Skocz do zawartości
Thrasher8888

Battlefield 1™ [XOne]

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo zadowolony z kierunku jaki obrało DICE. Nie żadne 2143 tylko BATTLEFIELD 1- geneza pola bitwy.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że kolega w gorącej wodzie kąpany i też doczekać się nie może :D

Niestety jak na razie żadnych ciekawszych informacji nie ma, ani o dacie premiery, ani o lokalizacji działań wojennych w grze, nie ma nawet żadnych podrasowanych screenszotów. Ogólnie bolesna cisza :(

Chyba muszą się ze SW Battlefront wyszumieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, odnośnie sprawy technicznej zapewne będzie jak zawsze przy tej serii 720p na XOne:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić lepsze mapki bo z w czwórki... no tutaj się panowie z DICE nie popisali. Jedynie op. blokada, hajnan i fabryka 311 ciekawe, zwłaszcza na szturmie. W BF3 też były bardzo fajnie zaprojektowane lokacje zwłaszca metro (na szturmie błyszczy), przez sekwanę - tutaj i podbój i szturm bardzo fajne, ze wskazaniem na szturm. Nie wiem dlaczego ale ta mapka w tym właśnie trybie kojarzy mi się z walkami o Berlin w IIWŚ a ostatnia baza to taki mały Reichstag :) Oczywiście byłbym mega zadowolony jeśli seria powróciłaby do swojego pierwowzoru 1942, tylko z usprawnieniami na miarę dzisiejszych czasów. Oby tylko nie była tak arcadowa jak SWB i nie było za dużo s-f.

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, odnośnie sprawy technicznej zapewne będzie jak zawsze przy tej serii 720p na XOne:-D

 

a graficznie jest super i dla mnie 720p nie robi żadnej różnicy, bo tekstury są ostre. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym entuzjazmem nie zapędzałbym się tak bardzo. Jako "weteran" sieciowych strzelanek marzy mi się FPS o takiej grywalności, jaką miał Battlefield 3. Mimo, że raczej zawsze preferowałem serię Call of Duty, to ta część przykuła mnie na baaardzo długie godziny i to na 2 platformach (PC i PS3). Jednak obecna polityka EA jest za bardzo pro-zarobkowa, przez co już na starcie odpycha od swoich produkcji. Zapowiedź season passa jeszcze przed premierą gry? Tym ruchem Battlefront stracił ~30% potencjalnych kupców, Podejrzewam, że już preorder gry będzie można złożyć w wersji premium. Żeby nie było, premium samo w sobie złe nie jest. Ba, sam miałem na obu platformach je wykupione (trochę po premierze wyhaczone taniej, ale miałem). Ale w trójce było to zdecydowanie opłacalne. Mapy z tych dodatków to była po prostu bajka (dla mnie szczególnie B2K i CQ),a gra sama w sobie dawała taką frajdę, że aż chciało si powiedzieć, że EA zasługuje na zakup tych dodatków, Później wyszła czwórka z masą bugów i słabymi mapkami, która już nie zachęcała tak jak 3. O Hardline już nie wspomnę. Po cichu liczę, że EA pójdzie po rozum do głowy, ale jednak patrząc na ich wyniki sprzedaży, mimo takich ewidentnych marketingowych zagrań, to mam złe przeczucia. Ale już więcej prorokować nie będę do czasu dokładniejszych info/bety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, skoro kolega jest weteranem licząc od czasów bf3, to kim ja jestem? Skamieliną serii battlefield? :D

Niestety imo to właśnie bf3 choć świetny zaczął psuć serię. Oczywiście nie sama gra, ale próba wyciągnięcia kasy przez Premiumy i inne płatne pierdoły. Zdaję sobie sprawę że w tamtym czasie było to w modzie i każda gra dostawała płatne dlc bo producenci zwietrzyli łatwy szmal.

Jak dla mnie właśnie bf3 był mocno zbugowaną grą i dopiero po długim czasie dobrze ją zbalansowano i naprawiono błędy. Akurat nie wszystkie dlc mi podeszły, trzeba dodać że świetny ( i chyba najlepszy) b2k to mapki które już pojawiły się we wcześniejszych odsłonach bfa.

Najlepsze czasy bf jako gra przeżywał chyba jak ... nie było tego cholernego battleloga, on przyniósł rozrost społeczności, nowe możliwości, Ale też hejt i chorą rywalizację na statystyki która mocno osłabiła ducha współpracy który tryskał ze wcześniejszych części.

Co do przyszłości to na nic nie liczę, seria bfa to dojna krowa którą EA będzie doić do bólu. Jedyne na co liczę to poprawa rozgrywki online (lagi lagi i jeszcze raz lagi).

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, a kto powiedział, że ja gram lub uważam siebie za weterana od czasów BF3? ;) W zasadzie w strzelankach "siedzę" od premiery Call of Duty 2 i tą serię znam bardzo dobrze. Battlefield nigdy nie mógł mnie przyciągnąć na dłużej, idąc od dwójki w górę, aż do premiery trójki. Może to przez styl, może przez cały hype i marketing, do końca nie wiem. Ale przyznać trzeba jedno - to był najbardziej grywalny Battlefield i o takiej piątce po cichu marzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przedstawiciele studia DICE milczą na temat nowej odsłony swojej flagowej serii i kontynuacji Battlefield 4. W Sieci pojawiły się jednak intrygujące informacje, które rzekomo zdradził jeden z anonimowych testerów najnowszej części cyklu. Najprawdopodobniej wcale nie będzie to Battlefield 5.

W Sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące najnowszej odsłony popularnej serii strzelanin Battlefield. Studio DICE najprawdopodobniej już od dłuższego czasu pracuje nad nową grą i nie będzie to kontynuacja Battlefield 4, tylko bardziej futurystyczny projekt.

Mowa tutaj o grze Battlefield 2143, czyli rzekomej kontynuacji Battlefield 2142, które zostało wydane w roku 2006 na komputerach PC. Źródłem tych informacji jest wpis rzekomego testera tej produkcji, który dodatkowo podaje, jakoby nazwa kodowa gry to Armageddon. Co najciekawsze, już w maju zeszłego roku do siedziby studia w Sztokholmie zaproszono aż 100 testerów.

Co więcej, wpis na Twitterze ujawnia ponadto szereg interesujących informacji. Wspomniany Battlefield 2143 miałby być zupełnie inną grą, aniżeli wydany w zeszłym roku Call of Duty: Black Ops III. Tytuł miałby zachować charakter serii i elementy rozgrywki, tyle tylko, że akcja gry umiejscowiona zostałaby w futurystycznych czasach.

Warto również wspomnieć o powrocie systemu Levolution. Przykładem ma być wieża na jednej z map w Londynie, którą można zniszczyć na kilka sposobów, a sam budynek może zawalić się w ośmiu kierunkach. Wszystko zależy od przebiegu bitwy i poczynań grających.

Z podanej informacji wynika, że testerzy rozgrywali spotkania w trybie Titan Assault, w którym ścierali się ze sobą żołnierze amerykańscy oraz azjatyccy. Ponadto wspomniano również o klasycznym Podboju, ale nie był to tryb grywalny.

Podsumowując, jeżeli to wszystko faktycznie okaże się prawdą, to tegoroczny Battlefield rzeczywiście może wszystkich zaskoczyć. Oryginał z roku 2006 był dostępny tylko i wyłącznie na PC, a jego średnia ocen na Metacritic to 80 punktów.

Seria DICE z pewnością potrzebuje powiewu świeżości. Myślicie że obrano dobry kierunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że obrano dobry kierunek?

Nie. Większość oczekuje powrotu do drugiej wojny światowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plotka okaże się prawdą no to będę zawiedziony. Jak widać starsi gracze woleliby IIWŚ a młodsi s-f. Oczywiście DICE nie obchodzi zdanie graczy tylko to żeby się pieniążki zgadzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plotka okaże się prawdą no to będę zawiedziony. Jak widać starsi gracze woleliby IIWŚ a młodsi s-f. Oczywiście DICE nie obchodzi zdanie graczy tylko to żeby się pieniążki zgadzały.

Temat IIWS był notorycznie katowany i cieszy mnie, to ze nie będzie już tego badziewia znowu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Większość oczekuje powrotu do drugiej wojny światowej

Poproszę o jakieś konkretne dane. Ty i kilku twoich podchmielonych kolegów to nie większość :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rzeczywiście temat II wojny był najbardziej pożądany, to 1. gracze przestaliby kupować nowe odsłony futurystycznych FPSów 2, te 'cyferki' wcale by im się tak nie zgadzały. A wyniki w sprzedaży utrzymują wydawców w przekonaniu, że jest odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce przygarnąć kod na bete to priv

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi czego na XOne jest rozdziałka 720p. Bo tłumaczenie że "dużo się dzieje" nie do końca do mnie przemawia. Patrząc na tą stronkę: http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

można zobaczyć że GTA 5, BF Hardline i kilka innych, gdzie też "dużo się dzieje", a devkowie potrafili na obu konsolach uzyskać taką samą rozdziałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF Hardline w 900p? Pierwsze słyszę. Digital Foundry twierdzi co innego.

Każda 'fieldowa gra od nich chodzi w 900p na PS4 i 720p na X' ie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×