Skocz do zawartości
totomasza

Tryb spoczynku w PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiłem tryb spoczynku na 3h.Podłączam na ten czas pada i słuchawki w celu naładowania.Rano konsola pracuje w tym trybie i świeci się pomarańczowy pasek.W ten czas muszę ponownie włączyć konsole, aby ją całkowicie wyłączyć!Bez sensu!Dlaczego po tych 3h konsola się po prostu nie wyłączy?Jest do tego jakieś inne ustawienie?

 

 

Przy okazji: kiedyś jak tylko włączyłem konsole mój TV sam przełączał się na kanał PS4.Musiałem zrobić format.Przywróciłem kopię, lecz teraz po włączeniu konsoli muszę ręcznie za pomocą pilota włączać wyjście na PS4.Rozwiązanie? :) dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś w ustawieniach konsoli powinno być cos z hdmi w nazwie, nie pamiętam jak sie to dokładnie nazywa.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach konsoli jest HDMI link, zaznaczasz tą opcję i już działa połączenie z TV.

 

Natomiast te 3h, które ustawileś to nie do WYŁĄCZENIA konsoli tylko zaprzestania zasilania portów USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem tryb spoczynku na 3h.Podłączam na ten czas pada i słuchawki w celu naładowania.Rano konsola pracuje w tym trybie i świeci się pomarańczowy pasek.W ten czas muszę ponownie włączyć konsole, aby ją całkowicie wyłączyć!Bez sensu!

bez sensu to jest wyłączanie konsoli, jak można ją zostawić w trybie spoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze dostales odpowiedzi, co wiecej na te jak i pewnie inne pytania odpowiedzi znajduja sie w instrukcji do ktorej link tez zostal wklejony. 

Potwierdz czy Twoje watpliwosci zostaly rozwiane, jesli tak ten temat mozna uznac za zamkniety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×