Skocz do zawartości
PS3forum

PS3 zgodne z grami z PS2- gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy wiecie czy obecnie moge kupić gdzieś nowe PS3 (z gwarancją i nie z ekspozycji)  zgodne z grami z PS2? Szukalem na wielu stronach i są dostepne tylko Slimy oraz Super Slimy. Z tego co wiem, to tylko starsze wersje PS3 obsługują gry z PS2. A jeśli już takich nie sprzedają, to czy jest jakiś inny sposób na uruchomienie (może trzeba przerobić PS3 czy coś) ? Z góry dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien sposób... Czytasz uważnie?

Kupić PS2 i po sprawie...

Kosztuje grosze i od groma ich na allegro.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi, a czy za granicą można gdzieś dostać w miare tanio takiego PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak szukanie igły w stogu siana, ja bym odpuścił i albo kupił używkę albo tak jak koledzy podpowiadają kupić ps2  ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już nowych PS3 w wsteczną kompatybilnością, a tym bardziej na gwarancji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, od dawna fata nie produkują, a wątpię aby ta konsola gdzieś na magazynach została. Tylko używane możesz kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale interesuje mnie nowe PS3 z gwarancją

 

No to musisz pogodzić się z tym, że takowej nie kupisz. No chyba, że gdzieś w jakimś kraju trzeciego świata, w którym nikogo (poza samozwańczym dyktatorem) nie stać na kupno konsoli w tej wersji od dnia jej premiery, zalega jeden zakurzony egzemplarz w zapomnianym magazynie. Ale to musisz jakieś pesos czy inne liry sobie przygotować, bo tam nie znają przelewów.

 

Jedyną opcją kupna tej wersji PS3 jest egzemplarz używany, co zresztą już Ci wyżej wytłumaczyły osoby obeznane w temacie. Nie upieraj się przy swoim postanowieniu, nie warto.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin, proszę o nie usuwanie tematu (jest to c.d. mojego poprzedniego posta a został już zamkniety).

 

Jeśli kupię PS3 slim, to czy będę mógł ściągnąć przykładowo tę grę za opłatą, czy to tylko działa na terenie US?

 

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/tomb-raider-2-%28psone-classic%29/cid=UP9000-NPUJ00437_00-0000000000000001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin, proszę o nie usuwanie tematu (jest to c.d. mojego poprzedniego posta a został już zamkniety).

\

temat ponownie otwarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×