Skocz do zawartości
Kenet

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam nadzieję, że nie za wcześnie na ten wątek.. ale Overwatch zawita na PS4 na wiosnę tego roku.

co to za gra?

"Overwatch™ to strzelanka drużynowa o niepowtarzalnej stylistyce, osadzona w realiach niedalekiej przyszłości. Każdy mecz to niezwykle dynamiczne starcie całej plejady barwnych postaci. Są wśród nich najemnicy, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. Ich zadaniem jest walka o lepsze jutro w świecie ogarniętym konfliktem." - cycat z strony Blizzard.. ;P

PS. po premierze każda mapa i nowa postać będzie dodawana do gry za free.

 

Osoby zainteresowane wspólną grą nie zamieszczają swoje PSNy lub piszą do mnie PSN:Kenet

 

Zapraszam też do społeczności Overwatch Polska  na moim profilu PSN

 

Wymagany headset ze względu na konieczność komunikacji :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do tej produkcji, ale poczekam na recenzje w prasie i (a może przede wszystkim) na opinie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak ktoś jest chętny na wspólną grę, możecie zapraszac: karol2892. Gram o różnych porach ze względu na pracę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam ludzi do wspolnej gry :-)

 

PSN - Cuki1984

 

pozdr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało gram w ogóle i mało w samego overwatcha, ale wyślij zaproszenie, jak będę i będę grał to się odezwę :) moze @manoszek też się skusi na powrót do starej zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Cuki napisał:

Ok a jaki masz psn id ?

Taki jak wpisany pod avatarem :P Qillthaios. Dodaj sobie też od razu Manoszek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z@Cuki jesteśmy już po pierwszym udanym meczu. Polecam tego allegrowicza :D Może uda się sformować jakąś forumową drużynę ;)
Nie wiem czy już sprawdzaliście ale nowy tryb lfg daje radę. Dzięki niemu nie będzie już samych dpsów z solo healem.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 mecze. Lfg spoko, ale nie bardzo wiem co zrobić, kiedy przypili i z heala trzeba awaryjnie przerzucić się na trzeciego tanka albo atak. Tym niemniej taki system był bardzo potrzebny.

Z forumowa ekipa będzie ciężko. Ludzie jeszcze grają, ale raczej kazdy ma jakiś swój skład. My z Manoszkiem i jeszcze jednym kolega grywamy, ale to już nie to co kiedyś. Juz mam w to nabite 400h i entuzjazm mi opadł nieznacznie :/ gram głównie jak są eventy i jak kończy się sezon :)

ale powinno się udać razem coś pograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję zakładając drużynę w lfg masz możliwość zmiany opcji " blokowanie bohaterów" czyli możesz wprowadzić otwarte zmiany. Nie tylko w obrębie kategorii tank/heal ale też między kategoriami. Trzeba posprawdzać. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Greenadine napisał:

Z tego co się orientuję zakładając drużynę w lfg masz możliwość zmiany opcji " blokowanie bohaterów" czyli możesz wprowadzić otwarte zmiany. Nie tylko w obrębie kategorii tank/heal ale też między kategoriami. Trzeba posprawdzać. 

 

O widzisz, dobrze wiedzieć. Ja jak mówię, zagrałem 2 mecze i było już coś koło 23, więc nie analizowałem tego za bardzo, bo skupiałem się na leczeniu :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×