Skocz do zawartości
MartinezMW

Black Ops III Problemy i Pomoce

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich.

Mam kilka pytan dotyczacych CoD Bo3 i licze na pomoc :)

Wie ktoś jak zdobyć tajne stroje do Spectre?

I przy okazji, u was tez po ostatniej aktualizacji macie informacje o nowej głowie i całku do każdego specjalisty ale nic nowego nie macie?

Edytowane przez MartinezMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajne we wszystkich to chyba złoto, czyli musisz wymaksowac wszystkie postacie, lecz mogę się mylić ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki błąd na jednej postaci też pokazuje że mam nowe rzeczy a tak właściwie nic nie ma. Tajne stroje można zdobyć ze skrzynek na czarnym rynku niestety to działa tylko losowo więc nie masz pewnosci co dostaniesz.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki błąd na jednej postaci też pokazuje że mam nowe rzeczy a tak właściwie nic nie ma. Tajne stroje można zdobyć ze skrzynek na czarnym rynku niestety to działa tylko losowo więc nie masz pewnosci co dostaniesz.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Wejdz na ta postać, na tajne rzeczy i na każda zablokowana najedz i zniknie problem.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawdzałem kilka razy nie ma nic nowego błąd gry poprostu

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy nowe, po prostu przejedź w rzeczach z BM, nawet jak są zablokowane i zielona strzałka zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie...czy jeśli grałem w COD-a (wersji angielskiej) sprzedałem grę i teraz posiadam nową kopię (tym razem po polsku) czy postępy w grze będą zachowane? Czy wszystko od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie...czy jeśli grałem w COD-a (wersji angielskiej) sprzedałem grę i teraz posiadam nową kopię (tym razem po polsku) czy postępy w grze będą zachowane? Czy wszystko od nowa?

 

Od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, multiplayer będziesz miał tak samo, bo wszystko jest na serwerach ;) a to przez PSN leci ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, multiplayer będziesz miał tak samo, bo wszystko jest na serwerach ;) a to przez PSN leci ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

 

Multi może i owszem, ale singiel nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego tematu, zadam pytanie tutaj. Pozyczylem od znajomego BO 3 zeby ogarnac zombie, czy spoko i chce kupic swoja kopie. Znalazlem oferte na hardened edition za 100 zlotych. Hardened byly wydawane tylko w wersji angielskiej, ale czy w samej grze da sie zmienic jezyk na polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem ww. grę, wkładam płytę ściąga mi się aktualizacja instaluje się po czym odpalam grę i nie mam dostępu do trybu multiplayer i kampanii. Niby tam coś się ściąga ale zostawiłem włączoną na noc konsole i nadal nic, pasek stoi w miejscu. Mógłby mi ktoś pomóc? Pozdrawiam.968d138f56d02aac079680162ccec402.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×