Skocz do zawartości
josephineola

Hardware: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

No i platynka wpadla;)

Panowie jakby nie było to prawie całe 1000 fragow wbilem na publicznych serwerach i jakoś wcale mi było to trudne. Godzinka może Max dwie dziennie i już zaliczone ;)

Jakieś podpowiedzi ? Brać czołg, wybrać umiejętność ze broń główna ma więcej obrażeń i strzelać wszędzie gdzie tylko idzie ;) Jak widzicie gdzieś gdzieś oddali zadymę to już proc prze siebie. Jak widzicie pościg za jednym gościem to rozniez w niego walcie bo gość na bank jest obity więc wystarczy fo dobić ;)

Jeżeli wiesz ze jakiś gość Ci ucieknie to odpuść i bij następnego ;) skill osiągniesz to później w każdym meczu będziesz miał +10 fragow ;)

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juza a ktory z czolgow polecasz

To raczej nie jest aż tak istotne kolego :)

Ja osobiście grałem Tym ostatnim ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Platyna wbita 2 godzinki temu. Nie korzystałem z ustawki, wszystko ograne na publicznych serwerach. Moje spostrzeżenia: nie zwracajmy jakiejś szczególnej uwagi na trofea do zdobycia, bo według mnie wszystko powinno bez większego problemu wpaść przed wbiciem 1000 fragów. Początkowo grałem czołgiem, aby wbić trofkę za pokonanie 150 przeciwników. Po tym przerzuciłem się na samochodzik, bo nim również musimy zaliczyć 150 fragów. Początki były trudne, ale ostatecznie...do końca grałem właśnie tym środkiem transportu. Powodów jest kilka: 

 

1. Samochód jest szybszy przez co oczywiście szybciej się przemieszczamy, ale i łatwiej uciec przeciwnikowi.

2. Samochodem łatwiej się manewruje, a przede wszystkim dociera w trudno dostępne miejsca, które dają sporą przewagę - możemy ostrzeliwać wrogów i ciężej się do nas dostać.

3. Kluczowe w przypadku samochodu będzie zbieranie alternatywnych pocisków, a że te najmocniejsze są zazwyczaj na wzniesieniach, dachach i w ciasnych tunelach to zwrotny środek transportu będzie naszym sprzymierzeńcem.

 

Ważne również, aby dokładnie poznać 4 dostępne w grze mapy, przede wszystkim rozmieszczenie wszystkich "mocy" - głównie samonaprowadzających rakiet, laserów i działek kinetycznych. Samochodzik ze względu na to, że jest szybszy od czołgu pozwoli nam również docierać przed przeciwnikiem do "nalotu", "zamrożenia" i "burzy piaskowej", a w przypadku deathmatchu, kiedy na serwerze przebywa sporo ludzi można dzięki temu szybko nabić pokaźną ilość fragów. Dodam jeszcze, że warto przekonać się do alternatywnego sterowania i trzymania pada w specyficzny sposób: środkowy palec na R2, a strzelanie wskazującym, dzięki czemu można obie operacje prowadzić jednocześnie. Początkowo pewnie ciężko będzie się przyzwyczaić, ale mi osobiście dało to sporą przewagę na polu bitwy, gdyż część graczy (zauważyłem) w momencie strzelania zatrzymuje się i jest bardzo podatna na atak.

Edytowane przez rafalwysocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz i dlatego lubie takei gierki :) Co gracz, to inna taktyka :) Ty dobrze grales samochodzikiem i bedzeisz go zachwalal, ja znowu czolgiem i go rowniez bede zachwalal.  co do ustawienia na padzie to jak komu wygodniej byle fragi wpadaly.  Moim zdaniem po prostu nic na sile i platynka sama wpadnie. Ta gra nie wymaga od was skilla jak np w Vanquish :D wiec powodzenia hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....gdzie ja to przeczytałem, że ktoś "mądry" dawał tej :platyna: max 2/10   :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie troche ze strzal ustawili na r2 a nie r1, mozna to zmieniv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×