Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Gems Of War

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gierka dostępna za darmo na Ps4 :) Powiem Wam tyle...jeżeli ktoś zagrywał się w Puzzle Questy ( te erpegowe oczywiście ) to tutaj odnajdzie się jak w domu. Gra wciąga jak bagno no i można grać online z kumplami albo randomami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem z ciekawości i stwierdzam, że gierka niby prosta ale faktycznie wciąga jak bagno :yes:

Jedyne zastrzeżenie to dlaczego nie dali tego na Vitę?

BTW

Dla "plusowiczów" jest dostępny za darmo Gems of War PlayStation® Plus Bundle zawierający "1 magic Key, 1000 gold and 100 souls"

 

EDYTA

 

Może jakaś forumowa gildia by się przydała?  (ludzie z xone też w to grają - można grać z ludźmi z xa? wtedy wszyscy z forum mogli by dołączyć bez względu na platformę na jakiej grają)

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z gildiami jest taki, że nie można ich wyszukiwać, albo ja nie potrafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde Patricko dlaczego mi powiedziałeś o tej grze :'( ona mnie od fallouta4 odciągneła

25 lv nabity, 3 lv pvp, 8 królestw wykupione w parę godzin

co do gildi to mogę założyć tyle złota to mam a zapraszać się da po znajomych

Edytowane przez j3acek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak jest z tym wyszukiwaniem gildii ale jak już w jakiejś się jest to można (o ile pozwala na to ranga) wysyłać zaproszenia.

 

@j3acek

Jeżeli możesz to załóż gildię, chętnie dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra gildia nazywa się PSSITE  dodawajcie mnie do znajomych i piszcie swoje invite code to pozapraszam jak nie uda się wam znaleźć gildii z wyszukiwarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wsłałem invajta do znajomych, w środku jest mój invite code z GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Umieściłem informację na gildii w wątku GoW na xboxa - może ktoś się skusi. (o ile gildia może być multiplatformowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć gildii...mój inv code: GOOJUNPYO jakby ktoś mógł dodać mnie to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć gildii...mój inv code: GOOJUNPYO jakby ktoś mógł dodać mnie to byłoby super.

 

Wyskoczył mi komunikat EXIST, więc chyba zaproszenie zostało wysłane. Teraz musisz wejść w Search Guild i jako pierwsze powinno być PSSITE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaproszenie wysłałem wczoraj wieczorem - myślałem, że nie przeszło bo nie pojawił się, żaden komunikat.

 

W końcu udało mi się dobrać przyzwoity skład: bohater wyposażony w Wizard's Wand (6 punktów obrażeń rozłożonych losowo między przeciwników)  ; Gorgotha (niszczy 5 losowych kamyków)  Deep  Borer (niszczy całą kolumnę i tworzy 5 brązowych kulek) ; Brian the Lucky (+3 do losowych skilli członków drużyny ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaproszenie wysłałem wczoraj wieczorem - myślałem, że nie przeszło bo nie pojawił się, żaden komunikat.

 

W końcu udało mi się dobrać przyzwoity skład: bohater wyposażony w Wizard's Wand (6 punktów obrażeń rozłożonych losowo między przeciwników)  ; Gorgotha (niszczy 5 losowych kamyków)  Deep  Borer (niszczy całą kolumnę i tworzy 5 brązowych kulek) ; Brian the Lucky (+3 do losowych skilli członków drużyny ).

 

 

do Deep Borer najlepiej miec Rock Worm na brązową manę - zadaje 6 obrażeń ostatniemu przeciwnikowi i tworzy 7 brązowych , takie comba mi z nim wychodzą ze glowa boli( podlewelowalem robaczka na 15 lv i zadaje 7 obrażeń

grajcie dużo pvp wypada dużo map i skrzydełka do eventu

edit

kupiłem sobie ta kartę za 120 skrzydełek :  Shadow hunter i ładnie wymiata zadaje na 6 lv  6 obrażeń celowi z największym hp plus zbostowane punkty życia przeciwników - przeważnie wychodzi po 16 obrażeń  

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś specjalnie nie jestem przekonany do brązowych kamyków. To chyba najgorszy kolor według mnie, który przeważnie ignoruje. Może dlatego nie mogę ukończyć Broken Spire :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał gildi to jest nas dwóch i szukamy więcej osób.Na pm invite code lub przez psn to zaproszenie wyślę. Codziennie wpłacamy jakieś złoto na upgrade,mapy skarbów itd.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał gildi to jest nas dwóch i szukamy więcej osób.Na pm invite code lub przez psn to zaproszenie wyślę. Codziennie wpłacamy jakieś złoto na upgrade,mapy skarbów itd.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jak najbardziej polecam! Najprezniej rozwijającą gildia w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak

U nas jest więcej osób, może dołączycie do nas?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby i najprężniej rozwijająca się gildia? Proszę was :D

Skupmy się na jednej grupie i tam się rozwijajmy. Później można sloty dla nowych osób wykupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby i najprężniej rozwijająca się gildia? Proszę was :biggrin:

Skupmy się na jednej grupie i tam się rozwijajmy. Później można sloty dla nowych osób wykupić...

 

To taka zachęta dla przyszłych członków :) Jak to mówią "reklama dźwignią handlu" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie 2 miejsca to spoko,

 

Siudak
U nas jest więcej osób, może dołączycie do nas?

Dziś udało mi się zrobić arenę na 8 zwycięstw.Dzisiaj zamiast grać 2XP w CODa cały dzień katowałem gemsy :)

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siudak

Podaj invite coda swojego i kolegi, im więcej nas tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też proszę o dodanie do gildii. Mój invite code to SAMMY_9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam gra?

Przy próbie uruchomienia mam komunikat "Nie można uruchomić aplikacji. (CE-38612-0)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×