Skocz do zawartości
Patricko

South Park

Rekomendowane odpowiedzi

4NKSwpr.jpg

 

Miejsce do gadania dla wszystkich fanów SP :) Myślałem, że już jest taki temat, tylko martwy, ale jednak nie było :)

 

Co powiecie na ostatni sezon? 

 

Podoba mi się jak prowadzą ostatnie sezony, każdy odcinek jest spójny. Kiedyś mieliśmy osobną historię w każdym odcinku, a teraz jeden sezon opowiada cała historię.

Wg mnie bardzo dobre zagranie, bo już w okolicach 13 sezonu było naprawdę czuć zmęczenie materiału i sporo się mówiło o skończeniu serii, na szczęście Trey i Matt wciąż dają rady i wiedzą jak ożywić serię :D

 

Co do ostatniego sezonu to każdy chyba widzi jakie zmiany zaszły w miasteczku.

Miałem trochę bekę z ludzi piszących na fb south parka, że idą z duchem czasu i twórcy starają się dostosować do otoczenia.

Tacy ludzie chyba nie wiedzą czym jest South Park tak naprawdę i kto go robi :P Nie będę spoilerował, ale wiadomo było że to nie są zmiany na stałe :D

 

BTW.

Polecam na SouthParkStudios.com obejrzeć sobie making of jednego odcinka, akurat to jeszcze z czasów Centipede i Apple, ten o potwierdzaniu umów bez czytania ich :)

Naprawdę fajnie to wygląda i jak bardzo na luzie podchodzą do całej sprawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem (na to wyglada) ostatni 10 odcinek i jest miazga :) swietnie poprowadzony sezon, zupelnie co innego niz widzielismy dotychczas jednak tez licze na to ze to tylko taki odpalowy sezon i wszystko wroci do normy :)

taki maly mindfuck "PC principal is an AdBlocker that is why he allways shut up Leslie"

btw. temat w sumie do usuniecia, nie nadaje sie na takie forum tak samo jak Top Gear.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×