Skocz do zawartości
Grecky

Assassin's Creed: Empire

Rekomendowane odpowiedzi

assassins-creed-empire_4bke.png
 
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że następny Assassin's Creed przeniesie nas do czasów starożytnego Egiptu. Największą nowością ma być rok przerwy w cyklu wydawniczym. Oddaję głos do studia w Warszawie....
 



Jeśli uwierzyć w plotki które się pojawiły, kolejna odsłona serii Assassin's Creed zabierze nad do starożytnego Egiptu, ale zrobi to dopiero w 2017 roku. Powód takiej kolei rzeczy? Fatalny odbiór Assassin's Creed Unity (PS4), przejście na dwuletni cykl wydawniczy i chęć większego dopracowania gry.

Plotka oryginalnie pojawiła się w serwisie w którym sporo wpisów zamieścił anonimowy deweloper pracujący w Ubisofcie nad grą. Później plotka została potwierdzona przez serwis Kotaku, który powołując się na trzy niezależne od siebie osoby potwierdził znaczącą część informacji o grze.

Assassin's Creed: Empire, bo taki tytuł roboczy nosi gra, zabrać nas ma do czasów starożytnego Egiptu, co pozwolić ma deweloperom na znacznie większą swobodę w opowiadaniu historii gdyż scenarzyści nie będą mieli nałożonych łańcuchów prawdziwych wydarzeń historycznych, których trzeba się trzymać. Całość fabularnie ma być prequelem do dotychczasowych odsłon w serii.

Za grą stoi ekipa odpowiedzialna za Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4), więc za dużo wspinania się po budynkach nie dostaniemy, obecne będą jakieś elementy żeglugi. Pierwotnie planowano opcję odwiedzenia starożytnej Grecji, ale pomysł wyrzucono z gry z racji problemów z implementacją wszystkiego. Mówi się o ewentualnej trylogii w której poza Egiptem, zabrani zostaniemy do Rzymu i Grecji.

Bohaterem ma być niewolnik lub były niewolnik, który wyglądem przypomina Altaira. Świat stworzony jest od zera, oferować ma żywe i kolorowe lokacje z efektami mirażu w trakcie pobytu na pustyni. Naszym zwierzakiem będzie orzeł, którego będziemy mogli wykorzystywać do pomocy. Walka ma być mocno inspirowana Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4).


Co Wy na to Panie i Panowie? 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie cuda Ubi musiałoby wykonać z serią bym zaczął choć myśleć o zakupie kolejnej części AC. Coś czuję że nic nie uratuje serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czo ten Ubisoft, mają zamiar odpuścić sobie rok? Tyle kasy przepada, a jeden kotlet przecież różnicy nie zrobi.

No ale jest krok w dobrą stronę. Ciołki w końcu zdają sobie sprawę, że seria zjadła własny ogon i interesuje się ją coraz mniej osób. Czy jednak przełoży się to na coś dobrego? Czy Ubi stać na zrobienie czegoś innego, niż aktywowanie wież, odkrywanie ikonek na mapie, te same badziewne aktywności oraz AI i animacje z przełomu PS2 / PS3? Wiadomo że Ubi kasy wydawać nie lubi, a o R&D to raczej nikt tam nie słyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki studio nie dostanie sporego kopa w dupe pt. masowe zwolnienia, albo zmiany w zarządzie, to pewnie nic się nie zmieni.

Zrobią rok przerwy, zmienią klimaty na jakiś orient, egipt, cokolwiek innego co było do tej pory, ba, nie zdziwię się jak zrobią jakiegoś spin offa sci fi, dadzą jakieś super hiper trailery na E3 i janusze będą sikać po gaciach, a w rzeczywistości to będzie kolejna papka...

Nie wiem czy tą serię jest w stanie cokolwiek uratować, na pewno nie Ubi, to więcej niż pewne.

Rok przerwy ma chyba na celu tylko i wyłącznie pobudzenie apetytu, a raczej wywołanie głodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz zrobili w konia (Unity), drugi raz zrobili w nieco mniejszego konia i chyba czas sobie wziąć do serca, że produkuje się kotlety. Przyznam, że Black Flag był dla mnie czymś super - powiew świeżości, otwarty świat, muzyka i całkiem fajny bohater. Zamiast iść za ciosem i znów zaskoczyć pozytywnie graczy to Ci... ludzie zrobili krok w tył i to konkretny. Za zbugowany towar jakim było unity (co prawda teraz już jest ok) powinni zostać jakoś ukarani, przecież to tak jakby sprzedać uszkodzony produkt. Poczekamy do tego 2017, może im rozum z pomysłami do głowi wróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilę temu wyciekł taki obrazek, pisali że to projekt Osiris ... czy to nie wygląda jak AC?  :)

ACFeatNew.jpg?resize=1038%2C576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 fps :biggrin: Cinematic Experience pełną gębą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screen sprzed kilku ładnych lat.

Szkoda że przy okazji AC:E zapowiedzieli że bardzo chcą zrobić epizod w Chinach lub Japonii ale nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok bez aszaszyna, to jak rok bez Kevina na święta w tv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok bez aszaszyna, to jak rok bez Kevina na święta w tv!

spokojnie, podobno mają być remastery z ps3 na ps4 ... a tam było dużo części, to może podzielą to na jakieś pakiety np trylogia Ezio w full hd, tak samo przecież było jeszcze AC Rogue na ps3, to również mogli by przemajstrować na ps4 ... Ubi raczej nie da zapomnieć o AC, nawet jak nie będzie pełnoprawnej części to czymś dziurę załata ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta informacja cieszy. Po pierwsze będę miał czas przejść Unity, z którego zrezygnowałem po przeczytaniu doniesień o bugach i jakoś nie było okazji do niego wrócić oraz Syndicate.

 

Sam rok oddechu też się tej serii przyda, bo Ubisoft naprawdę ją zniszczyło i obrzydziło graczom w ostatnich latach. Może od AC: Empire wrócą na właściwe tory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co jakieś plotki odnośnie nowej gry i już nowy temat? Ubi nic nie wyjawi na temat nowej odsłony Asasyna aż do przyszłorocznych E3. Zobacznie np FarCry. Primal ni z gruchy ni z pietruchy wychodzi paręnaście miesięcy po ogłoszeniu. No cóż.

 

Co do tematu. Ogrywam teraz ostatnią część AC i to co seria musi zmienić to misje. Muszą je zrobić dłuższe, ciekawsze i bardziej wymagające. Bo mam jedną z ważniejszych misji i trwa ona raptem 15 minut. Cieszyłbym się gdyby planowanie zabójstwa bardziej przypominały serię Hitman aniżeli serię Super Mario.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na Reddicie oraz 4Chanie pojawiły się kolejne informacje o następnej odsłonie cyklu Assassin’s Creed. Według niepotwierdzonych informacji akcja gry ma się rozgrywać w Egipcie. Źródła donoszą, że tytuł produkcji ma brzmieć Assassin’s Creed 1389.

 

Akcja gry ma być umiejscowiona właśnie w 1389 roku. Jej bohater ma być w bliskiej komitywie z księciem Łazarzem Hrebeljanovićem z Serbii, który zwany był cezarem. Książę panował właśnie do 1389 roku. Z kolei bohater gry w czasach bliższych teraźniejszości ma być związany z postacią Gavrilo Principa, serbskiego nacjonalisty z Bośni, który związany był z organizacją terrorystyczną Czarna Ręka.

 

Według plotek Assassin’s Creed 1389 ma zostać zapowiedziany w czerwcu na targach E3, a jej premiera ma mieć miejsce w tym roku.

 

 

 

Może i Janusz ze mnie, ale czekam dunno.png   Tylko ten rok średni mi odpowiada, miałem nadzieję na czasy zdecydowanie bardziej odległe....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Grecky napisał:

 

Może i Janusz ze mnie, ale czekam dunno.png   Tylko ten rok średni mi odpowiada, miałem nadzieję na czasy zdecydowanie bardziej odległe....

XIV wiek to nie są czasy odległe? :) 

Dobrze jest! Egipt, piramidy, piach i słońce + chusty i zakrzywione miecze. 

Rozumiem, że ta Serbia to czasy obecne czyli przeskakiwanie w Animusie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×