Skocz do zawartości
Pan J

Forza Horizon 3

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jest jakiś polski klub do którego można dołączyć? Może ktoś będzie zakładał nowy to proszę o nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kto przetestuje tytuł jak wypada przy jakimś kole to poproszę o jakieś krótkie info.

Pewnie rewelacji nie będzie, ale chciałbym wiedzieć czy w ogóle jest sens podpiąć koło do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety brak u mnie kierownicy, ale u niego nie wyglada to zle

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

20 minut pier...niczenia - moze komus bedzie chcialo sie ogladac (spoiler - ISR: Should You Buy on the Xbox One? - YES). Porownalem do recki FH2.

Powiem tak - to wlasnie jest gra w ktora chcialbym grac. Chcesz arcade prosze bardzo, chcesz bardziej sim-cade masz kolko chcesz pojezdzic - tez daje rade.

Liczba opcji ktora jest odpowidnia jesli chodzi o ustawienia trudnosci, ustawienia FFB a nawet sa i ustawienia wozow jesli ktos chce sie pobawic.

ponad 300 wozow? To naprawde moim zdaniem wiecej niz wystarczajaco ale jak wiadomo jesli kazdy jest dopracowany to od przybytku glowa nie boli.

 

Nie kupie XO zeby w to pograc - bo musialbym kupic druga baze do kierownicy (malo oplacalne), nie nie bede montowal PC (po prostu mi sie nie chce), ale w przyszlym roku zmieniam lapka (pewnie kupie cos z gf1070) licze ze wtedy FH3 + T300RS da mi sporo zabawy.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.09.2016 o 11:53, MagEllan napisał:

 

 

... ale w przyszlym roku zmieniam lapka (pewnie kupie cos z gf1070) licze ze wtedy FH3 + T300RS da mi sporo zabawy.

 

 

 

I ja się wtrącę w temacie...

 

NIE jestem FANEM wyścigów, ba nawet zwolennikiem nie jestem :24_stuck_out_tongue: Nawet jak było coś w PLUSIE lub GOLDZIE ze ścigałek, to ma wewnętrzna cebula NIE BYŁA w stanie mnie skusić do odpalenia tego typu gier...

 

Cholera jasna ale FH3 jest tak miodna, NAWET taki ignorant jak ja z przyjemnością bierze pada do ręki i robi kilka kółek...

 

NIE TO BĘDZIE dla WAS (dla Ciebie Mag) rekomendacją, że nawet taki noob jak ja się przekonał...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

NIE TO BĘDZIE dla WAS (dla Ciebie Mag) rekomendacją, że nawet taki noob jak ja się przekonał...

 

Forza (Motosport, Horizon) nie potrzebuje rekomendacji bo zawsze zerkalem w kierunku tych gier.

Ja wieksosc wyscigow po prostu łykam, bo lubie te gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest różnica między Forza Motosport 6 a Horizon 3 ?

Nie wiem którą kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, TrueGrand napisał:

Panowie jaka jest różnica między Forza Motosport 6 a Horizon 3 ?

Nie wiem którą kupić .

FM6 to ala sim, a FH3 czysty arcade z otwartym swiatem, gdzie popierdzielasz po polu 300km/h. :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kisiel-PL napisał:

Różnica jest też we framerate'cie FM jest w 60FPS, a FH w 30FPS. 

To akurat nie jest takie ważne, ale ta różnica jest uzasadniona. Horizon to otwarty świat, a Motorsport jest zamknięta na danym torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za to cudo? Cały czas biję się z myślami i zastanawiam się nad tą "mega" wyprzedażą z okazji BF, bo u mnie w okolicy żadnej używki :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Grecky napisał:

Z opóźnieniem, ale mesjasz nadjechał :fsg:

 

339n05w.jpg

I tak z Toba nikt nie będzie chciał grac.:rydzy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×