Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Gems Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Jes

Te nagrody za wykonywanie taskow są rozdzielane między członków gildii czy każdy dostaje?

Najlepszy sposób na kasę to pvp?

Dostaje każdy. I tak pvp oraz wykonywanie zadań dziennych. Pod r1 podgląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze jedno wolne miejsce. Przyjmujemy już tylko osoby na poziomie 30 lub/i wyższym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejsce się zwiększa wraz z levelem gildii , a lv gildii zwiększa  się za pucharki , a pucharki zdobywamy na arenie i pvp

zrobiłem 3 postacie na 15 lv i zastanawiam na zrobieniem drugiego decku na farmienie złota tylko ze brakuje mi karty alchemist

 

niektóre taski sa zbugowanie 

nie działa mi na bron , na kupowanie za skrzydełka ,za zagranie 3 kartami z danej krainy , za użycie 4 map - dobrze ze się zmieniają niektóre

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decki na farmienie golda? To te karty mają jeszcze jakieś dodatkowe umiejętności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejsce się zwiększa wraz z levelem gildii , a lv gildii zwiększa  się za pucharki , a pucharki zdobywamy na arenie i pvp

zrobiłem 3 postacie na 15 lv i zastanawiam na zrobieniem drugiego decku na farmienie złota tylko ze brakuje mi karty alchemist

 

niektóre taski sa zbugowanie 

nie działa mi na bron , na kupowanie za skrzydełka ,za zagranie 3 kartami z danej krainy , za użycie 4 map - dobrze ze się zmieniają niektóre

Ja gram na XO, ale też mi nie działają te taski o których piszesz. Może coś źle robimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decki na farmienie golda? To te karty mają jeszcze jakieś dodatkowe umiejętności ?

przeczytaj zdolność alchemista - transformuje gemy i dodatkowo daje 4 golda

 za 50 kryształów trza kupić ubranko co daje 50% złota plus ta karta i o można coś złota zbierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i combo x4 to zawsze +4 golda :P Jest też krasnolud, który ma skilla na wydobywanie golda z kamieni. Jakby dać takie 4 karty to może by coś ciekawego wyszło.

A Valkyrie za to zamienia wybrany kolor klejnotów na niebieski + dodaje 2 dusze / później 3 ^.- .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu...przeca zanim ja uzbieram diamenty na strój to lata miną ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonując taski zdobywasz lvl gildii. Za każdy jest 1 miejsce

zwracam honor za taski jest lv gildi (tylko nie za każdy jedno miejsce )a za pucharki większy procent złota z królestw 

 

nie mogę odebrać nagrody z ostatniego zadania w Forest of thorns a w Khaziel gdzieś w środkowych questach się zablokowało

edycja - widzę ze w połowie questów w Stormheim tez zablokowało się odebranie nagrody 

 

dziś na pvp na dojściu do 1 miejsca nafarmiłem tyle zlota ze 9000 na gildie poszło :)

 

i wie ktoś może jak odblokować ostatnie królestwo?mam 17 i 89% w tropsach pisze ze nazywa się Elementals i ma tylko jedna kartę Summer Imp

 

co do miejsca w gildii 1 jeszcze jest i można wywalić tez nieaktywnych :)

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor za taski jest lv gildi (tylko nie za każdy jedno miejsce )a za pucharki większy procent złota z królestw

nie mogę odebrać nagrody z ostatniego zadania w Forest of thorns a w Khaziel gdzieś w środkowych questach się zablokowało

edycja - widzę ze w połowie questów w Stormheim tez zablokowało się odebranie nagrody

dziś na pvp na dojściu do 1 miejsca nafarmiłem tyle zlota ze 9000 na gildie poszło :)

i wie ktoś może jak odblokować ostatnie królestwo?mam 17 i 89% w tropsach pisze ze nazywa się Elementals i ma tylko jedna kartę Summer Imp

co do miejsca w gildii 1 jeszcze jest i można wywalić tez nieaktywnych :)

Są jakieś wytyczne co do grania, żeby się zapisać do Waszej gildii?

Jeśli nie to poproszę o dodanie POUL_1

Edytowane przez dwarfpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I conajmniej 150k golda które przeznaczysz dobrowolnie na zadania gildyjne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się farmić na arenie, ale czasami takie karty dobierze, że ni hooia ;D Masakra. Po co są te diamenty przy królestwach? Jak się wymaksuje troopsa z jednego królestwa, jak się ukończy questy i po skończeniu wszystkich wyzwać. Może trzeba wszystko wymaksować, żeby dojść do ostatniego królestwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się farmić na arenie, ale czasami takie karty dobierze, że ni hooia ;D Masakra. Po co są te diamenty przy królestwach? Jak się wymaksuje troopsa z jednego królestwa, jak się ukończy questy i po skończeniu wszystkich wyzwać. Może trzeba wszystko wymaksować, żeby dojść do ostatniego królestwa :P

 

A Arenę odblokowuje się z postępem fabuł (i kiedy??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oczyścisz całkowicie pierwsze królestwo czyli to z areną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 lv za wszystkie  questy 1 lv za wszystkie challenges i po 1 lv za każdą postać z danego królestwa na 15 lv czyli max królestwo można mieć 10 lv 

gwiazdki przy królestwie dawaja bonusy , kliknij sobie na swoim królestwie na koronę i na znak zapytania to będziesz widział co dają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 lv za wszystkie  questy 1 lv za wszystkie challenges i po 1 lv za każdą postać z danego królestwa na 15 lv czyli max królestwo można mieć 10 lv 

gwiazdki przy królestwie dawaja bonusy , kliknij sobie na swoim królestwie na koronę i na znak zapytania to będziesz widział co dają

Dobrze wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oczyścisz całkowicie pierwsze królestwo czyli to z areną. 

 

Że jak?? wszystkie Q zrobię do końca tak?? Czy wyzwania??(a ile ich jest? da się to jakoś sprawdzić ??)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak?? wszystkie Q zrobię do końca tak?? Czy wyzwania??(a ile ich jest? da się to jakoś sprawdzić ??)

Przecież jak najedziesz na pierwsze królestwo na arenę to ci pisze żeby ją odblokować to musisz questy

zrobić

Po patchu dzisiejszym mogłem odebrać nagrody z królestw co miałem poblokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak najedziesz na pierwsze królestwo na arenę to ci pisze żeby ją odblokować to musisz questy

zrobić

Po patchu dzisiejszym mogłem odebrać nagrody z królestw co miałem poblokowane

 

To wiem :P ale chciałem więcej info, jakie ile itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciała pierwsza legenda i to jaka :shok: Sheggra. No jest mocna w pień tylko muszę jakiś sensowny zestaw kart dobrać. Ktoś ma i może podpowiedzieć jakiś ciekawy build?

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jest jakiś sprawdzony build, który daje zdecydowaną przewagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tak. Bohater na niebieskie, orion, ranger i na koniec alchemist. Naprawdę cieżko jest przegrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie testuję takie ustawienie:

1 - bohater na czarne (ta laska do kupienia za skrzydełka w tym tygodniu)

2 - boar raider fiolet/zielony

3 - sheggra czarny/czerwony

4 - sparkgriner czerwony/żółty

 

Ogólnie to przydałaby się jakaś broń na niebieski żeby nie tracić żadnego koloru. Ewentualnie myslę czy nie wrzucić Luthera na 4 i wtedy potrzebna broń na żółte.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×