Skocz do zawartości
transfer

Problem z kontem PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z logowaniem do konta PSN. Od dłuższego czasu nie korzystałem z konsoli. Niedawno postanowiłem powrócić. Jednakże w międzyczasie adres e-mail, który podałem przy tworzeniu konta PSN zostało zlikwidowane. 

 

Obecnie mam taką sytuację, że przy próbie logowania do PSN mam wpisany stary adres mailowy i mam podać hasło, którego nie pamiętam. Próba skorzystania z funkcji [Nie pamiętam hasła] mija się z celem gdyż system wyśle nowe hasło na konto, które nie istnieje. 

 

Próbowałem zmienić/edytować dane z poziomu konsoli {Playstation Network} -> Wpisz się, ale tam niestety nie ma żadnej możliwości edycji danych...

 

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Założyłem przez Internet na stronie Sony nowe konto ale nie wiem czy to ma sens i czy mi to w czymś pomoże. Nie wiem także, czy może odpuścić sobie to stare konto; jakie to będzie miło konsekwencje, czy będę musiał założyć nowego użytkownika na konsoli itp.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam,

Maciej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz odzyskać konto to zadzwoń na infolinię sony, przedstaw sprawę i po odpowiedzeniu na kilka pytań dot konta (imię i nazwisko, data urodzenia, mail itd) będziesz je miał z powrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz odzyskać konto to zadzwoń na infolinię sony, przedstaw sprawę i po odpowiedzeniu na kilka pytań dot konta (imię i nazwisko, data urodzenia, mail itd) będziesz je miał z powrotem

Dzięki za odpowiedź. 

Jutro po pracy do nich przekręcę i dowiem się co i jak.

 

Pzdr,

Maciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się. Podobny problem. Nie pamiętam hasła a adres e-mal do logowania już nie istnieje. Czy też telefon do PlayStation pomoże skoro jedyne co posiadam to data urodzenia i login? Ps. czy idzie zadzwonić z zagranicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×