8 fargów pod rząd ;)

 

Obecnie na warsztat wziąłem Specre'a i jego szanownego Rippera. Szybko idzie nabić serie punktów ;)

 

Kurde tak bym pograł w CoD'a, ale niestety od kilku dni mam przerwę, bo robią coś z nadajnikiem internetowym w mojej okolicy i gdy wbijam na serwem mam okropne lagi xD Mam nadzieje, że przed świętami się uwiną... tylko jakoś się nie kwapią do roboty.

Edytowane przez Kentucky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zielonym jestem zrelaksowany, ale nie potrafię się skupić, bo każdą akcję/sytuacje czy zgon analizuję i rozkładam na czynniki pierwsze. Walę jakimiś monologami itp...

 

Kurde tak bym pograł w CoD'a, ale niestety od kilku dni mam przerwę, bo robią coś z nadajnikiem internetowym w mojej okolicy i gdy wbijam na serwem mam okropne lagi xD Mam nadzieje, że przed świętami się uwiną... tylko jakoś się nie kwapią do roboty.

 

Widocznie zielony też jest ich kolorem wiodącym :), i każdą czynność analizują i rozkładają na czynniki pierwsze ;), a to wymaga czasu. 

Edytowane przez ziolek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie zielony też jest ich kolorem wiodącym :), i każdą czynność analizują i rozkładają na czynniki pierwsze ;), a to wymaga czasu. 

 

Eh, nawet tak nie mów :P

 

Nie wiem czy wiecie, ale właśnie dostaliśmy NukeTown za frajer, tylko trzeba... pobrać patch'a 10 GB xD

 

Więcej info tutaj:

 

http://www.ppe.pl/news/42555/nuk3town-2065-dostepny-dla-wszystkich-graczy-za-darmo-w-call-of-duty-black-ops-iii.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×