Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

O 27.01.2017 o 15:50, Creati napisał:

Jest ktoś tutaj kto ogrania jakoś tą grę w multi. Może ktoś mi wyjaśni jakim cudem kolesie robią w tej grze wyniki po 40-2. Ciagle skaczą i wydaja się niesmiertelni. To jest poprostu niemozliwe. Celowanie jest mega nieudolne w tej grze. Praktycznie zawsze widze ze pierwszy strzelam do kolesia a i tak pierwszy gine. To samo gdy probuje ciagle skakac to ucelowac w kogos to wyczyn. Praktycznie to mam ochote sie rozsadzic przez ta gre:P

 

Nie potrafie rozgryzc o co chodzi z tym celowaniem. Jest tak poryty system zadawania obrazen ze szok. Widzę ze ładuje w kolesia pol magazynka, a koles odwraca się, skok w powietrze i dwie kule we mnie i leze.

Mam dokładnie takie same wrażenia............normalnie wkurw mnie trafia jaśnisty:negative:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łopatki dają taką przewagę, że szybciej kopiesz dołki przeciwnikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co takiego dają te łopatki? Może ktoś opisać jak to działa? Najlepiej nie bany, bo jest na ignorze i nie będę czytał jego wypocin

Tzn. co chcesz wiedzieć? ;) Masz wolnego kciuka ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

A co takiego dają te łopatki? Może ktoś opisać jak to działa? Najlepiej nie bany, bo jest na ignorze i nie będę czytał jego wypocin

Tzn. co chcesz wiedzieć? ;) Masz wolnego kciuka ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka filmików na Youtube i stwierdzam, że takie modyfikacje mają sens głównie dla graczy, którzy nie wychodzą poza FPS, grają w klanówkach itd. Muszę jednak przyznać, że to bardzo pomysłowe rozwiązanie i kto wie, czy Sony kiedyś nie zmieni padów właśnie w taki sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończę grać w to gówno. Wytrzymałem 5 prestiży. Są mecze gdzie pięknie mi wchodzą kule w kolesi i kończę ze statami 40-8 a są mecze ze strzelam do kolesia a on nie obrywa. I początkowe staty mam 0-11. Nie jestem az tak slaby, zeby nie móc zabic kolesia co ma 200 meczy i staty globalne 0.120. Nie wiem kto to wymyślił ale gra coraz bardziej zaczyna przypominać WarThunder, gdzie jak system ci pozwoli to kosisz wszystkich przez 10 meczy a potem odwraca się rola i ty jesteś koszony.

 

Żeby tylko była jakaś alternatywa do CoDa. Szybkie mecze, na małych mapach itd. Masakra jakas.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra kończę grać w to gówno. Wytrzymałem 5 prestiży. Są mecze gdzie pięknie mi wchodzą kule w kolesi i kończę ze statami 40-8 a są mecze ze strzelam do kolesia a on nie obrywa. I początkowe staty mam 0-11. Nie jestem az tak slaby, zeby nie móc zabic kolesia co ma 200 meczy i staty globalne 0.120. Nie wiem kto to wymyślił ale gra coraz bardziej zaczyna przypominać WarThunder, gdzie jak system ci pozwoli to kosisz wszystkich przez 10 meczy a potem odwraca się rola i ty jesteś koszony.

 

Żeby tylko była jakaś alternatywa do CoDa. Szybkie mecze, na małych mapach itd. Masakra jakas.

Norma...

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5ty prestiż, pociągnął sqbany :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobry jesteś. Ja nawet 10 poziomu nie mam :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODWOJNE KLUCZE jakby coś :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.02.2017 o 09:03, One™ napisał:

PODWOJNE KLUCZE jakby coś :)

Sent from my m2 using Tapatalk

 

Gramy:P Ciągle wkurzam się na COD'a, ale nie mogę przestać grać. Gra jest mega poryta, ten system zadawania obrażeń dupa totalna. Ale po odpaleniu innego fps'a, zaczyna mi czegoś brakować. Mimo że gra poryta to uzależnia... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5851950f7f4f9e507de5e961ae52e32f.jpg

Sent from my m2 using Tapatalk

Musiałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty od Sledgehammer wraca do korzeni! Activision wyciąga wnioski

 

Ubiegłoroczne Call of Duty sprzedawało się rewelacyjnie  i pomimo ogromnej fali hejtu, żadna gra nie zagroziła Infinite Warfare. Mimo tak świetnej sprzedaży, Activision postanowiło podążyć z falą i potwierdziło, że Call of Duty w 2017 roku otrzymamy od studia Sledgehammer Games. Potwierdzono również, że tegoroczna odsłona ma powrócić do klasycznych rozwiązań, a na pierwszy plan ponownie wyjdzie tradycyjny sposób walki. Koniec z futurystycznymi strzelankami spod znaku CoD?

Sam prezes Activision przyznał, że wybór tematyki i czasów w Infinite Warfare nie był najlepszym rozwiązaniem, bo taki okres "nie wywoływały zbyt pozytywnych" u wielu graczy.

Mimo wielkich nadziei związanych z kolejną odsłoną serii, na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele. Wiele osób marzy o powrocie do II Wojny Światowej, albo o grze w czasach wojny w Wietnamie i jest to prawdopodobny scenariusz, zwłaszcza w kontekście słów szefa Activision w sprawie akcji osadzonej w przyszłości. Przypominamy również, że jakiśczas temu Sledgehammer umieściło na Twitterze zdjęcie rewolweru, w którym wielu upatruje się odniesienia do II Wojny Światowej.

Na chwilę obecną jednak Activision zapowiedziało powrót do klasycznego sposobu prowadzenia walki. Wiemy zatem tylko, że przestaniemy latać i skakać po ścianach. A to w żaden sposób nie przybliża nas do odpowiedzi na pytanie w jakich czasach będzie osadzona akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam to coś wiec mogę pomoc z czymś jak gdzieś utkniesz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować, ale na szczęście zauważyłem, że na psn jest wersja do pobrania i ogrania przez jakiś czas.

Może jakimś super weteranem nie byłem w black OPS 3, ale to wygląda tragicznie. Zaczynając od oprawy graficznej, po dziękową. Multiplayer, też dramat, odrzuca totalnie. Nie ma tego czegoś, typu Jeszce jednen mecz.. Czas wrócić do black ops 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×