Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak na pewno kupi się używkę remastera :) Innej opcji nie ma ;)

 

remaster bedzie tylko jako cyfrowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remaster bedzie tylko jako cyfrowka.

Obstawiam, że będzie dodatkowy kod do wpisania w sklepie aby pobrać Remastera, a co za tym idzie napewno pojawi się on na allegro. Pytanie tylko w jakiej cenie :)

A tak poza tym, to zajarałem się strasznie "nowym" MW, a nowego CODa nawet nie skomentuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze porownania CoD4 vs MWR:

sHomgDm.jpg

hNlKbeP.jpg

pilupPf.jpg

GjZHnco.jpg

gP8sNnZ.jpg

FYU5Plc.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak Dice pójdzie tą samą drogą i dostaniemy BF 21499. Ale tak czy inaczej, zapewne padnie kolejny rekord sprzedaży nowej części, bo konkurencji (poza BF) nie ma praktycznie żadnej - Star Warsy od Dice i Titanfall to żadna konkurencja...

;);)

 ostatnie dwa COdy miały bieganie po ścianach i podwójne turbo skoki, to była widoczna zrzynka z Titanfalla wątpie żeby w Codzie gwiezdne wojny i latanie statkami było częścią trybu sieciowego, ale mechy bardzo możliwe ... dlatego nie wykluczał bym że te gry będą dla siebie konkurencją, jeżeli 3 tytuły wyjdą pod koniec roku to gracze sie podzielą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


 

ogladac od 2:58 :)

Widze w pudle kartke z kodem takze bedzie trzeba szperac po allegro/olx zeby wyhaczyc. Nie mam zamiaru tego gniota kupowac...

"Modern Warfare Remastered is a full game download"

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w tej odsłonie odpadną zombiaki dla których też bardzo dużo ludzi kupuje Cody od Treyarchu.

Podobno mają mieć własne zombie. To co teraz każde studio będzie miało własne zombie? Oryginalne.

I tak wiadomo, że nic nie przebije tych od Treyarch.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W poniższym filmiku jest kilka lokacji i różnic w grafice z MW z 2007 i porównanie do 2016 - najlepiej oglądnąć od 0:41

 

 

 

moim zdaniem najlepiej widać różnice na statku - deszcz, w maszynowni i na mostku - szczególnie oświetlenie, odbicia, efekty

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda dedyki:

3kjwBuR.jpg

Takze juz chyba wiadomo ktora gra zgarnie w tym roku tytul GOTY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie usłyszał czy czasem nie trzeba będzie miec płytki w napedzie żeby odpalić remaster skoro to only digital ? Padło już takie pytanie gdzieś ? Bo coś to podejrzenie "łatwo" wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mają mieć własne zombie. To co teraz każde studio będzie miało własne zombie? Oryginalne.

I tak wiadomo, że nic nie przebije tych od Treyarch.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Zapewne będzie jak w każdym innym Codzie, czyli bez różnicy :)

Choć po cichu liczę na tą część, chętnie bym pograł zombiaki i jakiś fajny multik na dłuższą metę, przynajmniej do czasu wyjścia Destiny 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remaster dostępny w pakiecie z calakiem za 320 zeta kod do pobrania, więc jeżeli będzie chodzić na allegro to na bank za więcej niż stówę ja obstawiam że na start 150 ... jak na chwilę obecną jest większe zainteresowanie remasterem niż nową częścią, i robi się taka kuriozalna sytuacja jak chcesz napić się piwa to musisz kupić 6pak ... bo jak wycenili całość na 320 a zwykle nowe gry chodzą po 250, to remastera wyceniają na jakieś 70 zeta i ciekawe czy za tyle trafi na psn? .... dziwna akcja ale rozumiem że Activision jest świadoma słabych stron swojej produkcji i stąd decyzja comba. Więc najrozsądniej było by kupić tego dziada za 320 i od razu wystawić Infinity za 200 zeta ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remaster dostępny w pakiecie z calakiem za 320 zeta kod do pobrania, więc jeżeli będzie chodzić na allegro to na bank za więcej niż stówę ja obstawiam że na start 150 ... jak na chwilę obecną jest większe zainteresowanie remasterem niż nową częścią, i robi się taka kuriozalna sytuacja jak chcesz napić się piwa to musisz kupić 6pak ... bo jak wycenili całość na 320 a zwykle nowe gry chodzą po 250, to remastera wyceniają na jakieś 70 zeta i ciekawe czy za tyle trafi na psn? .... dziwna akcja ale rozumiem że Activision jest świadoma słabych stron swojej produkcji i stąd decyzja comba. Więc najrozsądniej było by kupić tego dziada za 320 i od razu wystawić Infinity za 200 zeta ...

Ewentualnie z 500+ zostanie jeszcze 180 zeta ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ja to córkom wytłumaczę  :-) , hę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wcześniej podawał a są już ceny z store.playstation w zł:

 

 

COD Infinite Warfare - solo bez MW - 289 zł

 

COD Infinite Warfare edycja Legacy- czyli IW i MW remaster - 379 zł

 

COD Infinite Warfare cyfrowa Deluxe- czyli IW z sezon passem i MW remaster - 459 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na CDP.pl, dystrybutor na Polskę też są już preordery:

 

Zwykła bez MW - 249zł

Legacy z MW - 319zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

 

Na naszej planecie nie ma zbyt wielu marek, które są w stanie wygenerować taką pasję jak Call of Duty. Wiemy, że wśród naszych fanów są osoby tęskniące za walką prowadzoną za pomocą piechoty na ziemi. Dla nich zremasterowaliśmy Modern Warfare. Ale mamy także miliony graczy spragnionych nowości każdego roku i Infinite Warfare im tego dostarczy.

Oczywiście widzimy zróżnicowane opinie w Sieci. Ale mimo krótkiego czasu od zapowiedzi, widzimy ogromny skok w złożonych zamówieniach przedpremierowych. Liczba łapek w górę w stosunku do wyświetleń pod zwiastunem gry jest najwyższa w całej historii. Krytykę w podobnym stylu widzieliśmy podczas zapowiedzi Black Ops II, które zabierało serię w przyszłość. Wtedy też mnóstwo ludzi negatywnie oceniało zwiastun. Oczywiście jak pokazała historia - to jedna z najlepiej sprzedających się gier w naszej historii.

 


Gorzej będzie jak będzie jak z NFS'em - EA posłuchało ludzi i wrócili na stary model gry (tuning, uliczne wyścigi), gorzej jak wysłucha graczy CoD'a i BF w tym roku będzie II-gą WŚ :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne z kosmosu na ziemię powrotu już nie ma, trzeba teraz czekać na spotkanie trzeciego stopnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na miecze swietlne,jeti i inne wynalazki,dla mnie zrobili cyrk z tej gry i co roku jest gorzej...Z gry wojennej zrobili samograj totalny.Mam nadzieje ze jeszcze kiedys zrobia pozadnego coda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogą zrobić to nowa serię, porzucając to co teraz zrobili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez hejtu przeszedłem każda część Call of duty i na prawdę Black OPS 3 przechodzilem na siłę musiałem się zmuszać, Multi pograłem parę dni i to nie było dla mnie, na bank najnowsza odsłonę odpuszczam szkoda pieniędzy skoro tak się meczylem w black opisie 3. Bylem fanem coda zawsze z niecierpliwością czekałem na nową część i grało mi się wyśmienicie ale to w jaka stronę poszła seria to totalna porażka i chciałbym żeby ta część sprzedała się najgorzej w historii może da to coś im do myślenia ale pewnie hamburgery juz mają ręce w majtkach na samą myśl o kosmosie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego że same hamburgery nie nabiją $$$, dla reszty dołożyli CoD 4 i znów będzie sranie jaki to nie rekord sprzedaży padł.

BF1 nadchodzę :12_slight_smile:         

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Black Opsa 3 nawet nie przeszedłem i chyba ni przejdę być może skuszę się BF na pewno najnowszego Coda nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, One™ napisał:

Ekipa się wykrusza? Szkoda.

Nikt się nie wykrusz ja z racji mego zawodu (...to nowy zawód jeszcze nie ma nazwy), nie mógł bym w nocy spać gdybym nie kupił nowego CoD'a i nie posmakował osobiście nie mówiąc już o CoD4 :12_slight_smile:       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×