Skocz do zawartości
Paździoch_Hydraulik

[PSS] Podczas aktualizacji konsola restartuje się.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdy chcę zaktualizować PS Store, konsola restartuje się, a następnie wymaga naprawy plików. Ktoś wie jak to rozwiązać ? (Inne aplikacje np. YT itp. działają.) Jestem nowym posiadaczem PS3, więc zielony jestem w takich sprawach. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nowa konsola to oddaj na gwarancji do sklepu - możesz też spróbować pełnego przywrócenia systemu z menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że konsola używana (nie przerobiona), więc na gwarancję się nie zdam, a full restart to także usunięcie konta (na którym mam FIFĘ 15). I teraz co tu by tu zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież konto możesz ponownie wklepać na konsoli. To że usuniesz ją z dysku konsoli wcale nie znaczy, że usunie również z serwerów SONY. Możesz nawet zalogować się na swoje konto na komputerze czy na konsoli kolegi, na smartfona chyba jest też aplikacja gdzie możesz się zalogować na swoje konto więc się nie bój. Zrób jak kolega wyżej napisał, a po uruchomieniu konsoli się spyta czy chcesz zarejestrować nowy profil czy już posiadasz. Wklepiesz login, hasło i gra gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×