Skocz do zawartości
ZamtzzPL

PS3 Fat chodzi jak odkurzacz !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem powiedzmy nowym urzydkownikiem PS3...Miałem PS2 i PSP i jakoś tak mnie do 3jki nie ciągneło bo miałem X360 i mi starczał...Oczywiście styczność z Playem3 miałem bo niejeden znajomy miał.Ostatnio miałem możliwość kupienia za 200zł playa i zachęcony kupiłem.Jest to Fat i leżał dłuugo na strychu.Nie był rebalingowany ani nic.Niemiał YLODa.zakurzony był dość mocno więc powierzchownie go wyczyściłem.Aktywowałem go itd i przez 30min było ok.Pograłem w Army of Two i było w miare cicho.Potem konsola dostała szału!Po włożenou Call of Duty Ghost gdy tylko się pokazało logo konsola zaczeła normalnie startować na orbitę!Jest głośna jak odkurzacz!I od tamtego czasu ma tak od samego odpalenia..Rozebrałem ją na 100% i wyczyściłem.Kłęby jak dłoń na radiatorze tak samo jak na wentylatorze...Noi niby jest ok ale po 10min to samo...Jak mogę to naprawić?A i wczesniej nawet po godzinie grania z takim ostrym wentylatorem nic sie nie grzalo (nawet wiaterek za konsola byl zimny) a teraz wyskakuje komunikat o przegrzaniu sie konsoli...Wymiana pasty coś da?Bo jest na niej stara która już tam była i jest dość twarda i nierówna.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×