Skocz do zawartości
SoulRaven16

Problem z oprogramowaniem PS4...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały/duży problem z konsolą, posiadam wersję CUH 1216A 500GB, posiadam ją 3 miesiące. Mój problem polega na tym, że konsola złapała freeza na ekranie trofeów, czekałem kilka minut i klikałem przycisk wyłączenia, konsola wyłączyła się i włączyła co trwało bardzo długo odpalił się proces sprawdzania danych a potem komunikat że PS4 nie może się uruchomić i żeby podłączyć USB z aktualizacją 3.15, po ponownym włączeniu konsola włączyła się "normalnie" ponieważ trwało to 2x dłużej, na ekranie głównym podczas przeglądania ikonek gier i aplikacji wszystko się przycina a odpalenie takiego Rocket League zajmuje 3x razy dłużej niż zwykle, a przy odpaleniu bardziej wymagającej gry ładowanie nie miało końca  :shok:  i musiałem zakończyć aplikację, dopiero za którymś razem się udało próbowałem odbudować bazę danych ale nic to nie dało. Wszystko było by okej bo po prostu zrobiłbym format, problem polega na tym, że ponad miesiąc miałem identyczną sytuacje podczas grania w Fallouta 4, freeze konsoli i już po ptokach, zrobiłem format i było okej, liczyłem, że to taki jednorazowy odpał konsoli, nie mam zamiaru co miesiąc czy dwa robić format i pobierać okolo 300GB gier z PS store bo jest to po prostu męczące i bezcelowe, infolinia Sony jest dzisiaj nie czynna, miał ktoś taki problem? Jest możliwe rozwiązanie go w domu czy jedyna opcja ratunku to oddanie jej na gwarancję? Pozdrawiam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewalbym dysk. Tylko ze niestety nie mozna wyslac samego dysku. Do tego pewnie u nich wgraja starsze oprogramowanie i tyle... nikt nie bedzie tam godzinami czekal az usterka wystapi. Ewentualnie dysk podlaczyc do pc i sprawdzic jakims narzedziem diagnostycznym. Takze obstawiam dysk ale moge sie mylic, ale w takiej sytuacji najlepiej wyslac na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×