Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazanie jest spoko, goraco polecam, taki internetowy sport. Jednak nie powiedzialbym ze kazdy ma swoj rozum, niektorzy raczej go w ogole nie maja jesli nie ucza sie na bledach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, gram i jest póki co fantastycznie. Fabuła zaskakuje na każdym kroku i nie raz miałem opad szczeny. Ubi świetnie połączyło obie części i czuć, że uniwersum ma potencjał. Grafika? Robi wrażenie, szczególnie na 78 calach w 4K. Nie rozumiem ludzi narzekających na Sandboksy od Francuzów. To dokładnie ten sam schemat co GTA. Ostatni raz tak dobrze się bawiłem przy Mafii 3 :)  Jeszcze słówko odnośnie głównego bohatera. Wbrew obawom jest bardzo sympatyczny i kibicuję mu na każdym kroku. A rurki można przebrać na coś "bardziej normalnego wg. mieszkańców ciemnogrodu", na przykład bojówki czy ogrodniczki. 

 

Moim zdaniem jeden z murowanych kandydatów do GOTY. Polecam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sarkazm? Bo wbrew powszechnej opinii chwalę coś co z założenia musi być crapem tylko dlatego, że stworzyło to Ubi? Graliście? Nie. Ja gram? Tak. Gra jest bardzo dobra. Średnia na metacritic spokojnie będzie 85+. Miałem do wyboru jeszcze Dishonored 2, ale odrzuciłem od razu widząc grafikę. Wczesne PS2. 

 

Nie słuchajcie hejterów. Kupcie i sami się przekonajcie. Ja byłem sceptyczny, ale zobaczyłem reklamówkę na TVN i pomyślałem, a dlaczego nie? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Grecky napisał:

Ale wiecie, że chętnie i tak ogram ten tytuł za kilka miesięcy za grosze? :auij5j:

 

Za kilka miesiecy za grosze czyli tak jak Pan Jezus przykazal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mimo iz przeliczanie jakosci gry na wydane pieniadze nie jest dla wielu akceptowalne. To nalezy zachowac tez umiar.

Biorac pod uwage ze ukonczenie W_D1 kosztowalo mnie 7pln to jeszcze powinniem ja wychwalac. :24_stuck_out_tongue:

 

A tak serio - gry od UBI lubia ostro leciec z ceny, jesli ktos nie ma cisnienia wato te 6-8 miesiecy poczekac, kupic albo uzywke, albo nowke na promocji ograc pogonic.

 

Zupelnie nie mam cisnienia na W_D2, na mojej liscie ma adnotacje ograc - byc moze. (co oznacza ze jak trafi sie jakas ostra promocja to pewnie sie skusze)

 

Ciesze sie z jednego ze W_D1 ogralem przed GTA V niby to i to sanbox UBI dosc szybko wycofalo sie z hasla reklamowego miesiac po Los Santos zapraszam do Chicago (glownie dlatego ze gra miala obsuwe) ale postawic te gry obok siebie to jak zebrak i krol.

 

Niemniej co by zlego nie mowic o W_D1 to ja tam bawilem sie w tej grze dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://n4g.com/news/1983032/watch-dogs-2-ps4-frame-rate-is-a-serious-fun-killer

 

Nie wiem skąd taka średnia, nie potrafiłbym w to grać nawet po 4 żubrach :30vm3cw:

No chyba, że właśnie jesteśmy świadkami objawienia PS4 Pro. Na sprzęcie dla amatorów będzie jak w filmie powyżej (dla mnie nieakceptowalne spadki), a na sprzęcie dla PRO będzie w miarę stabilne 30FPS.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Geble

Moze mamy samych PRO-rezenzentow z PS4 PRO-tezami. 

ciekaw jestem jak gre wypadnie na XO-S

 

Tak naprawde jesli UBI zjepsulo optymalizacje pod PS4 amator i bedzie drugie AC:Unity, to im sie to na sprzedazy odbije.... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy wersjami PS4 a Pro będzie pewnie taka sama jak W_D1 na PS3 a PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli może być tak, że devsi zaczną zlewać ciepłym żółtym płynem wersje na PS4, bo po co się męczyć skoro samo z siebie na mocniejszym PROsiaku i tak będzie działać lepiej i płynniej, a potem można zawsze powiedzieć, że wersja dla Amatorów już po prostu nie domaga :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynniejsze gówno to jednak w dalszym ciągu kał, tylko pod inną nazwą.

Kurwa, że też ludzie po pierwszej części łapią się drugi raz na to samo...

 

PSTRO tylko zmieni konsystencje tego gówniaka-potworka, nic więcej.

 

No ale uj, stać mnie to se kupie raka, dupa rozepchana, buzia roześmiana :Gmoch:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Geble napisał:

Czyli może być tak, że devsi zaczną zlewać ciepłym żółtym płynem wersje na PS4, bo po co się męczyć skoro samo z siebie na mocniejszym PROsiaku i tak będzie działać lepiej i płynniej, a potem można zawsze powiedzieć, że wersja dla Amatorów już po prostu nie domaga :pazura:

 

Tego sie wszyscy obawiali. 

Jak bedzie zobaczymy.... trzeba poczekac na wiecej gier. male dropy to nie problem (na Ps3 gry dropily jak dzikie a ludzie je wychwalali - tak wiem trzeba rownac do najlepszego a nie najgorszego to tylko przyklad), ale jesli ma byc pokaz slajdow no to ja podziekuje. 

 

 

@TeraJacek

Nie podobala sie gra? OK bywa i tak. 

Ale pisanie ze W_D to kupa to juz gruba przesada, owszem masz prawo do swojej opinii, ale w mojej opinii duzo gorszych gier wyszlo. 

 

Samo W_D1 ogralem za 7 pln, nie narzekam, typowy sandbox od UBI niczego innego sie nie spodziewalem, ba spodziewalem sie gry przecietnej lub ciut ponizej a dosc milo sie rozczarowalem. 

 

Zupelnie inna bajka jest robienie preordera, kupowanie w ciemno kijowego sezon passa i pozniejszy placz - tych mi nie zal. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się śmieją a potem będą napierdalać w Watch_Dogs w trybie offline żeby nie było widać, że karmią raka i jeszcze się dobrze bawią :Gmoch:

 

Ja chętnie ogram kiedy jak już pisałem. Może i gówno, ale jedynka była spoko, a i w wielki spisek nie wierzę, więc średnia 86 zwiastuje w miarę przyjemną produkcję. 

 

Mimo wszystko w kolejce przed psem kudłatym jest FH3, GOW4, Dish2 i jeszcze pewnie coś się znajdzie. No gurva dobrze jak ja to w 2018 roku ogram. Prawilnie za dyszkę :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GreckyBo sporo osob cisnie po W_D, bo tak... bo fajnie pocisk zrobic. Co jest moim zdaniem gruba przesada. Ba powiem wiecej - spora czesc osob powiela informacje ze gowno nawet nie grajac. Cos jak z mafia3 - mnie ta gra po reckach nie do konca przekonuje, bledy W_D tez niby mialo podczas gdy ja na 40h mialem moze 2 normalnie grajac, a prowokujac moze pare kolejnych zobaczylem. Wiec sa gry ktore kupuje sie szybciej i te jak piszesz do ogrania po taniosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MagEllan napisał:


@TeraJacek

 

 

Samo W_D1 ogralem za 7 pln

 

 

No to o czym my rozmawiamy w ogóle :Gmoch:

Swój chłop jesteś. W cenie dobrej srajtaśmy dwójkę przytulę, nie bój żaby.

 

2 minuty temu, Grecky napisał:

Prawilnie za dyszkę :banderas:

 

emotarozalbig_1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grecky napisał:

Mimo wszystko w kolejce przed psem kudłatym jest FH3, GOW4, Dish2 i jeszcze pewnie coś się znajdzie. No gurva dobrze jak ja to w 2018 roku ogram. Prawilnie za dyszkę :banderas:

 

Czyli jest szansa, że ograsz W_D2 na PS5, czyli w 8K i 120FPS :kaz:

I to wszystko za dyszkę :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MagEllan napisał:

@GreckyBo sporo osob cisnie po W_D, bo tak... bo fajnie pocisk zrobic. Co jest moim zdaniem gruba przesada. Ba powiem wiecej - spora czesc osob powiela informacje ze gowno nawet nie grajac. Cos jak z mafia3 - mnie ta gra po reckach nie do konca przekonuje, bledy W_D tez niby mialo podczas gdy ja na 40h mialem moze 2 normalnie grajac, a prowokujac moze pare kolejnych zobaczylem. Wiec sa gry ktore kupuje sie szybciej i te jak piszesz do ogrania po taniosci. 

 

Nie no, to jest internet. Tutaj wszystko płynie z prądem jak kupa. Gdybym opierał się na forumkach i YT to bym w życiu Mafii nie kupił. A zaryzykowałem i nie zawiodłem się. Zresztą w odpowiednim temacie wszystko napisałem. Gra oberwała już rok temu, gdy okazało się, że będziemy grali murzynem a nie 100% Włochem, bo przecież mafia :Gmoch: No i ta wspomniana kupa tak spływa i spływa "nie grałem, nie zagram, wiem, że crap"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky

Wiem zes sie nad mafia spuszczal, widzisz mnie ani recki nie zachecily, ani informacje o bugach ani o powtarzalnosci misji.

Cos jak pierwsze W_D ze mial byc hit a wyszla gra niespelniajaca pokladanych w niej oczekiwan.

 

Efekt - W_D ogralem za grosze, a po Mafie moze siegne, ale to tez jak bedzie na jakiejs promocji... 

 

Jak pisales gier jest sporo i trzeba miec jakies priorytety - teraz wpadlem w czaso-pochlaniacz i pewnie do swiat nie skoncze :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×