Skocz do zawartości
rafalwysocki

Znikająca gra z PS Store po zainstalowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zakupiłem z PS Store dodatek do gry Deus Ex - Missing Link. Niestety po zainstalowaniu (dokładnie na ekranie z napisem instalacja ukończona) gra samoistnie się usuwa i jedyną opcją jest jej ponowne pobranie. Nie wiem na czym polega problem, ale przypuszczam, że może chodzić o:

 

1. Fakt, że to dodatek i wymaga podstawki, której nie posiadam, aczkolwiek wyczytałem, że jest to dlc samodzielne, niewymagające podstawowej wersji gry

2. Blokadę regionalną - siedzę obecnie za granicą, łączę sięz konsolą przez irlandzkiego dostawcę, a mam polskie konto - jednak znalazłem informację, że gra blokady regionalnej nie posiada.

 

Jeśli wiecie na czym polega problem - dajcie znać. Dodam tylko, że próbowałem przywracać oprogramowanie konsoli, restartowałem ją, a grę pobierałem kilka gra. W dodatku pobrany plik z ps store ważący ponad 2GB jest widoczny w katalogu Gry - Narzędzie danych gier, jednak mogę go tylko z tego miejsca usunąć lub przeczytać informację o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Fakt, że to dodatek i wymaga podstawki, której nie posiadam, aczkolwiek wyczytałem, że jest to dlc samodzielne, niewymagające podstawowej wersji gry

Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale to jest fałszywa informacja. The Missing Link jest samodzielne w kontekście fabuły, wypełnia lukę w opowieści z Buntu Ludzkości. Technicznie jest to natomiast normalne DLC, które wymaga podstawki do działania. Całkowicie samodzielne The Missing Link było tylko na PC. Także bez krążka z podstawową wersją gry zmarnowałeś pieniądze. Ograłeś podstawkę na innej platformie i nie mogłeś wziąć na nią również dodatku? Czy naprawdę chcesz ograć sam dodatek bez znajomości podstawki, co w przypadku Buntu Ludzkości jest sporym błędem?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet platynkę z wersji podstawowej, tyle, że grę posiadałem w wersji pudełkowej i się jej pozbyłem. Chciałem wyłącznie dopełnić historię i ograć dodatek...cóż poczekam na obniżkę i zakupię Bunt Ludzkości. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×