Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Gems Of War

Rekomendowane odpowiedzi

@up Emperiana bardzo dobra karta na pozycję 3/4.

 

A nie wiem czy wiecie, że te banery co się dostaje za odblokowanie królestw dają bonusy jednostkom z tego królestwa.

 

+1 Attack:

Divinion Fields
Forest of Thorns
Karakoth
Mist of Scales
Pan’s Vale
Zhul’Kari

This is one of the more situational types of banners. Having +1 attack on both/either of your first two units is the best bet to utilize it. The extra damage from a few attacks has to be enough to kill a unit earlier than if you were without +1 attack, or this bonus is completely wasted.
 

+2 HP:

Ghulvania
Khaziel
Pridelands
Stormheim

This is one of the best banners if the opponent has no poison or Shadow Hunter. This banner can be fully utilized by having healers, lifesteal, and/or cleansing.
 

+2 Defense:

Adana
Khetar
Whitehelm

This banner is one of the strongest, but also has the most weaknesses. It is best with units that gain additional benefits based on armor as well as lifesteal units. The banner is weak due to many units that use the banner having a weakness to poison and true damage, something that +2 defense will do nothing against. There are also units that particularly target armor or even benefit based on opponent’s armor.
 

+1 HP, +1 Defense:

Broken Spire
Sword’s Edge
Zaejin

This banner is the most versatile of them all. While it does not add a focused benefit, it will be just as good with or against just about any lineup.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ustawia się banner? Myślałam, że to tylko kosmetyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierasz skład do walki to na samym dole masz widoczne wszystkie banery jakie masz odblokowane. Zmieniasz bodaj R1/L1. Pod każdym banerem możesz ustawić inny skład.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z ta gra to jakaś tragedia. Przy każdym wygranym invide wywala grę:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się coś generalnie mocno popieprzyło. Wczoraj ja miałem jakieś komunikaty że nie można połączyć z serwerem a dzisiaj też raz wywaliło mi grę jak w arenie grałem ale też po rozegranym pojedynku np randomowo dolicza porażkę. Raz po jednej wygranej zaliczyło mi i wygraną i porażkę, czego nie zauważyłem, przy drugim pojedynku przegrałem i nagle koniec, bo 2 porażki. Trochę się zdziwiłem. A teraz gram drugi raz, miałem 3 wygrane, wygrywam 4 pojedynek, patrze mam 1 porażkę. Znowu coś nie halo, kliknąłem :square: i zamiast 4 zwycięstw mam 5. Czyli po wygranej w 4 walce zaliczyło mi 2 zwycięstwa i porażkę, nieźle jak na jeden pojedynek :P Kończę ta arenę i na dzisiaj chyba daje spokój bo się coś chrzani.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto poinformować ze na nasza forumowa gildia posiada sporo wolnych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ? Widziałem jedno wolne ostatnio XD Ale to może fakt że nie zwracam uwagi na wolne miejsca tylko wywalam kasę na questy dla gildii ;d Dawać mi tutaj mamonę na kryształki ! Muszę na ciuszek uzbierać ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio zaczęliśmy się ze starkdamem licytować kto da więcej kasy i jakoś wyszło ze każdy po 75 tysiaków już dal to lewel szybko podskoczył i miejsca jest dosc

z ubrankiem 50% złota więcej to kasa leci jak szalona a kryształów już 80 się nazbierało na następne za 100 ubranie

fajne rozszerzenie się szykuje pewnie wpierw na pc potem na konsole

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panie... przecież ja nie odejdę od tej gry po takim update :/ juz teraz mam problemy:) fajne zadania mi ostatnio wpadają. Podnieść lvl królestwa np. 30 diamentów za to wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu uzbierałem 50 kryształków i kupiłem kostium dający +50% kasy. Szykuje się jeszcze większe dorzucanie się do gildii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalszy ciąg zmian jak będzie wyglądać leweling naszych karcioszek :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bym się nie jarał. Pc będą miały aktualizację do 1.08 a my biedne robaczki siedzimy na 1.02. raczej nieprędko pojawi się ta aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda, nawet wyglądf kart lekko zmienili.

Oby na konsolach też ten patch się pojawił.

Ja nadal gram prawie codziennie, wciąga niesamowicie.

A najlepsze jest to, że jeszcze do niedawna nabijałem się z żony, że gra w takie "popierdółki" na fejsie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. U nas jest 1.02, a do 1.08 daleko. Widzę tutaj karty na 20 poziomie (u nas max. 15). Wielu kart nie ma w ogóle. Poczekamy z pół roku albo i więcej :P .

 

Mamy 12 wolnych miejsc. Zapraszajcie wszystkich :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to co zmienia najnowszy update 1.03! Jeszcze długaaaa droga do 1.08.

 

New and Updated Features:

  • Arenas: You are now given a choice between three Epic weapons for your Hero at the start of Arena mode! You can also purchase the Troops you get in Arena mode if you win at least three rounds.
  • Main Menu: Invade and Defend buttons have been merged into a new PVP menu. 
  • Main Menu: News button added to bring up the News window.
  • Main Menu: Hero portrait now shows Armor bonuses. 
  • New PVP Menu: This menu shows your stats for PVP victories and defeats and has three buttons: Invade, Revenge (formerly known as Defend), and Defenders (sets your Defense Team). 
  • Troops Menu: This menu has been completely reworked! Banners have been changed to Teams. Players are awarded 1 team every 10 levels. Teams can have their banner set to any Kingdom you have unlocked to provide different bonuses. Legacy accounts should have the number of teams that they had banners, even if they do not meet the level requirements. We have also added sorting by mana color, kingdom, and type!
  • Hero Menu: This menu has been given a new layout. Mana bonuses are at the front now and are broken out into individual and Guild bonuses. 
  • For a small fee (in-game Gold currency), players can now view their opponent's team prior to battle!
  • We added a tutorial message to explain the Kingdom/Main Menu mode button. 

 

 

Bug fixes for all platforms:

  • Troop card border art has been changed to look better.
  • We now prevent the user from backing out of the Treasure Map minigame while the award animation is playing. Even though they were still being awarded, it felt like they were not. 
  • Fixed a bug where a crash could occur when Disenchanting if you had large numbers of troops. 
  • Fixed a crash that could occur when you leveled up after a battle and were awarded a new weapon (due to increasing a mastery with certain tasks also completed at the same time).  
  • Fixed the Task for "Win a battle with 3 troops from {kingdom}", which was not awarding gold appropriately. 
  • Fixed the Task for "Use X treasure maps", which was not awarding appropriately. 
  • Fixed a spelling error in the "Make a purchase with gems" task description. 
  • Various other in-game text issue fixes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogorszyli to ze jak chce teraz rozpocząć walkę to muszę z 5 razy klikać 

dodanie gwiazdek do karty na , plus wreszcie czytelnie widze która karta jest rare ,ultra rare czy epik i legenda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da. Przed samą walką masz ekran z 4 kwadratami gdzie jeden z nich to Twój bohater. Stań na pustym i wybierz "recruit" czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio daliście wymagania 50 poziom jako wstęp do gildii? Według info na to wychodzi.

Trochę przegięcie, ze względu na ilość dostępnych wolnych miejsc. Każda osoba to duży plus dla gildii... 

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem

czy te wymagania nie zmienił patch bo rano był lv 50 i zmieniłem na 1 chyba że ktoś się bawi i zmienia sprawdź w logach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeśli dziś zmieniałeś to zwracam honor. Miałem na myśli to, że do wczoraj wieczorem przynajmniej tak było. Dzisiaj nie sprawdzałem.

Dobry motyw jest z tym, że do każdego banera można przypisać inną broń bohatera ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart many można tylko przetrzymywać 10 sztuk ?

Aha mój invitation code : HUNTERIARZ_GYUA

To zależy od jednostki i ilości many jaka potrzebna jest do odpalenia skilla. Jak masz broń na niebieską manę na 10 to jak tyle zbierzesz to więcej już Ci się nie uzbiera dopóki nie użyjesz tego skilla. Jeżeli więcej niż jedna jednostka ma jakiś kolor to najpierw zawsze dostaje pierwsza w kolejności od góry i jak zapełni specjał to mana zaczyna się zbierać kolejnej jednostce.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×